18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jedrzej152

2017-10-13, 18:49
5:06 ITD jedzie, czy oni coś w takiej sytuacji mogą?

pakicito

2017-10-13, 18:57
na ch*j on ten zderzak zostawił? nie mógł schować do bagażnika?

Arcturus

2017-10-13, 19:52
"-Co wy odpie**alacie za numery?
-A co k***a, nie widać? sp***alaj z tym." :amused:

k***a ZŁOTO!!!

tranzystor

2017-10-13, 22:18
W 4:38 jaki rzadki widok na polskich drogach, Jawa TS-350. Ile pokoleń motocyklistów się wychowało na tym sprzęcie.

Argeusz

2017-10-13, 22:44
8:00 co te dziadki tak chodzą jak poj***ne o kulach, jakby z prosektorium uciekli

~Velture

2017-10-14, 05:38
Ktoś mnie oświeci o ch*j chodzi w 1wszej akcji?
No bo znaku nie widzę żadnego ale jakbym miał stawiać to ten z przeciwka miał znak STOP (po kształcie tak obstawiam) a pod nim kwadrat więc może pokazana droga z pierwszeństwem dla tego z przeciwka w jego lewo.

kurwiszonek

2017-10-14, 06:50
5:35 wie ktoś jaka to nuta?

Tompior

2017-10-14, 08:33
@Robercik: Ciężko wpisać tekst w google?
BFF - Wojownicy wódy

Nihilista

2017-10-14, 11:04
Velture napisał/a:

Ktoś mnie oświeci o ch*j chodzi w 1wszej akcji?
No bo znaku nie widzę żadnego ale jakbym miał stawiać to ten z przeciwka miał znak STOP (po kształcie tak obstawiam) a pod nim kwadrat więc może pokazana droga z pierwszeństwem dla tego z przeciwka w jego lewo.


Właśnie odkryłeś dlaczego znak stopu jako jedyny ma taki kształt. Jeszcze trochę i karta rowerowa będzie twoja :)

Xx...........oJ

2017-10-14, 16:40
pakicito napisał/a:

na ch*j on ten zderzak zostawił? nie mógł schować do bagażnika?



Odstawił szybko na bok, żeby nie blokować drogi.

Skrzydlaty

2017-10-14, 17:13
UWAGA! Despasito alert! Od 1:29 do 1:55!!!

Tym w 2:30 o h*j chodzi? Że ludzie pracują?

Velture napisał/a:
Ktoś mnie oświeci o ch*j chodzi w 1wszej akcji?
No bo znaku nie widzę żadnego ale jakbym miał stawiać to ten z przeciwka miał znak STOP (po kształcie tak obstawiam) a pod nim kwadrat więc może pokazana droga z pierwszeństwem dla tego z przeciwka w jego lewo.

Dzięki takim jak Ty mamy co ogladać na sadolu.
Można było tylko w jeden sposób zinterpretować te znaki jednak zrobiłeś odwrotnie.
:idźpanwh*j:

lilmuzynio

2017-10-14, 19:35
0:47 typowa kurhwa z wieśwagena - nie dość że ma winę to jeszcze kozaczy. Szkoda, że kolo go nie przycisnął do tyłu tego białego złoma. Chorzy psychicznie ludzie jeżdżą VW. Auta złomować a debili na miejscu zakopywać.

4:23 - j***na skoda - kolejny złom i debil za kółkiem. Może pod towarowy kiedyś wpadnie i będzie porządek.

4:56 - idiota w seacie - pokłosie tego cholernego hitlerowskiego VAGa. Przebijać opony na parkingu tych ciulom to minimum.

6:03 - oczywiście łałdi i pierdzielony debil za kierownicą. Te auta chyba przyciągają idiotów.

waloos

2017-10-15, 00:22
5:20 - no ręce mi opadły. Gość robi lewoskręt ze środkowego pasa nie patrząc w lusterka, ktoś ledwo co omija jego samochód i idzie mu wytłumaczyć, że odpie**ala na drodze a on ma czelność się jeszcze awanturować. Powinien po pierwsze gościa z miejsca przeprosić, a po drugi podziękować mu, że go ominął i nie straci zniżek na ubezpieczenie.

Ja jebie skąd się takie ch*je biorą. Ja rozumiem, że każdy robi błędy, nawet te najgłupsze - ale upieranie się przy nich to przejaw skrajnego idiotyzmu. Niestety takich zachowań jest coraz więcej, bo system edukacji promuje tych którzy umieją odpowiednio walczyć o swoje. ch*j z tym, że on nie ma racji, jak będzie odpowiednio głośny to w końcu ustąpią - ja pie**ole, do czego ten świat zmierza?