18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Połóż się, to musi wyglądać wiarygodnie

krzyks • 2018-03-06, 10:15
Dobra, kręcimy... kamera: akcja :ciasteczkowy:


poligon6

2018-03-06, 10:30
Ale dlaczego dobra zmywarkę połozyli pod samochód? Programator jej sie popsuł?

Dannybow

2018-03-06, 10:56
Cytat:

Ale dlaczego dobra zmywarkę połozyli pod samochód? Programator jej sie popsuł?




Jeśli dla Ciebie kobieta to zmywarka to idź powiedz to żonie ( o ile masz) lub matce (o ile żyje). Ja tu nie będę jakimś obrońcą praw kobiet czy feministą, bo kurew jest pełno na świecie a dobrych kobiet mało, ale właśnie dlatego nie możemy wszystkich wrzucać do jednego worka. No chyba, że w swoim 37 letnim życiu żadna kobieta nie zasłużyła na dobre traktowanie. W takim wypadku prawie mi Cię żal.

Jajcarz

2018-03-06, 11:15
@up
Koledze się chyba portale pomyliły.

Sosna84

2018-03-06, 11:16
Spiął dupsko o tą zmywarkę, jak przed penetracją przez wujka...

poligon6

2018-03-06, 11:41
Dannybow napisał/a:

Jeśli dla Ciebie kobieta to zmywarka to idź powiedz to żonie ( o ile masz) lub matce (o ile żyje). Ja tu nie będę jakimś obrońcą praw kobiet czy feministą, bo kurew jest pełno na świecie a dobrych kobiet mało, ale właśnie dlatego nie możemy wszystkich wrzucać do jednego worka. No chyba, że w swoim 37 letnim życiu żadna kobieta nie zasłużyła na dobre traktowanie. W takim wypadku prawie mi Cię żal.



Ale ty tak serio, czy chcesz mnie strollować?

Ja bardzo szanuje zmywarki, wyobrażasz sobie postep jakby faceci mieli zmywac naczynia, prać gacie czy zajmowac sie bachorami?

Same zmywarki tez na tym korzystaja, nie musza prac w rzece, moga sobie pozwolic na lifting, co bardziej bystre sa dopuszczane do szacownego męskiego grona i nie musza same zmywać tylko wynajmuja inna zmywarke.

Dannybow

2018-03-06, 12:41
Cytat:

Ale ty tak serio, czy chcesz mnie strollować?

Ja bardzo szanuje zmywarki, wyobrażasz sobie postep jakby faceci mieli zmywac naczynia, prać gacie czy zajmowac sie bachorami?

Same zmywarki tez na tym korzystaja, nie musza prac w rzece, moga sobie pozwolic na lifting, co bardziej bystre sa dopuszczane do szacownego męskiego grona i nie musza same zmywać tylko wynajmuja inna zmywarke.




Zacznijmy od tego, że kiedy wklejam sobie Twój cytat to aż czerwono się robi przed oczyma od Twoich błędów. To tytułem wstępu.

Skoro nazywasz kobietę zmywarką to w tym szacownym gronie mężczyzn na pewno nie jesteś. Po Twojej wypowiedzi raczej wyobrażam sobie Ciebie gdy piszesz tego posta w koszulce "wpie**olce", oponą na brzuchu i Żubrem w dłoni jednocześnie poganiając konkubinę żeby już "zapie**alała po zasiłek" bo szacowny mężczyzna nie ma czasu bo musi komentarze na sadolu pisać. Choć niewykluczone, że już dawno Cię zostawiła skoro tak traktujesz kobiety.

Znam pełno kretynek, nie znoszę feministek, ale znam też wiele kobiet, które swoim poziomem kultury i intelektu wdeptały by Cię w ziemię. I nie są brzydkimi zapuszczonymi "zmywarkami" tylko pięknymi kobietami.

Śmiało, pisz dalej o "zmywarkach". Ja tam wolę porozmawiać sobie czy wypić drinka z kobietą a nie zmywarką. Kwestia gustu.

I nie, portale mi się nie pomyliły. Ale na tym filmie nie widzę, aby ta kobieta była czarnym zwierzęciem które drze ryja bez powodu, albo zachowuje się jak k***a czy też śmieć, pokazując dupę za piwo czy dając dupy w kiblu.
To raczej Wam się pomyliło i traktujecie kobiety stereotypowo i z przyzwyczajenia, albo bo to jest "fajne". "Pocisnę, że zmywarka to mi koledzy co też mają konta na sadolu krócej niż rok to mi dadzo browara ehehehe xd xd xd"


Przez takich ułomnych ludzi bagatelizujemy znaczenie i sens sadistic.pl
Tutaj jest sporo mniej lub bardziej ekstremalnych rzeczy. Ale poważający się użytkownik jak widzi sk***ysyństwo to potępia, jak widzi głupotę, wyśmiewa, jak widzi coś ciekawego, bije pione i browara, jak widzi tragedię, nawet zdarza się, że współczuje.

