18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na małpy

Marian_Koniuszko • 2023-01-18, 13:46
National Geographic przedstawia: najbardziej pasjonujące momenty z życia drapieżników...




martika

2023-01-18, 16:23
Takie prawo natury, lepiej pożyć krótko, ale ciekawie na wolności niż długo w ZOO

sothis

2023-01-18, 17:36
martika napisał/a:

Takie prawo natury, lepiej pożyć krótko, ale ciekawie na wolności niż długo w ZOO



Widzę, że wyżej cenisz wolność niż bezpieczeństwo.
W naszym k***idołku wolności nie ma, ale bezpieczeństwo jest.
Rozumiem więc, że dla realizacji swoich poglądów intensywnie poszukujesz sposobu wydostania się i ucieczki do np Brazylii czy innego wolnościowego kraju ameryki południowej.

Huragan99

2023-01-18, 18:36
Sadisitic upada na dno... Dodają filmy dla upadłych rasistowców,debili,matkojebcow,koniojebcoów itp...żegnam tą upadłą stronę...

inzGamon

2023-01-18, 18:37
Rude, rasistowskie lwice... śliczności!

nowynick

2023-01-18, 20:13
wypuścić te lwice w Detroit!

Black_Hole

2023-01-18, 22:02
sothis napisał/a:

Widzę, że wyżej cenisz wolność niż bezpieczeństwo.
W naszym k***idołku wolności nie ma, ale bezpieczeństwo jest.
Rozumiem więc, że dla realizacji swoich poglądów intensywnie poszukujesz sposobu wydostania się i ucieczki do np Brazylii czy innego wolnościowego kraju ameryki południowej.



ale ty masz patriotyczny zapiździały łeb 5 latka. Dzban...

kosioraldo

2023-01-18, 22:05
Huragan99 napisał/a:

Sadisitic upada na dno... Dodają filmy dla upadłych rasistowców,debili,matkojebcow,koniojebcoów itp...żegnam tą upadłą stronę...



No hej narazie pozdrów kazie

sothis

2023-01-18, 22:08
Black_Hole napisał/a:

ale ty masz patriotyczny zapiździały łeb 5 latka. Dzban...






To patriotyczny, zapiździały czy pięciolatka? Nie jestem hydrą xD
Rozumiem, że masz trudne dni, lubisz ten dreszczyk niepewności gdy rozmówcy powiesz 'domyśl się co mialam na mysli', ale ja nie jestem Twoim facetem i nie będę grał w te gierki.

mekiz

2023-01-18, 22:15
Huragan99 napisał/a:

Sadisitic upada na dno... Dodają filmy dla upadłych rasistowców,debili,matkojebcow,koniojebcoów itp...żegnam tą upadłą stronę...




Pa, dobrze, że kasujesz konto, już nas wszystkich wk***iałeś, ale baliśmy się powiedzieć.
3mamy Cię za słowo pało.