18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na pumę...

~DMT • 2020-04-27, 18:44
Populacja pum: -1


Tr...........ty

2020-04-27, 21:03
Kiedyś mam nadzieję jakaś agresywna puma uwolni się z wnyk i populacja robactwa i kundli spadnie

Roman270297

2020-04-27, 21:07
Szkoda, że pedał w leciał z nożem tak by puma miała co jeść. Lub też na odwrót jakby psów nie było

boo

2020-04-27, 21:17
TranzystorWyklęty napisał/a:

Kiedyś mam nadzieję jakaś agresywna puma uwolni się z wnyk i populacja robactwa i kundli spadnie



To się zabunkruj z rodzina bo was jeszcze ta puma znajdzie

zdun

2020-04-27, 21:20
Pumy z gumy, nike-i to są z bajki.

boo

2020-04-27, 21:22
TranzystorWyklęty napisał/a:

Kiedyś mam nadzieję jakaś agresywna puma uwolni się z wnyk i populacja robactwa i kundli spadnie



To się zabunkruj z rodzina bo was jeszcze ta puma znajdzie

Sniper6

2020-04-27, 21:24
Sam niech z tym nożem na tą pumę skoczy sk***ysyn.
To taki seba co zawsze najpierw słabszego wysyła a potem wpada na gotowe.
Na ch*j mu te psy jak puma uwięziona.
Strzelić do niej i po krzyku.A tak puma cierpi i psy cierpią.

tokwone

2020-04-27, 21:35
Ja pie**ole ;(

RadzioC

2020-04-27, 21:36
Zwróćcie uwagę na to co pies ma na szyi, jakas taka szeroka twarda obroża, myślę ze gdyby nie ona to puma poradziłaby sobie szybciutko, w końcu pierwsze co to łapie za gardełko.

~DMT

2020-04-27, 21:37
żmij napisał/a:

Czyli, jak się jakaś z jaja wykluje, to będzie
populacja pum: 0.



Dałem : a nie =

Chciałeś błysnąć, ale coś ci nie poszło...

Hrodgar

2020-04-27, 21:49
Maniekem2 napisał/a:

Narzekacie że chore k***y, sk***ysynu.... Przecież to sadistic a nie klub przyjaciół myszki Miki



Nad myszką miki nikt by tutaj nie płakał, co innego zajebista puma.

radek225

2020-04-27, 21:59
Zdecydowanie jestem kociarzem, bardzo lubię koty, ale dla tych co płaczą, że szkoda pumy powiem jedno. Mi też szkoda tego kota, ale dla zabawy jej nie odj***li. Musiała kogoś zabić w wiosce, lub zabijała bydło, trzodę chlewną, lub drób. Puma to kurewsko silny kot, z resztą jak każdy inny. Nawet zwykły dachowiec jest bardzo silny biorąc pod uwagę swoją wagę i wymiary. Z racji tego, że jest silny, zabicie konia, krowy, świni, człowieka, to dla niej pikuś, a kurczaka, kaczkę zabiłaby ruchem łapy lub szczęk. Szkoda kota, ale widać, że za darmo jej się nie oberwało. Kłusowników polujących na oceloty, margaje, gepardy, tygrysy wieszałbym głową do dołu na słupach i latarniach. Ale jeśli dziki kocur stanowi realne zagrożenie dla ludności lub zwierząt hodowlanych, sam bym zabił, mimo, że koty stawiam zdecydowanie nad psami i co niektórymi ludźmi.

Abyście mieli świadomość, jakim zwierzęciem jest puma, to podam garść informacji na jej temat:

Waga (samiec) - do 100 kilogramów
Wzrost w kłębie (samiec) - do 90 cm . WysokoścćLamborghini Countacha to 107 cm.
długość - do 2 metrów
prędkość - do 80 kilometrów / h. Gepard, najszybszy ssak lądowy osiąga prędkość do 93 km/h

Podawałem informacje na temat samców. W przypadku samic dane te można podzielić przez około połowę, są sporo mniejsze, ale to dalej kawał zwierzaka. Jak widać puma to nie dachowiec ważący około 2,5 kilo. To MASZYNA DO ZABIJANIA, która unika siedzib ludzkich, ale jeśli jest chora i ma problem z upolowaniem dziczyzny, skoczy na człowieka, albo stosunkowo łagodne zwierzęta hodowlane., zakradając się pod wioski. Stanowi zagrożenie? Trzeba otrzeć łzy i zabić. To nie dachowiec, że wpakujesz w kontenerek, i wywieziesz 30 kilometrów za mieścinę.

Tomf

2020-04-27, 22:06
Maniekem2 napisał/a:

Narzekacie że chore k***y, sk***ysynu.... Przecież to sadistic a nie klub przyjaciół myszki Miki



No nareszcie głos normalności na sadisticu :) ! brawo !!!

Elektro-Mech

2020-04-27, 22:31
Popie**olony świat, gdzie organizmy wykształciły ostre kawałki kości do rozszarpywania się nawzajem, jakby wszyscy nie mogli żyć w zgodzie i wpie**alać owoce i warzywa. :C

rayner1790

2020-04-27, 22:46
Maniekem2 napisał/a:

Narzekacie że chore k***y, sk***ysynu.... Przecież to sadistic a nie klub przyjaciół myszki Miki



k***y k***ami, nie wiem w co sie ze starym bawisz ale za krzywde zwierzęciu bez powodu zawsze ch*j w dupe


Griffth

2020-04-28, 00:59
Może jestem ślepy albo za bardzo się nabzdryngoliłem i nie widzę o co chodzi, ale dlaczego facet tego psa po łbie napie**ala?