18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ari4

2015-04-07, 13:01
Miłe dla oka :-)

Asuritt

2015-04-07, 13:12
1 błąd każdy z nich robi ... jak już stracą lekko panowanie wciskają hamulec i ch*j ... czekają albo się zatrzyma albo pie**olnie ... jak baba . A wystarczyło zmienić bieg , kontra i gaz :P nie musi być drift itp tylko by uratować się i dalej kontynuować wyścigi :)

PS: taka jazda jest OK a nie na drogach publicznych gdzie ktoś ma dzieci w aucie a debil w BMW jest w stanie ich zabić bo zapie**alał dla szpanu 200km/h. Powinni zrobić w Polsce wiecej torów chociaż zarobili byśmy na turystach i wyścigach ...

Luki1302

2015-04-07, 13:41
Pojeździłoby się na takim torze, poszalało ehhhh :) ale k***a, jeżdżę Twingo...

IOI

2015-04-07, 14:33
@Luki1302 - jak masz Twingo RS to w czym problem? :P

Gwardek

2015-04-07, 15:20
Wszystko fajnie, pięknie, ale co do ch*ja szukał na tym torze gościu, który prowadził OPLA ZAFIRĘ?

bleblebator1

2015-04-07, 18:37
@up
Ćwiczy jazdę
Robi dokładnie to, co powinniśmy wszyscy robić na kursie na prawo jazdy, a nie k***a parkowanie w zatoczkach. Nieważne czym, choćby wspomnianym twingo, ale wszyscy powinniśmy ćwiczyć wychodzenie z poślizgu na kursach

Luki1302

2015-04-07, 23:11
@IOI

No mam RS (Ryczy,Sapie) dokładnie C3G, 55 koni na jeszcze popychaczach, ale w gazie. Tanie jak sk***ysyn w utrzymaniu i za 12 złoty 100 kilosów :D

@bleblebator1

Dokładnie, powinni uczyć jeździć i zachowywać się w nietypowych sytuacjach (poślizg, aquaplaning, itp) a nie takich gówien jak wspomniałeś. Lepiej jeździć jak kierowca a parkować jak p*zda, niż jeździć jak p*zda a parkować jak kierowca.

CichaWoda

2015-04-07, 23:34
Pokazane właśnie wypadki ludzi którzy jeździć nie umieją i dobrze że te wypadki zdarzyły się na torze a nie drodze.

Szczam_na_Zakrystii

2015-04-08, 02:07
W niektórych przypadkach te prędkości wydają się (albo są) tak niskie że nie pomyślał bym że można auto rozj***ć, a jednak się da :)

Już pomijam podręcznikowe błędy typu dodawanie gazu w zakręcie na mokrym czy hamowanie, ale no nie wiem, przykład białego E36 (02:50) czy Z3 (02:15) nie dają mi spokoju, co oni k***a odj***li? :wtf: Przecież to nie było za szybko nawet dla Seicento :!:

TheColt

2015-04-08, 06:31
tego w 1:57 powinni wypie**olic z lobby przed klejnym wyscigiem

Hszanek

2015-04-08, 06:42
@ Asuritt

Zdecydowana większość ludzi, która odwiedza takie miejsca w trakcie tzw track dayów to są ludzie będący pierwszy raz na torze (np. wspomniana Zafira). Reszta, to Ci którzy coś tam już jeżdżą, ale dalej typowo amatorsko i dla zabawy.

Pisanie o prawidłowych reakcjach wyścigowych w sytuacji, kiedy dawno już obsrali swoje gacie mija się z celem, bo do tego trzeba wyjeździć tysiące km na torze i mieć o tym pojęcie. To mniej więcej tak jakbyś zwrócił uwagę 2 kolesiom pod klubem, że ch*jowo trzymają gardę a w ogóle przy prawym sierpie to im lewa ręka opada.

piotrek_WRO

2015-04-08, 10:34
a czy chłodnią też tam można wjechać? bo przekrój aut zaskakujący

dobra_kawa

2015-04-08, 11:49
Asuritt napisał/a:

A wystarczyło zmienić bieg , kontra i gaz :P nie musi być drift itp tylko by uratować się i dalej kontynuować wyścigi :)



widzę wszystkie Need for Speed'y przeszedłeś co najmniej 2x

koziol666

2015-04-08, 12:11
Asuritt napisał/a:

1 błąd każdy z nich robi ... jak już stracą lekko panowanie wciskają hamulec i ch*j ... czekają albo się zatrzyma albo pie**olnie ... jak baba . A wystarczyło zmienić bieg , kontra i gaz :P nie musi być drift itp tylko by uratować się i dalej kontynuować wyścigi :)

PS: taka jazda jest OK a nie na drogach publicznych gdzie ktoś ma dzieci w aucie a debil w BMW jest w stanie ich zabić bo zapie**alał dla szpanu 200km/h. Powinni zrobić w Polsce wiecej torów chociaż zarobili byśmy na turystach i wyścigach ...



Najpierw skończ gimnazjum, zrób prawo jazdy, i dopiero się wypowiadaj