18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka w Egipcie

KillerLaugh • 2017-05-02, 16:10
Cytat:

Zmarła 27-letnia Polka, która wyjechała na samotne wakacje do popularnego egipskiego kurortu Hurghada. Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie chce udzielać szczegółowych informacji o sprawie, ale siostra Magdaleny twierdzi, że kobieta trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg. Prasa podaje jednak inną wersję zdarzeń.

– Jacyś ludzie chcieli ją porwać. Dosypali jej czegoś do drinka - powiedziała w rozmowie z fakt24.pl Anna, siostra 27-letniej Magdaleny. Według ustaleń portalu kobieta znalazła się w szpitalu po tym, jak w piątek obsługa hotelu znalazła ją nieprzytomną w pokoju. – Magda potrzebuje pomocy! Trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg - apelowała o pomoc w niedzielę Anna.

Inną wersję zdarzeń przedstawia rp.pl. Portal sugeruje, że kobieta trafiła do szpitala, ponieważ jej stan wskazywał na "głęboki uraz psychiczny, kontakt z nią był utrudniony. Wtedy dopiero, mimo że była pod opieką lekarską i przedstawicieli biura podróży, wyskoczyła z okna. Stąd jej obrażenia i bezpośrednia przyczyna śmierci".



A tu rozmowa Magdy z chłopakiem w Polsce, kilka godzin przed przyjęciem do szpitala.

Powszechnie wiadomo, że młode Europejki, w szczególności niebieskookie blondynki są chodliwym towarem na egipskim rynku, a podejmowane przez tamtejszych handlarzy próby ich wymiany na wielbłądy zwykle kończą się fiaskiem. Problem zaczyna się wtedy, gdy brak kontrahenta, a "towat leży na ziemi".

A dziewuchy szkoda, była naprawdę niczemu sobie.

spoiler


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-05-12, 15:56 ]

zajac1190

2017-05-02, 16:20
ciekawe po co pojechała na samotne wakacje. zachciało sie egzotycznego bolca no i sie doigrała. a chłopak jakis pedał z głosu i jak mógł ją puścić samą... heh

zajac1190

2017-05-02, 16:26
up. nie no napewno go kochała. nie zrobiła by tego... :shock:

S.T.U_Cummins

2017-05-02, 16:35
Po prostu ręce opadają, ona i jej chłopak równie poj***ni.

Maciek po Ciebie leci jeszcze kolegę wysyła bo sam nie może jechać.
Baba też mądra, facet pyta co się stało a ona nic.

3/4 filmiku to Madziu powiedz, Madziu aniołku ty taka i nie taka. Baba słaba psychicznie pewnie jeszcze feministka a chciała być taka odważna w dziczy. Koleżanka była a Egipcie, ona, jej matka ojciec, brat i wuj z ciotką i tutaj w kaszę sobie nie dadzą dmuchać.

Nie oglądać tego bo k***a nerwów szkoda.

freaky

2017-05-02, 16:36
@up. No właśnie, może wypowie się jakiś ekspert. Zachowanie dziewczyny odbiega od normy. Czy to lęk, ciężki szok, czy może czymś ją odurzyli?

S.T.U_Cummins

2017-05-02, 16:45
Kochanie powiedz mi?
Myszko powiesz mi?
aniołku powiedz nie bój się.
powiedz mi szybko...
Skarbie no dasz radę, myszko.
Nic się nie bój.
Myszko nie ważne co się stało.
powiedz mi myszko
skarbie mów do mnie

Kochanie powiedz mi?
Myszko powiesz mi?
aniołku powiedz nie bój się.
powiedz mi szybko...
Skarbie no dasz radę, myszko.
Nic się nie bój.
Myszko nie ważne co się stało.
powiedz mi myszko
skarbie mów do mnie

Kochanie powiedz mi?
Myszko powiesz mi?
aniołku powiedz nie bój się.
powiedz mi szybko...
Skarbie no dasz radę, myszko.
Nic się nie bój.
Myszko nie ważne co się stało.
powiedz mi myszko
skarbie mów do mnie

i tak przez 15 minut.

@up. Ja jestem ekspertem. Baba jest w szoku i boi się powiedzieć chłopakowi że ją zgwałcili/próbowali zgwałcić bo boi się że ją zostawi lub ma ranę w psychice i potrzeba poczucia bezpieczeństwa włącza jej wewnętrzną blokadę by nie myśleć o tej sytuacji.

