18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy kierowcy - pijani na drogach obywatelskie zatrzymania

PolaMaslowska • 2017-01-04, 09:52
Plaga na Polskich drogach ..

saves

2017-01-04, 11:37
Kiedyś jechałem za pijakiem po warszawskiej Pradze. Letnie popołudnie, matki z wózkami, ludzie na spacerach, a ten sk***iel ciął po chodnikach i przewracał znaki. Nadawałem go na bieżąco policji. Od telefonu przejechał nie wiem czy z kilometr nim go zatrzymali. Gdy otworzyli drzwi, wypadł na ulicę. :)

tarcer123

2017-01-04, 16:34
Prawo pod tym wzgledem jest chore. Sam znam przypadek debila kierowcy zawodowego ktory mocno wczorajszy potracilby niemal policjanta. Prawko zabrane na dwa lata i smieszna grzywna. Prawko odzyskal i nadal jezdzi jak debil. Wieksza kare dostaniesz za brak oc niz jade po pijaku. Chory kraj.

bollol_stern

2017-01-04, 16:52
Ja im się nie dziwię, naoglądasz się wypadków na sadolu i później na trzeźwo strach jechać.

endrju132

2017-01-04, 16:56
o ile jestem wstanie zrozumieć ludzi , którzy wsiadają na kacu (ale myślą ,że są trzeźwi ) to nie jestem wstanie pojąć jak można napie**olic się jak świnia i jechać autem ;)

MadDave

2017-01-04, 17:30
Takich sk***ieli powinno karać jak za usiłowanie morderstwa i spowodowania katastrofy w ruchu drogowym. Niestety większość straci tylko prawka na 2- 3 lata i zakaz prowadzenia pojazdów a i tak wciąż będą jeździć, podejrzewam że co najmniej dwóch z tych delikwentów ma odebrane kwity na auto a dalej prowadzą bo wiedzą że prawodawcy ch*j im mogą zrobić poza mandatem.
Do takiego zapijaczonego bydła powinno się strzelać i to amunicją wielkokalibrową.

bollol_stern

2017-01-04, 17:32
@up

Niestety, gdyby wybić pijaków i palaczy to nie byłoby na leczenie, drogi, szkoły i obsesję Antka.

nectovelius

2017-01-04, 18:27
Ten ostatni to chyba za dużo Rutkowskiego się naoglądał ;) To wolno tak obywatela sponiewierać :?: Nie pozwą go chociażby za ograniczenie wolności :?: Jak nie, to ja jutro idę tak zatrzymać pijaną sąsiadkę ;) Prewencyjnie jakby chciała autem jechać, a przy okazji... :cycki:

pigwaran0

2017-01-04, 19:35
Serce sie raduje, widzac takich rodakow. Te pijane scierwa to margines, ktory zawsze bedzie, ale dzieki takiej mentalnosci obywateli bedzie zawsze troszke lepiej.

Cyrk

2017-01-04, 20:19
A jakby zatrzymali w ten sposób trzeźwego to co? Napaść, rozbój i bezprawne ograniczenie wolności? Bo odróżnić lekko pianego kierowcę od kierowcy, który nie spał dwie noce to nie taka łatwa sztuka...

Xx...........oJ

2017-01-04, 20:21
@Cyrk Dlaczego ktokolwiek miałby zatrzymywać innego kierowcę, po którym nie widać, by pił?

BrianGriffin

2017-01-04, 21:55
Cyrk napisał/a:

A jakby zatrzymali w ten sposób trzeźwego to co? Napaść, rozbój i bezprawne ograniczenie wolności? Bo odróżnić lekko pianego kierowcę od kierowcy, który nie spał dwie noce to nie taka łatwa sztuka...



Co za różnica, stwarza zagrożenie dla życia innych. Profilaktyczny liść i spać ;-)

Cyrk

2017-01-04, 22:21
Jonxx napisał/a:

@Cyrk Dlaczego ktokolwiek miałby zatrzymywać innego kierowcę, po którym nie widać, by pił?

A czytać potrafisz? To sobie przewiń i przeczytaj jeszcze raz.

BrianGriffin napisał/a:



Co za różnica, stwarza zagrożenie dla życia innych. Profilaktyczny liść i spać ;-)

Ale jesteś męski. Normalnie jakby cię 2 ojców robiło...