18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Połowy bobra

pscoa • 2018-04-25, 17:35
spoiler


Zdjęcie:
spoiler


Film:

macioshow

2018-04-25, 17:50
k***a, nie mogli go wsadzić do jakiegoś pojemnika, czy klatki... Co za durnie...

brugge216

2018-04-25, 18:50
Przecież on wpie**oli tę Ładę do ostatniej trociny :D

tralala101

2018-04-25, 19:28
Są całkiem pocieszne, dopóki nie zmienią się w zombiebobry.


Lobo24

2018-04-25, 19:38
Mnie to zawsze zastanawiało jedno. Myślałem, że im bardziej na zachód tym mniej zieleni, drzew i zwierząt. Na wschód tymczasem odwrotnie - dzicz, zwierzyny pod dostatkiem i prastare lasy. Wiele razy słyszałem jak niemcy ubolewali, że wycieli lasy a betonem uregulowali rzeki. Tyle na zachodzie. Ale k***a na wschodzie też coś się popie**oliło. Co oni tam wszystko wyżerli czy jak?
Słyszałem, że jak Ukraińcy jadą przez Polskę, to na widok saren przy drodze zatrzymują się popatrzeć i zrobić fotkę. Jak łosia zobaczą to też larum. Co oni tam wszystko rozpie**olili?

cholonek

2018-04-25, 20:41
@up

... nie rozpie**olili, tylko zjedli.

a2711817

2018-04-25, 21:20
Po przeczytaniu tytułu spodziewałem się, że zobaczę poprzecinane zwierzęta. W spoilerach były tylko całe, więc myślałem, że ci łowcy go rozpołowią po schwytaniu. Obejrzałem uważnie film, ale nadal nie wiem jak wygląda bóbr w środku.

janlew

2018-04-26, 05:22
Niby tylko duży szczur, ale bobrze ogony (płetwy) to największy rarytas w post.

nowynick

2018-04-26, 08:33
Lobo24 napisał/a:

Mnie to zawsze zastanawiało jedno. Myślałem, że im bardziej na zachód tym mniej zieleni, drzew i zwierząt. Na wschód tymczasem odwrotnie - dzicz, zwierzyny pod dostatkiem i prastare lasy. Wiele razy słyszałem jak niemcy ubolewali, że wycieli lasy a betonem uregulowali rzeki. Tyle na zachodzie. Ale k***a na wschodzie też coś się popie**oliło. Co oni tam wszystko wyżerli czy jak?
Słyszałem, że jak Ukraińcy jadą przez Polskę, to na widok saren przy drodze zatrzymują się popatrzeć i zrobić fotkę. Jak łosia zobaczą to też larum. Co oni tam wszystko rozpie**olili?



Większość Ukrainy to stepy nie lasy, stąd mało saren, a co do "dalej na wschód", na Syberii żyją tygrysy i wilki, coś pewnie jedzą więc z Twoją teorią wszystko ok.

poligon6

2018-04-26, 08:41
Po pierwsze bobry obecnie to szkodniki. Zalewanie pól i łąk to pół biedy, ale potrafią wykarczowac ogromne połacie zadrzewionych terenów. Niestety z powodu durnych przepisów i ryku ekologów np odnośnie odstzrału zubrów, co dotyczyło osobników chorych i porzuconych przez stado, przez co umierały w cierpieniu i samotności. Mamy analogiczna sytuacje z bobrami. nie mozna tego odstrzelic bo pod ochroną, nie mozna niszczyć żeremi zalewajacych pola i łąki. Nie mozna nawet przegonić tego dziadostwa.

Swoja droga za komuny wpierdzielano bobry aż sie kurzyło, tak zwane "bobrzyki", bardzo smaczne mieso zblizone smakiem do królika. Ale czesciej określano tym mianem mieso nutrii.

Ne...........ro

2018-04-26, 10:56
Tak się łapie bobra :amused:





jjjkkkfff

2018-04-26, 12:22
[quote="tralala101"]Są całkiem pocieszne, dopóki nie zmienią się w zombiebobry.

Z jakiego to filmu?

Tafariel

2018-04-26, 13:03
jjjkkkfff napisał/a:



Z jakiego to filmu?



Rozumiem, że wpisanie "zombie bobry" w przeglądarce to już jest za dużo jak na twoją głowę? :amused:

parolpl

2018-04-26, 15:50
@a2711817
Ja przeczytałem połowa bobra i zdziwiłem się, że chcą coś łapać :/

Gracz z nr1

2018-04-26, 17:23
Przeczytałem "Połowa bobra" ... i czekałem do ostatniej sekundy... :roll: