18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie lwicy

Apolityczny • 2022-09-25, 18:31
Tym razem nie wyszło :amused:


Znawca_Cipek

2022-09-25, 18:35
To lama, a nie lwica. Dokładniej, olama.

Halman

2022-09-25, 18:39
Znawca_Cipek napisał/a:

To lama, a nie lwica. Dokładniej, olama.



siejesz zamęt, to jest iguana

contracts

2022-09-25, 20:00
Baby do kuchni a nie na polowanie!

homorek

2022-09-25, 20:54
national geographic czy jaki ch*j.

Heliar

2022-09-25, 21:39
Natura jest piękna, wyposaża istoty żywe, we wszytko co jest im do życia potrzebne.

:-/ Dlaczego więc takie LPGPGNiG+ poprawia naturę i twierdzi, że jest to naturalne ? :nie_znaju: Popie**olenie z pomylonym.

Zbysław

2022-09-25, 21:45
To jest gepard

ja pie**ole

Noktowizor

2022-09-25, 22:51
a wiec po to te koziolki maja takie rogi zakrzywione...

slipspln

2022-09-25, 23:46
to jest sadistic czy animal planet do h*ja ?

raistpol

2022-09-26, 00:05
czekałem aż krokodyl opie**oli tą lamparto geparto lwice i co k***a?

Slow_Sheep

2022-09-26, 00:35
Heliar napisał/a:

Natura jest piękna, wyposaża istoty żywe, we wszytko co jest im do życia potrzebne.
Dlaczego więc takie LPGPGNiG+ poprawia naturę i twierdzi, że jest to naturalne ? Popie**olenie z pomylonym.



Brzydzę się LGBT, ale wszystko co powstało w naturze jest naturalne. Choroby, wirusy, dewiacje, zboczenia, nowotwory, LGBT - wszystko to powstało w naturze. Ludzie nie popierają LGBT bo się tym brzydzą, ale próbują znaleźć jakiś sensowny argument i mówią, że nie popierają bo nie jest to zgodne z naturą. Nie ma czegoś takiego jak matka natura, która chce żeby wszystko było według jakichś tam zasad. Natura jest chaotyczna i nie ma kompletnie żadnych zasad.

Heliar

2022-09-26, 06:50
Slow_Sheep napisał/a:

Brzydzę się LGBT, ale wszystko co powstało w naturze jest naturalne.



No właśnie, tylko że LPG powstało w umyśle człowieka, więc jest to zwyczajne wynaturzenie.

Słownik języka polskiego PWN*
wynaturzenie «rzecz, fakt lub zjawisko odbiegające od normy lub niezgodne z naturą»
wynaturzyć — wynaturzać «doprowadzić do zwyrodnienia»
wynaturzyć się — wynaturzać się «zdegenerować się»

alucard321

2022-09-26, 08:10
Heliar napisał/a:

No właśnie, tylko że LPG powstało w umyśle człowieka, więc jest to zwyczajne wynaturzenie.
Słownik języka polskiego PWN*
wynaturzenie «rzecz, fakt lub zjawisko odbiegające od normy lub niezgodne z naturą»
wynaturzyć — wynaturzać «doprowadzić do zwyrodnienia»
wynaturzyć się — wynaturzać się «zdegenerować się»



Sram na LGBT, ale pragnę was drogie panie doinformować, że w świecie zwierząt też są homo i osobniki uwazające się za przeciwną płeć. Więc można powiedzieć, że jest to naturalne i nie tylko ludzie bywają poj***ni.

bercisko

2022-09-26, 10:03
Młoda jest. Nauczy się , że trzeba szybko skoczyć do gardła, wtedy będzie po za zasięgiem rogów. Tylko tutaj z powodu wody była jedna droga ataku. Miło tak popatrzeć na zastosowanie tych długich zakrzywionych rogów.