18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska armia

magisterbibendi • 2014-03-20, 09:35
Po coraz zuchwalszych poczynaniach sowietów za naszą wschodnią granicą, polska armia miała zostać postawiona jak najszybciej w stan gotowości.

Niestety konserwator zabytków nie wyraził zgody.

przemas6662

2014-03-20, 09:45



ciekawe czy też się tak uśmieję jak Ruskie ruszą na Krym i z rozpędu staną pod Warszawą??....hmm..

nowynick

2014-03-20, 09:46
e no przesada... obydwa czołgi są "na chodzie"

Mojoo

2014-03-20, 10:32
@przemas6662, masz zupełną rację. tak, myślę, że ten żart przeważy szalę wojny.

marcikonik

2014-03-20, 10:59
W dupie był, gówno widział...

twojastaraluz

2014-03-20, 11:26
W razie wojny, pierwsze o czym bym myślał to zapewnić bezpieczeństwo rodzinie, potem sobie. Nie mam zamiaru ginąć w wojnie, w której wielcy politycy i generałowie siedzą sobie wygodnie w fotelach i wysyłają młodych ludzi na rzeź, nawet nie zastanawiając się co ci ludzie na froncie przeżywają. Nie będę zabijał na rozkaz, strzelał do kogoś, do kogo nic nie mam, do chłopaka takiego samego jak ja, tylko po drugiej stronie barykady. Jeśli już politycy wywołują wojny to zapraszam ich do pierwszej linii.
Patriotyzm to pranie mózgu przez władców świata, wmawiają wam, że to romantyczne i bohaterskie zginąć za ojczyznę. I każdy sobie wyobraża, że tak jest, że z pieśnią na ustach zginą, kobiety będą ich opłakiwać, i wspominać całe życie, potem będzie piękny pogrzeb z salwą honorową i zaszczytami.
Gówno prawda. Tak na prawdę walczycie o kasę swoich panów. Ludzie na wojnie giną przede wszystkim z głodu, od chorób we własnym gównie, krwi i szczynach, w męczarniach jakich sobie nie wyobrażamy. Jeśli uda się komuś przetrwać choroby, to zginie w walce o żarcie i wodę. Tak, będziemy się zabijać na wzajem, bo każdy będzie chciał przeżyć. I nie pie**olcie, że nie. A trupów będzie tak dużo, że nikt nie będzie ich chował, będziemy gnić na polach, wpie**alani przez zwierzęta, albo nawet przez ludzi.
Każdy myśli, że jak będzie wojna to dostanie karabin i wyślą na front, i przecież jakoś dam radę. Nie, nie dasz rady. Módl się, żeby nie bolało jak będziesz zdychał i żebyś nie musiał oglądać jak zdychają inni. Bo jak dostaniesz kulą po bebechach, to będziesz wył, że chcesz do mamy, do domu. I zdechniesz w błocie patrząc z niedowierzaniem jak ci parujące flaki wypełzają jak ślimaki przez palce, w towarzystwie zapachu rzadkiej sraki.
Tak proszę państwa wygląda wojna. Albo jeszcze gorzej.

ok...........w4

2014-03-20, 12:36
up
Co Ty pie**olisz? My tu w garnizonie to tylko wóda, dziewczynki i pokerek. Fajnie jest że do domu nie chce się wracać, no ale jak trzeba to trzeba, zostały mi jeszcze 2 lata do emeryturki więc trzeba przecierpieć aby w wieku 35 lat wreszcie odpocząć.

maniiiek

2014-03-20, 13:15
@up może dlatego, że wojny jeszcze nie ma?

mateuszhnr

2014-03-20, 13:23
tylko debili smieszą zarty z Polskiej Armii

KuroNoTenshi92

2014-03-20, 13:31
@twojastaraluz

Jeżeli nie walczył byś to jesteś c**a bo wcale nie trzeba mieć broni aby walczyć.
Kolejna sprawa to to, że jak by wlazł rusek na te ziemie to by zgwałcił Ci żonę, matkę, siostrę lub córkę.
Za odmówienie walki przeciwko ruskom powinien być szybki sąd polowy i rozstrzelanie bo po co chować p*zdę jak zostanie zgwałcona?

Calatin

2014-03-20, 13:42
Niedawno był temat o Polskiej armii ale widać autor tego sucharka wyznaje zasadę: too long didn't read raz w dupę to nie pedał po 3 się resetuje.

Vesemirr

2014-03-20, 13:43
To jest ten rodzaj dowcipu w którym nie wiem czy się śmiać czy płakać.

kaktuz

2014-03-20, 14:34
twojastaraluz - ciota

zoob3r3k

2014-03-20, 14:41
@twojastararulz
nie będziesz strzelać do chłopaka takiego jak ty, bo do niego nic nie masz? On też nic do ciebie nie ma, on ma rozkaz cie zaj***ć i dlatego ja bez wahania bym strzelał jeżeli bym musiał.

to...........tt

2014-03-20, 17:41
Do autora. Ciekaw jestem, co będzie w razie wojny, kiedy byłbyś niedaj Boże ewakuowany przez wojsko, zapewne wszystko spakujesz do plecaka (cały twój przybytek) i z buta będziesz przed rosjanami sp***alał. Wk***ia mnie to jeżdżenie po polskim wojsku. Jakie jest, każdy wie, ale mamy dość nowoczesne uzbrojenie i dobrze wyszkolonych żółnierzy, a nie jak według wyobrażenia niektórych ludzi - zeschniętych ludzi rodem z Oświęcimia z 40-letnimi kałachami i amunicją odkopaną gdzieś w ruskich bunkrach. Pozdrawiam