18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NR...........er

2010-10-13, 22:30
No i do tego należałoby dodać jeszcze wystawienie Komorowskiego w wyborach. Biorąc pod uwagę fakt że odszedł on z PO i jest bezpartyjny to raczej na drugą kadęcję się nie wybiera. A to świadczy że PO spisało go na straty, bo po wystąpieniu z PO Kaczyński może jeździć tylko po nim a nie po PO(przynajmniej w ramach jeżdrzenia po prezydęcie). Dzięki temu burdelowi Kaczyński wychodzi na wariata a Komorowski na kolesia który daje się dymać. Za to do następnych wyborów prezydęckich
wystartuje znowu Kaczor (którego ludzie uważają już za świra) I jakiś koleś z PO który będzie rżnowł wzorowego obywatela a jak nawet nie to przynajmniej będzie lepszy od Komora i Kaczora

johny87

2010-10-13, 23:00
@up
tyle napisałeś że jak to zobaczyłem to nawet nie czytałem

ale całkiem spoko, zgadzam się, masz racje: )

CreativePL

2010-10-13, 23:05
I tak zaraz przyjdzie tu "anty kaczor" i powie, że lepiej to niż za kaczora, a mnie zaszlufladkuje, żem za Pisem jest bo skoro mówie zle o PO to musze być z PiS...

Adreena

2010-10-13, 23:13
a ja powiem krótko: tylko słabi gracze biorą dopalacze. tyle.

grauper

2010-10-13, 23:44
CreativePL - ZaszuflaTkowałem cie. Jestes PISowcem. Wypie**alaj.
To tak w ramach wstępu.
A co do komixu to od kiedy wyszła cała afera z kżyzem uważałem ze to temat zastępczy. W mediach ( gazeta , tv, radio) nie mówili o niczym innym o żadnych naprawde poważnych problemach tylko o dwuch kawałkach deski.

fasadin

2010-10-13, 23:46
no bez kitu, najpierw na wykop sie wpychaja z polityka, teraz na sadistic. niedlugo otworzymy google a tam polityka ...

typz0n

2010-10-14, 00:31
@ fasadin
fasadin z tf2? ;s

Patriot91

2010-10-14, 06:38
Trzeba tylko zauważyć , że to nie Tusk cały czas pie**olił o krzyżu tylko ta 1,5 metrowa małpa .

Lupi

2010-10-14, 07:56
Ale zauwaz ze to komorowski chcial go usunac....

W kazdym badz razie w naszym spoleczenstwie w 70% zyja debile ktorym jak ktos powie ze gówno smakuje truskawkowo to uwierza, i beda to wpie**alac i cieszyc banana, taka prawda...

PaczekDNA

2010-10-14, 09:30
Jeżeli widzę dyskusje o polityce ludzi którzy mają problem z ortografią i składnią to mnie nie dziwi że potem się cieszą jak przysłowiowy murzyn bateryjką gdy któraś partia obieca mu obniżenie podatków i podniesienie pensji/świadczeń socjalnych...

Proponuje swoją wiedzę na temat polityki nie opierać tylko na jednej stacji w TV
i onecie a zacząć czytać jakieś gazety na poziomie: Polityki a nie Fakt-u.

Co do komiksu to się nazywa marketing polityczny, jak ciemny lud chce wiedzieć co z krzyżem to się o tym mówi...

EvilSoran

2010-10-14, 09:56
Smutne ale Prawdziwe :|

nefrael

2010-10-14, 10:16
A by ci tak pękł ten pie**olony bębenek...

Jitsu

2010-10-14, 10:42
Komiks przeciętny. Ślizga się powierzchownie po temacie, brak trafnej puenty.

Wypie**alać z tym.

Mati_UTD

2010-10-14, 11:04
-Czemu Tusk Wstaje o 6 rano?
....


-żeby dłużej nic nie robić ;)