Ale wyśmiewanie kogoś dla samego funu i fejmu to nie tutaj. Dla takich osób są inne portale. Dobrze wiecie jakie.

poligon6

2018-03-06, 12:51
Cytat:

Skoro nazywasz kobietę zmywarką to w tym szacownym gronie mężczyzn na pewno nie jesteś. Po Twojej wypowiedzi raczej wyobrażam sobie Ciebie gdy piszesz tego posta w koszulce "wpie**olce", oponą na brzuchu i Żubrem w dłoni jednocześnie poganiając konkubinę żeby już "zapie**alała po zasiłek" bo szacowny mężczyzna nie ma czasu bo musi komentarze na sadolu pisać. Choć niewykluczone, że już dawno Cię zostawiła skoro tak traktujesz kobiety.



A jednak ty tak poważnie. A myślałem że jest jeszcze nadzieja dla ciebie na tym portalu.

Co do picia z kobietą, to chyba jedynie w celu by ja potem przelecieć, bo tak szkoda zachodu. I o czym może ci baba pie**olić? O nowych programach zmywania, nowych kapsułkach myjących, albo że ma za daleko do zlewu bo jej za duże stopy urosły.

"Znam pełno kretynek, nie znoszę feministek, ale znam też wiele kobiet, które swoim poziomem kultury i intelektu wdeptały by Cię w ziemię. I nie są brzydkimi zapuszczonymi "zmywarkami" tylko pięknymi kobietami."

A jak już się czegoś oczyta to zaczyna jej się pie**olić w głowie od tych wszystkich feminizmów. Gryzie wsciekle łańcuch i kąsa rękę która ja karmi. Oczywiście częsc trzeba dopuscic do cywilizowanego grona co by zbyt pedalsko to nie wyglądało. Dlatego niektóre awansuja ze zmywarek do miana hostess, wtedy pewne obycie się przydaje, moga zabawiać wtedy mężczyzn że czytały Kanta i fasynuje je włoski neorealizm Felliniego i nawet ogladała "Złodzieji Rowerów". Czasami miło posłuchac takiego słodkiego pie**olenia.

Dannybow

2018-03-06, 12:57
Ja pie**olę, Ty naprawdę w życiu nie spotkałeś normalnej kobiety.
A Twoje poczucie jakobyś był panem świata a wszystkie kobiety to tylko hostessy jest k***a zabawne.
Na takim poziomie to ja dyskusji nie zamierzam prowadzić.

PS: Co ciekawe nagle zacząłeś używać polskich znaków. Czyli coś jednak dotarło :)

Ch...........KI

2018-03-06, 13:41
W mojej opinii ta scena wyglądała całkiem wiarygodnie. Może nawet oskara w 2019 za rolę drugoplanową dostanie kierowca tego samochodu.

mareczex093

2018-03-06, 13:45
Dannybow napisał/a:

Ja pie**olę, Ty naprawdę w życiu nie spotkałeś normalnej kobiety.
A Twoje poczucie jakobyś był panem świata a wszystkie kobiety to tylko hostessy jest k***a zabawne.
Na takim poziomie to ja dyskusji nie zamierzam prowadzić.

PS: Co ciekawe nagle zacząłeś używać polskich znaków. Czyli coś jednak dotarło :)



Twój avatar jest adekwatny do tego jak dajesz mu się łapać w jego gierkę.
Ja nie wiem o czym tu pie**olić, gość już wyjaśnił temat zmywarek.

czarnykun

2018-03-06, 15:16
@Dannybow Masz rację, ja też szanuję kobiety i w ogóle jestem za równouprawnieniem, byleby mi tylko baba w drogę nie wchodziła. Morda w kubeł i do garów :amused:

dziadek8724

2018-03-06, 16:12
Dannybow napisał/a:




Jeśli dla Ciebie kobieta to zmywarka to idź powiedz to żonie ( o ile masz) lub matce (o ile żyje). Ja tu nie będę jakimś obrońcą praw kobiet czy feministą, bo kurew jest pełno na świecie a dobrych kobiet mało, ale właśnie dlatego nie możemy wszystkich wrzucać do jednego worka. No chyba, że w swoim 37 letnim życiu żadna kobieta nie zasłużyła na dobre traktowanie. W takim wypadku prawie mi Cię żal.



Popatrz na nagłówek portalu, później na swój komentarz. W razie potrzeby powtórz kilka razy. Ułatwienie: tam jest napisane "Codzienna dawka czarnego humoru". Jeśli tego nie rozumiesz to :idzwch*j:

Lizodup

2018-03-06, 17:22
ha zmywarka pod kołami, czemu nie w kuchni