18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

konował

2013-11-05, 23:47
Ale o ch*j tu chodzi i kto to jest ??? Co zrobił ? k***a jak zwykle w nie temacie.

kapral

2013-11-06, 01:17
no, może ktoś z was się wypowie kto to jest bo wydaje mi się że polishadam (jeżdżę tirem) się wam popie**olił z testovironem (bogactwo kuhwa). ale efekt stadny zachowaliście. jestem dumny.

mefiek

2013-11-06, 02:10
kapral napisał/a:

no, może ktoś z was się wypowie kto to jest bo wydaje mi się że polishadam (jeżdżę tirem) się wam popie**olił z testovironem (bogactwo kuhwa). ale efekt stadny zachowaliście. jestem dumny.


Wypraszam serdecznie.

Kashero007

2013-11-06, 05:00
Szron napisał/a:

Dobrze! Cieszy mnie to niezmiernie :)

Tylko żeby mu dobrze dupsko przeorali.
Teraz żeby ktoś się tą drugą z Usa khurwę, bez R-y dojechał.




Adam Śmieciaszek :D



Tobie ktoś dobrze dupę przeorał widocznie jak piszesz taki komentarz jełopie k***a. Lubie gościa bo mówi szczerze, prawdziwie i zrobił konto dla fanów. Opowiada jak się żyje w Ameryce a ty i większość tych małp co nie mają własnego zdania hejtujecie.

Wcale się nie dziwie czemu tak się żyje w tym kraju a nie inaczej skoro swój na swojego napie**ala. Polskość..

Da...........id

2013-11-06, 09:02
O czym wy tu rozmawiacie?!

Szron

2013-11-06, 14:52
Kashero007 napisał/a:



Tobie ktoś dobrze dupę przeorał widocznie jak piszesz taki komentarz jełopie k***a. Lubie gościa bo mówi szczerze, prawdziwie i zrobił konto dla fanów. Opowiada jak się żyje w Ameryce a ty i większość tych małp co nie mają własnego zdania hejtujecie.

Wcale się nie dziwie czemu tak się żyje w tym kraju a nie inaczej skoro swój na swojego napie**ala. Polskość..



Co się kmiotku sapiesz.

Nie mam swojego zdania?
Baranie.

Moje zdanie na temat tego żałosnego typa mam wyrobione.

Za to ty masz coś z głową nie tak żeby nie widzieć że ten prostaczek zrobił jeszcze większego prostaczka z ciebie samego. Bo cię ogłupił i owinął wokół palca. Tylko nie myśl że jaki wyjątkowy jesteś z tego powodu. O nie, nie.
Takich prostaczków ten szczurek "wyprodukował" więcej.
Szkoda was, idziecie za nim w las.
Idziesz bo baran jesteś

Jak można mieć takiego pacana za idola a co gorsza za autorytet :homer:
Barany!

A teraz :idzwch*j: i nie pisz więcej bo twoje sapanie na nic się nie zda.

smiechlem

2013-11-06, 15:21
Szron shogun krul internetów. Don burako sie nim zajmie

Kashero007

2013-11-06, 15:29
Szron napisał/a:



Co się kmiotku sapiesz.

Nie mam swojego zdania?
Baranie.

Moje zdanie na temat tego żałosnego typa mam wyrobione.

Za to ty masz coś z głową nie tak żeby nie widzieć że ten prostaczek zrobił jeszcze większego prostaczka z ciebie samego. Bo cię ogłupił i owinął wokół palca. Tylko nie myśl że jaki wyjątkowy jesteś z tego powodu. O nie, nie.
Takich prostaczków ten szczurek "wyprodukował" więcej.
Szkoda was, idziecie za nim w las.
Idziesz bo baran jesteś

Jak można mieć takiego pacana za idola a co gorsza za autorytet :homer:
Barany!

A teraz :idzwch*j: i nie pisz więcej bo twoje sapanie na nic się nie zda.



Debilu jeden. Jaki k***a autorytet ? Co ty w ogóle pie**olisz, jaki idol ? Te konto zakładał chyba twój ojciec, bo skoro masz 33 lata i piszesz takie pierdoły to jednak coś jest z tobą nie tak. Skierowanie na leczenie sobie k***a skombinuj. Co do polishadama w porządku z niego gość, nie wstydzi się bycia polakiem a powinien patrząc na takie gówno jak ty. Ma dobrą robotę i się dorobił. A ty czym się możesz pochwalić ? Idź sobie Adbustera obejrzyj, może to będzie dla ciebie prawdziwy idol.