18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy skoczkowie - the best of 2012/13

delmonte1 • 2013-03-27, 20:19
Najpiękniejsze chwile sezonu, który przejdzie do historii polskiego sportu za sprawą sukcesów naszych skoczków narciarskich. Na złoty medal zasłużyli też wspaniali biało-czerwoni kibice. Zobaczcie sami...



Wydarzenia przedstawione w filmie:
0:05 - PŚ w Engelbergu - 2 miejsce K. Stocha
0:28 - PŚ w Innsbrucku - 2 miejsce K. Stocha
0:47 - pierwszy w historii konkurs PŚ w Wiśle
0:58 - PŚ w Zakopanem - 2 miejsce Polaków, 3 miejsce K. Stocha
1:38 - MŚ w VdF/Predazzo - złoty medal K. Stocha, brązowy medal Polaków
5:15 - PŚ w Lahti - 3 miejsce Polaków
5:27 - PŚ w Kuopio - zwycięstwo K. Stocha
6:04 - PŚ w Trondheim - zwycięstwo K. Stocha
7:05 - PŚ w Oslo - pierwsze w karierze zwycięstwo P. Żyły
7:27 - PŚ w Planicy - 3 miejsce P. Żyły

Muzyka:
Two Steps from Hell - Heart of Courage (0:00 - 5:02)
All New Exiles - The Book (5:15 - 6:04 / 7:16 - 7:51)
Axwell Mix - In My Mind (6:41 - 7:05)

piter07

2013-03-28, 15:16
aż łezka w oku się kręci :)

kaelem

2013-03-28, 15:31
Dziękujemy Wam za piękną zimę, mimo tego piżdżenia!

Holineks

2013-03-28, 16:02
świetny filmik montaż bardzo dobry oddaje emocje które towarzyszyły w sezonie no i na pewno pokazuje że Małysz nie zakończył ery świetnych skoków dla Polski leci piwo :D

ptacho1992

2013-03-28, 16:16
Jebie mnie to czy ktoś nazwie mnie babą,ale łezka w oku mi się zakręciła

shadowfead

2013-03-28, 16:32
Wszystko ładnie, pięknie ale jakoś bez Adasia to nie to samo :)

pauauek

2013-03-28, 17:04
Tylko Szaranowicza krzyku brakuje :( Na marginesie- wszyscy hejtujący ten sport przewinąć dalej i kibicować swoim idolom... Od skoków się odwalicie, każdy lubi co chce i w dupie mam wasze zdanie...

Uncle

2013-03-28, 17:32
jakie to jest k***a pięknie w tym sporcie, gdzie nie popatrzysz tam Polska Flaga....

glinglqnglowy glunglak

2013-03-28, 17:43
Szczera łza w oku... Aktualnie jedna z trzech dyscyplin, obok piłki ręcznej i siatkowej, która wraca mi radość i wiarę. Uwielbiałem oglądać skoki. Niektórzy "obudzili się", kiedy Małysz był na szczycie, a ja pamiętam jak dziś jego pierwszy wygrany konkurs w turnieju 4rech skoczni, kiedy Schmidta zostawił w tyle i kiedy zaczął wygrywać! Wierzcie lub nie, ale właśnie wtedy siedzieliśmy z kumplem i graliśmy w DSJ2 :)

Dlatego tak raduje sukces chłopaków. Poczekajcie dwa lata, będziemy najlepsi na świecie.

mr.EIMIC

2013-03-28, 17:59
Jak mnie wk***ia pisanie nazw miast, miasteczek, wsi itd. na polskiej fladze. Ludzie to jest k***a wieśniactwo. W ogóle jest to złamanie prawa. Jakiekolwiek bazgranie na fladze równa się jej bezczeszczeniu. Fajnie jest oglądać morze polskich flag. Ale k***a ogarnijmy się! Nie piszmy nic na naszej fladze. Proszę.

skizo

2013-03-28, 18:13
Cały sezon byłem z nimi co tydzień, przeżywałem strasznie porażki i wygrane piękny sport szkoda ,że znika na tak długo :)



homoniewia2

2013-03-28, 20:32
Tylko nie wiem dlaczego ludzie właściwie tylko Kruczka tak wychwalają za sukces całej kadry.Przecież Kruczek jest tylko trenerem kadry.Owszem brawa mu się należą bo dobrze kadrę poprowadził ale wielkie wyrazy uznania dla Klimowskiego, Długopolskiego i Szturca jeżeli mówimy o skoczkach z kadry A.To tak gwoli ścisłości.
Wielkie brawa za wyniki chociaż szkoda początku sezonu ale nie roztrząsajmy.Z nimi (w porównaniu do kopaczy) można wiązać nadzieje związane z igrzyskami w Soczi i można liczyć na medale (indywidualnie niekoniecznie tylko Kamila :) ).

jedrzej152

2013-03-28, 20:39
Ohoho nawet ja sie na filmie załapałem. 01.28 ^^

genghiskhan

2013-03-28, 21:55
jerzyrambo napisał/a:



A np. mnie k***a obchodzą... no i? Uwielbiam skoki tak jak piłkę nożną z tym, że ostatnio (k***a ostatnio to jakieś 30 lat) nie ma na co patrzeć jeśli chodzi o grę kopaczy polskich, no ale cóż poradzić. Skoki oglądam od roku 2000, obejrzałem tak z 95% zawodów i jestem bardzo zadowolony, że mogłem widzieć wszystkie lata sukcesów Adama i innych wybitnych zawodników i kiedyś może coś będę miał do opowiedzenia młodszym ludziom przy okazji, o wybitnym polskim zawodniku w tej dyscyplinie. Byłem na wielu zawodach w kraju i za granicą i jakoś nikt nie ma mnie za jakiegoś nie dostępnego weekendowicza, mam czas dla znajomych, z których też mam takich co skoki oglądają.
Bardzo mnie cieszy niewątpliwy sukces polskich skoczków z tego sezonu, bo muszę przyznać, że nie liczyłem na takie występy po zakończeniu kariery przez Małysza.
Także jak Cię nie interesuje ten sport to nie komentuj tak, że nikogo to z pewnością nie interesuje, bo się mylisz.


idź się podniecaj nartami i śniegiem gdzie indziej :noga:

fazzie

2013-03-28, 22:33
e tam, bez małysza to ch*j nie skoki