18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka vs Azjatka

C0C0JUMBO • 2023-08-01, 23:53


Posłuszna Azjatka czy Półka+ bombelki ? :-)

Kriski

2023-08-02, 00:02
Jak chcesz porównywać 5-6 latkę o świadomości jamnika z dorosłą kobietą?

unpleasant

2023-08-02, 00:10
mała uczy się od najlepszych wzorców.


SkoPio1

2023-08-02, 00:22
No i? Dziecko - z IQ na poziomie ~40 (to nie obelga, tylko fakt ) nie rozumie wszystkiego, co robi, zwłaszcza jakiegoś gestu z Ameryki Północnej.

Janko

2023-08-02, 01:40
Mała do odj***nia współczuję temu kto z nią będzie żył jak dorośnie :roll:

xXPeinXx

2023-08-02, 02:41
Kriski napisał/a:

Jak chcesz porównywać 5-6 latkę o świadomości jamnika z dorosłą kobietą?



A co może kobieta bardziej świadoma od jamnika? Gdzie ty żyjesz..

PsikutaBezS

2023-08-02, 02:55
Wzruszyłem się. Polka wygrała w 100%. Ma charakterek...


Ogórek

2023-08-02, 03:02
Jelenia Góra - Zabobrze moje miasto takie piękne.

janiestad666

2023-08-02, 03:06
widac k***isko uczyło dzieci wcześniej ze jak ktos jej nie pusci na pasach to sie fucketa pokazuje, filmik stary w chuuj widzialem go z 5 lat temu na wykopie za czasów jak jeszcze nie mieli pierwszenstwa, w tym samym czasie sam jechalem samochodem i na pasach widzialem menela patusa probujacego na mnie wymusic pierwszenstwo bo widzialem jak patrzy mi sie w oczy z wsciekloscia i podbiega truchtem do pasow byle wejsc na nie szybciej niz ja do nich dojade, oczywiscie nie ustąpiłem hamowi, przyspieszylem i zjechalem na środek zeby k***y nie potrącić i zatrąbiłem, jakaż to była satysfakcja widząc w tylnym lusterku jak k***iszonek aż klęknął unosząc obie ręce do góry w geście fucketa xD widac mamusia to samo często robiła stąd i cureczka mała szmata się nauczyła i teraz tak robi myśląc że to gest wdzięczności xD j***ne patusy xD

mazga50

2023-08-02, 03:27
Ja tam wolę kulturalne Azjatki, od patolskiej Europejki.

Batman_

2023-08-02, 04:50
Proszę o przeniesienie tego na harda.

Dejdwazlote

2023-08-02, 06:39
Widziałem to kiedy pierwszy raz zalogowałem się na sadolu

PabloSkills

2023-08-02, 08:52
Tam na pasach to akurat nikt nie był normalny.
Matka co ma wyj***ne we wszystko, dziewczynka co ma złe wzorce i chłopak co widać ma za sobą zwarcie w inkubatorze.
Z kolei azjatka ok, ale u nas jest to nienormalne bo w tym pędzie życia weź się kłaniaj wszystkim za najmniejszy przejaw dobroci.
A tak na marginesie, nieliczna azjatka, której nic na przejściu nie potraciło.

Cipczan

2023-08-02, 09:32
Kriski napisał/a:

Jak chcesz porównywać 5-6 latkę o świadomości jamnika z dorosłą kobietą?



Moje dzieci nie pokazywały faków . Ciekawe dlaczego? Te wszystkie debile dające piwa, czyli usprawiedliwiające zachowanie zj***nego bombelka, jesteście nie lepsi!
Winni są rodzice. Cieszy się tępa k***a, bo już prawie 1600 prowadzi a nie tylko 1000. Powinna jeszcze zacząć wychowywać a nie hodować. A jak wasze dzieci są tak inteligentne jak jak w/w pies to bardzo mi przykro.

janiestad666 napisał/a:

widac k***isko uczyło dzieci wcześniej ze jak ktos jej nie pusci na pasach to sie fucketa pokazuje, filmik stary w chuuj widzialem go z 5 lat temu na wykopie za czasów jak jeszcze nie mieli pierwszenstwa, w tym samym czasie sam jechalem samochodem i na pasach widzialem menela patusa probujacego na mnie wymusic pierwszenstwo bo widzialem jak patrzy mi sie w oczy z wsciekloscia i podbiega truchtem do pasow byle wejsc na nie szybciej niz ja do nich dojade, oczywiscie nie ustąpiłem hamowi, przyspieszylem i zjechalem na środek zeby k***y nie potrącić i zatrąbiłem, jakaż to była satysfakcja widząc w tylnym lusterku jak k***iszonek aż klęknął unosząc obie ręce do góry w geście fucketa xD widac mamusia to samo często robiła stąd i cureczka mała szmata się nauczyła i teraz tak robi myśląc że to gest wdzięczności xD j***ne patusy xD



Najdłuższe zdanie Nowoczesnej Europy. Ilość błędów ortograficznych, jakieś znaczki xD i opis sytuacji świadczy że jesteś debilem.

tranzystor

2023-08-02, 10:30
Ciekawe, czy ta "polka" mówi chociaż po polsku, bo zachowanie typowe dla "nowych Polaków"