18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na koziołka...

Halman • 2020-05-12, 23:23

cel dobry ale taki mało.. honorowy... :-D

Sololine

2020-05-13, 08:14
Zjebow coraz więcej. Mówię wam to jebnie jak tak dalej pójdzie

IOI

2020-05-13, 08:21
jbone napisał/a:

mnie dziwi że strzał w jaja a kozioł pada niemal natychmiast.może jakiegoś usypiacza mial???



moze dlatego ze strzala mu tylko przebila worek i wleciala do "srodka" robiac sieczke we flakach i koziolek dostal masywnego rozlewu krwi w ciele?
ps. u nas tak mozna strzelic sarne ( w lustro - czyli dupe) ale jest to nieetyczne

mrokussw

2020-05-13, 09:08
SirMajkel napisał/a:

kolejny szmaciarz, który poluju dla samego funu?



Piękny Rogacz chciałbym żeby wisiał na mojej ścianie

Seavitia

2020-05-13, 09:14
jbone napisał/a:

mnie dziwi że strzał w jaja a kozioł pada niemal natychmiast.może jakiegoś usypiacza mial???



O ile samo rozwalenie tętnic mosznowych nie spowodowałoby tak szybkiego zgonu, to widać tu jednak, że strzała "znika" calkowicie - mówiąc wprost - poza mosznowymi, rozwaliła też niejedno inne naczynie


wertuqq

2020-05-13, 09:19
Mam nadzieję, że ten Robin Hood tak samo dostanie w mordę z partyzanta od jakiegoś murzyna.

PaleStale

2020-05-13, 09:24
j***na rasa !!!

modoc

2020-05-13, 10:13
DmNQ napisał/a:

Szkoda w sumie tego kozła. Wiekszy ubaw miałbym jakby tego cwaniaczka z łukiem przecwe*ił jakiś byk rogami



Idź płakać na kwejka. Tu sadistic jest i wszelkie picze żałujące biednego koziołka won stond.

Ryszardowo

2020-05-13, 11:50
Jak się kozioł zorientował, że jakiś ch*j mu porwał jajca to zszedł na zawał..

Nyrewesa

2020-05-13, 12:29
Kiedyś jak złapałem pannę za tylek i w rewanżu dostałem kopa w jaja to też padłem. Od tej pory jak chce sobie pannę pomacać to wale ją najpierw młotkiem w tył głowy.

SupremeLeader

2020-05-13, 12:29
alucard321 napisał/a:

W zwolnionym tempie widać baranie jeden, że leci strzałka. Najprawdopodobniej ze środkiem usypiającym baranie. Strzelec ewidentnie mierzył w dupsko, a że wyszło jak wyszło to druga sprawa. Gdyby strzelał z ostrej amunicji to odgłos wystrzału byłby zupełnie inny, a kozioł zacząłby sp***alać pomimo kuli w jajach baranie.



Ta "strzałka" ma 75 cm długości, a środkiem usypiającym jest k***a grot. Stary naprawdę brawa za interpretację filmiku, a najlepsze jest to że wyzywasz ludzi od baranów. Naprawdę brawa dla ciebie.

dawid.pala161

2020-05-13, 12:59
SirMajkel napisał/a:

kolejny szmaciarz, który poluju dla samego funu?



Masz coś do myśliwych?

Juzwa

2020-05-13, 13:25
disturbed666 napisał/a:

No, niech wyskoczy z niedźwiedziem do klatki 1 na 1



Niedźwiedź to zbyt oczywiste. Na takiego ku*asa wystarczy rosomak albo wk***iony borsuk. Do klatki z nim, a jak by nie daj Bóg wygrał, to wtedy do misia polarnego na obiad.

gieie

2020-05-13, 17:07
Przy wodopoju !!! Kurawa, to chyba kłusownictwo .
W dupie tam koziołek ale jakieś zasady powinny być,.
Taka p*zda z ryja ustrzeliła kozła który robi wrażenie , że w swoim stadzie miał jakiś status.
Gość zaś z ryja nie reprezentuje nic, ot taki szczyl z piaskownicy wiecznie usmarkany, połykający te swoje gile.

lukas0017

2020-05-13, 19:16
Oby zdechł w podobnych męczarniach. Oczywiście ten podczłowiek