18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Politechnika i genialny pojazd.

Nikczemny_Płód • 2011-12-17, 11:29
Naukowcy z Politechniki Krakowskiej zbudowali genialny pojazd, mogący poruszać się w każdym terenie. Hit. Z kwatery głównej NATO przyjechała delegacja ekspertów, żeby dokonać oceny i przygotować grunt pod ewentualne negocjacje dotyczące wprowadzenia pojazdu do uzbrojenia wojsk Sojuszu. Oglądają, mlaskają, cmokają, w końcu przedstawiciel Niemiec mówi do Francuza:
- Czego też ci Polacy nie wymyślą, żeby nie dokończyć budowy autostrady A-2...

Takeda

2011-12-17, 23:11
Hahahahaha nieśmieszne.

Wojna:)

2011-12-17, 23:42
nie chce być bezczelny ale mógłby ktoś podkreślić moment w którym powinno być śmiesznie? Bo sam nie jestem pewny a każdemu, nawet zj***nemu dowc**owi trzeba dać szanse.

Azazel91

2011-12-18, 01:09
@up napisałbym to w jednym zdaniu ale nie raz kasowano moją wypowiedź z tego powodu więc rozwinę - Nie, ponieważ nieśmieszne żarty są nieśmieszne. Dziękuję za uwagę.

dwakilo

2011-12-18, 04:33
Jutro wsiadam w auto i śmigam A2 z Poznania do Berlina. ch*jowe

krecik

2011-12-18, 12:09
autorem kawału jest pewnie zakompleksiony z powodu swojej uczelni (czyt. AGH) student :mrgreen:
pozdro PK! :-D

superfosfat

2011-12-28, 14:13
krecik napisał/a:

autorem kawału jest pewnie zakompleksiony z powodu swojej uczelni (czyt. AGH) student :mrgreen:
pozdro PK! :-D


Do tej pory nie miałem nic do PK, ale jak widzę że jakiś ich śmieć zarzuca nam że jesteśmy zakompleksieni z powodu swojej uczelni to woła o pomstę. Zakompleksiony możesz być ty, bo ledwo cie oderwali od maminego cycka, dostałeś wyprawkę na studia i już kozaczysz.