18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy specjalsi na Wawelu

Dy...........za • 2013-05-26, 09:20
Długi, 14 minutowy pokaz Wojsk Specjalnych podczas wczorajszych uroczystości na Wawelu. Chłopaki pokazali klasę, szacunek dla specjalsów.



Jak ktoś reflektuję, to HD:
/watch?v=hTN3CPibvNg

Wasilij_S

2013-05-26, 18:13
kurde biedni... ja nawet za pieniądze bym do Wisły nie wszedł

Macary

2013-05-26, 18:25
Zawsze myślałem, że tożsamości operatorów w specjalsach są tajne, a tutaj proszę jawne narażenie na zdemaskowanie.
Wojska specjalne biorą udział w tajnych misjach i wystawienie ich na widok gawiedzi naraża ich i ich rodziny. Widać, że ludzie kręcą materiały wideo, a często żołnierze nie mają do końca zakrytych twarzy.
Co za debil wymyślił, żeby z tajnych jednostek zrobić jednostki na parady?
Może niech w ogóle k***a wpie**olą ich ze zdjęciami i CV do neta, żeby można ich było łatwiej znaleźć i zlikwidować.
Ja rozumiem jakiś przygotowany materiał wideo, gdzie wcześniej można poukrywać ich twarze, ale k***a parada i musztra przed jakimś miernym politykiem. Żenada.
Ciekawy jestem czy w USA jednostki takie jak Delta Force i Rangersi też są zmuszane do takich pokazów, by podnieść słupki politykom?
Widać nasi specjalsi mają z roku na rok coraz mądrzejszych głównodowodzących.

awangarda

2013-05-26, 19:47
Macary: Kolego, a może to nie są prawdziwi Specjalsi, tylko akurat rekruci tudzież szkoleni właśnie adepci na przyszłych komandosów ?

Weź Ty czasami pomyśl nieszablonowo i przestań wątpić w tych głównodowodzących, bo jednak wojska specjalne to im wychodzą ;)

Macary

2013-05-26, 20:10
@up
Wiem, że wojska specjalne mamy dobre, ale wcześniej nie było tego typu pokazów dla masowej publiczności.
Po za tym stojący na paradzie nie wyglądają na rekrutów. Dlatego wszyscy mają te śmieszne okulary, chociaż i tak za dużo to one nie zasłaniają.
Po prostu jednostki specjalne z natury powinny być cichociemne, działać z ukrycia, a coraz mniej mi się podoba co się tam ostatnio wyrabia.
Nawet zmniejszenie poziomu selekcji i zatrudnianie bezpośrednio z cywila zajeżdża z lekka próbą wepchnięcia plecaków do ściśle elitarnych jednostek.
Po ostatnich zmianach i scentralizowaniu wszystko pod jednego generała dzieje się tam coś niedobrego.
Ale to tyko mój punkt widzenia.
A jeżeli chodzi o specjalsów to mam i miałem do nich bardzo duży szacunek, w odróżnieniu od regularnego wojska, do którego miałem wątpliwą przyjemność być wcielony siłą jak zapewne, i gro starszych użytkowników sadola.