18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy Tatarzy

karrbon • 2013-07-05, 19:14
Pamiętajcie sadole, nie każdy muzułmanin w Polsce jest przyjezdnym ciapatym. Tatarzy to wporzo ludzie, którzy nad religię przekładają miłość wobec ojczyzny i rodaków. A oto fajny obrazek znalazłem w necie. 8-)


Polecam temat kolegi "wladcamajonezu" na temat Polskich Tatarów:
http://www.sadistic.pl/tatarzy-w-polsce-vt172947.htm

brathek

2013-07-05, 19:25
a ja tatara z ogóreczkami i cebulką

Skid17

2013-07-05, 19:31
a może jebnij się w łeb?

remi1982

2013-07-05, 19:32
Tak, wspaniali Tatarzy. Jednak nie należy zapominać o niechlubnych kartach w ich historii, a między innymi o tym:



1 Tatarska Brygada Górska SS

teken

2013-07-05, 19:43
Te pokolenie tatarów, które teaz jest u nas, jest już tak zmiksowane, że nawet jak ciapaci nie wyglądają.

jacekmatys

2013-07-05, 19:45
Ale mam smaka na tatara z ogórkiem mniam

4e...........85

2013-07-05, 19:51
remi1982 napisał/a:

Tak, wspaniali Tatarzy. Jednak nie należy zapominać o niechlubnych kartach w ich historii, a między innymi o tym:

Obrazek

1 Tatarska Brygada Górska SS



Znajdź mi kraj który nie ma niechlubnych kart historii. Najlepszym przykładem jest elita rządząca naszym krajem pod koniec 18wieku, która to sprzedała Polskę.

Quaswerty

2013-07-05, 20:18
@up
Teraz też Nas sprzedają, tylko bardziej perfidnie niż kiedyś... ;-)

remi1982

2013-07-05, 20:43
grzeorge napisał/a:



Znajdź mi kraj który nie ma niechlubnych kart historii. Najlepszym przykładem jest elita rządząca naszym krajem pod koniec 18wieku, która to sprzedała Polskę.



Idąc Twoim tokiem myślenia, możemy równie dobrze cofnąć się do XVII wieku i bitwy pod Martynowem, lub bitwy pod Beresteczkiem. Tatarzy to muzułmanie, a dobry muzułmanin to martwy muzułmanin. I tyle w temacie. Jeśli ich lubisz czy podziwiasz to jest to Twoja sprawa i nic mi do tego.

Se...........xe

2013-07-05, 20:48
To ci od sosu tatarskiego.

greene

2013-07-05, 20:53
up@ Remi, wybacz, ale Twój tok rozumowania mija się z moralną logiką i dojrzałością społeczną, jeżeli Polscy Tatarzy żyją z nami w zgodzie, nie indoktrynują ani nie starają się zmieniać naszej konstytucji, na domiar sprzeciwiają się postępowi islamizacji europejskiej, to się od nich odjeb, kup strzelbe i leć do Francji w odpieraniu ataku realnego wroga.
Dziękuję.

oc...........an

2013-07-05, 20:57
Nie raz nie dwa widzę ten sam tekst ale pod różnym obrazkiem. No ale nic. Tatarzy są spoko.


A co do SS to była i Francuska dywizja SS i Belgijska, i Norweska, Holenderska... owszem, są to brudne plamy na historii i nie wolno o tym zapominać, ale dziś nie ma już SS, a ludzi, którzy służyli w SS liczymy już tylko w dziesiątki.

Tatarzy żyją i tyle. Dobrze się zasymilowali i chwała im za to. Nie mam nic przeciwko muzułmanom którzy żyją wg naszych zasad i pracują jak my.

Suka_Blyat

2013-07-05, 20:59
Nie mam nic przeciwko zamieszkującym nasz kraj Tatarom, żydom, murzynom czy innym narodowościom. Jeden warunek: to ONI mają się dostosować do NAS, nie my do nich. Nasz kraj, nasz naród, nasze prawo, nasze obyczaje na naszym terenie ponad innymi z zachowaniem poszanowania dla innych. W innym wypadku niech wyjeżdżają

MCMerci

2013-07-05, 21:03
Tatarom dać łuki bloczkowe i stworzyć jednostkę specjalną cichego eliminowania-oni będą mieszkać w spokoju, my będziemy mieli czym wykurzyć ciapatych(w zbroje husarskie się nie zmieszczą chyba).