Wspomniane ukamienowanie, więc poruszyła serca ludu wyłażąc się poopalać w samym bikini z cyckami na wierzchu. zapytajcie się babki bo 2 pokolenia do tyłu mają w głowach to samo co mają ciapane min. w Egipcie: Jak by zareagowała wioska jak by dziewczyna wyszła na ulicę z odkrytym brzuszkiem.

sezamkowyRozpierdol

2017-05-02, 16:58
S.T.U_Cummins napisał/a:

Wspomniane ukamienowanie, więc poruszyła serca ludu wyłażąc się poopalać w samym bikini z cyckami na wierzchu. zapytajcie się babki bo 2 pokolenia do tyłu mają w głowach to samo co mają ciapane min. w Egipcie: Jak by zareagowała wioska jak by dziewczyna wyszła na ulicę z odkrytym brzuszkiem



Tylko że pierwsza lepsza wioska na Podlasiu nie reklamuje się jako "światowy k***a kurort, ośrodek k***a wypoczynkowy" ;-)
Problemem jest ultrareligijne islamskie sp***olenie, zresztą kogo to dziwi, religia sprawia problemy na każdym kroku ;-)

A poza tym uważam, że religia powinna zostać zniszczona :mrgreen:

saves

2017-05-02, 17:04
j***ć te muslimskie kierunki. Polska jest duuuuużo piękniejsza.

~Angel

2017-05-02, 17:07
:roll:

I co mi z pięknego miejsca jak przez 2 tyg napie**ala deszczem i jest 16 stopni a jak jeden dzień słońca się trafi to Janusze z Grażynami parawanami plażę zabarykadują.
Tunezja, Turcja, Egipt czy Maroko są najtańszymi kierunkami wakacyjnymi i cenowo porównywalnymi a nawet tańszymi niż wakacje w Polsce a gwarantują pogodę. Jeżeli zachowasz podstawowe środki bezpieczeństwa to nic nikomu nie grozi. Oczywiście może powtórzyć się zamach na hotel jak to miało miejsce w Tunezji kilka lat temu ale ostatnie wydarzenia pokazują że nawet na jarmarku świątecznym, koncercie czy zakupach w markecie możesz zginąć z rąk terrorysty.

Maxi96

2017-05-02, 17:41
Ludzi którzy "samotnie" "dobrowolnie" jadą do krajów opanowanych przez fanatyków islamu(tfu!) mi nawet nie szkoda.

Przyrównałbym to do krów jadących na rzeź.

saves

2017-05-02, 17:54
Angel napisał/a:

:roll:

I co mi z pięknego miejsca jak przez 2 tyg napie**ala deszczem i jest 16 stopni a jak jeden dzień słońca się trafi to Janusze z Grażynami parawanami plażę zabarykadują.
Tunezja, Turcja, Egipt czy Maroko są najtańszymi kierunkami wakacyjnymi i cenowo porównywalnymi a nawet tańszymi niż wakacje w Polsce a gwarantują pogodę. Jeżeli zachowasz podstawowe środki bezpieczeństwa to nic nikomu nie grozi. Oczywiście może powtórzyć się zamach na hotel jak to miało miejsce w Tunezji kilka lat temu ale ostatnie wydarzenia pokazują że nawet na jarmarku świątecznym, koncercie czy zakupach w markecie możesz zginąć z rąk terrorysty.



Jechać do Afryki leżeć w upale przy hotelowym basenie? I z rozpaczy pić rozcieńczoną wódkę? To nie dla mnie. Co do Januszy i Grażyn... Trzeba wiedzieć gdzie jechać. W zeszłym roku byłem w takim miejscu, że nie mogłem spać, bo było za cicho. :D Słychać było sowy, a nie samochody. A nad morze 10 minut spacerkiem.

~Velture

2017-05-02, 17:54
Cytat:

No właśnie, może wypowie się jakiś ekspert. Zachowanie dziewczyny odbiega od normy. Czy to lęk, ciężki szok, czy może czymś ją odurzyli?


Żaden szok ani nic tylko wie, że się r*chała z kebabem i jest świadoma, że jak się chłopaczek w Polsce dowie to ją kopnie w dupsko i jej nieskalany intelektem mózg zaczyna rozważać jaką bajeczkę wcisnąć aby nie straciła ciepłego k***idołka u chłopaka w kraju.

Xa...........ii

2017-05-02, 18:44
Rozumiem jakieś wypady samej dziewczyny do klubu z koleżankami, do kina, nawet k***a na jakąś babską wycieczkę, ale by puszczać cipę samą w czasach, gdy po całym świecie roznosi się wirus islamola?

Są dwie teorie, albo Ci wyżej rzeczywiście mają rację, wywąchała egzotycznego bolca, puściła się, jak chciał ją potem wziąć do swojego haremu i się stawiała to ją tak czy inaczej potraktowano.

Druga teoria, to po prostu została zgwałcona i chcą ją uprowadzić, ale dlaczego ona rozmawia przez telefon i wokół jakieś ciaparitto wokół rozmawiają? Kto w ogóle trzyma ten telefon? Za dużo pytań, za mało odpowiedzi.

I ten wk***iający typ, myszko, myszko, powiedz mi, powiedz, myszko, myszko, ja Cię kocham, myszko, myszko, (jakiś arabsko dzwonek w tle) powiedz mi co się stalo, myszko, aniołku, myszko, prosze Cię powiedz, skarbie mów do mnie, proszę Cię, muszę to mieć nagrane jako dowód, mam kontakt z ambasadą, skarbeczku, powiedz, powiedz mi.

Wyłączcie filmik po minucie, przez reszte nagrania jest dokładnie to samo, tylko powtórzone kilkaset razy...