18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Połknięcie przez Wrocławski tramwaj

Hu...........ok • 2021-07-20, 19:48
Wrocław akcja sprzed kilku dni, kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala, więcej mi nie wiadomo


MartweMurzyńskiePłody

2021-07-20, 21:30
Pajan napisał/a:

Żaden serwis nie pisze, co jej się stało, w jakim stanie, czy przeżyła:
A może ja ślepy.



por*chałeś?

Presty

2021-07-20, 22:14
U mnie Pod Wawelem już trzy takie pocieły tramwaje, bo miały słuchawki na uszach, a torowiska sa jak chodniki.
Efekt łatwy do przewidzenia.

NataliaW

2021-07-21, 00:15
Selekcja naturalna.

OpenStreetMaps

2021-07-21, 00:42
Piesza niewinna była przywykła do takiego przechodzenia bez rozglądania się i patrzenia bo wszyscy kierowcy mają zastany obowiązek jaśniepanią przepuszczać. Ja się pytam czy te nowe przywileje dla pieszych nie wywołają czasem jeszcze większej bezmyślności u pieszych i rutyny przechodzenia bez patrzenia?

notak

2021-07-21, 07:35
OpenStreetMaps napisał/a:

Piesza niewinna była przywykła do takiego przechodzenia bez rozglądania się i patrzenia bo wszyscy kierowcy mają zastany obowiązek jaśniepanią przepuszczać. Ja się pytam czy te nowe przywileje dla pieszych nie wywołają czasem jeszcze większej bezmyślności u pieszych i rutyny przechodzenia bez patrzenia?



powodują,
to naprawdę widać gdy się jedzie autem,
nawet nie zatrzymują się przed ulicą, tylko patrzą na ciebie bezczelnie, az chce się wysiąść i dać po ryju,
a poważnie, rzadko który podziękuje, cho zatrzymal właśnie kilknaście aut,
gdzie k***a ekolodzy

humalien

2021-07-21, 07:58
notak napisał/a:

powodują,
to naprawdę widać gdy się jedzie autem,
nawet nie zatrzymują się przed ulicą, tylko patrzą na ciebie bezczelnie, az chce się wysiąść i dać po ryju,
a poważnie, rzadko który podziękuje, cho zatrzymal właśnie kilknaście aut,
gdzie k***a ekolodzy



ch*j Ci w cyce. Ja zawsze kiwnę głową, jak ktoś się zatrzyma i mnie przepuści.

Raflik

2021-07-21, 08:24
A mógł skręcić a wolał przejechać heheheh czyli co wina maszynisty bo się nie zatrzymał przed przejściem.

humalien napisał/a:

ch*j Ci w cyce. Ja zawsze kiwnę głową, jak ktoś się zatrzyma i mnie przepuści.



A co ty k***a kiwaczek jesteś jak ten pies zabawka na tylnej półce w aucie

grudzin7

2021-07-21, 09:17
notak napisał/a:

powodują,
to naprawdę widać gdy się jedzie autem,
nawet nie zatrzymują się przed ulicą, tylko patrzą na ciebie bezczelnie, az chce się wysiąść i dać po ryju,
a poważnie, rzadko który podziękuje, cho zatrzymal właśnie kilknaście aut,
gdzie k***a ekolodzy



Może jeszcze oklaski, owacje i dyplom uznania? :homer:

Przepuszczanie pieszych na pasach to OBOWIĄZEK kierowcy, a nie łaska.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-21, 09:22
grudzin7 napisał/a:


Przepuszczanie pieszych na pasach to OBOWIĄZEK kierowcy, a nie łaska.



Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi...

dudidudi

2021-07-21, 12:02
i dobrze k***a. te k***y od 40 roku zycia juz sie wszędzie wypie**alaja, sapia, spieszą sie i przepychaja

OpenStreetMaps

2021-07-21, 15:47
Gdyby Polska była okupowana a wojska okupanta miały w zwyczaju dla zabawy bezkarnie rozjeżdżać sobie pieszych robiąc Carmagedon to wtedy piesi świadomi niebezpieczeństwa 100 razy by się trwożnie rozglądali zanim wleźliby na jezdnię i bezpieczeństwo wzrosło by dużo bardziej niż teraz gdy niby teoretycznie też mają mieć się na baczności ale w praktyce mają w dupie ostrożność bo to przede wszystkim inni mają na nich uważać a nie oni sami na siebie.

tigerqaz

2021-07-21, 18:14
Człowiek ma problem z myśleniem i choć takie wj***nie się pod tramwaj wygląda naprawdę źle, to takich głupich, bezmózgich cip jak ona, wcale mi nie żal.
Nie miała co ze sobą zrobić w wakacje, to teraz ma zajęcie... walczy o życie. :D