18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish Army 2012 , Polska Armia 2012

Pan_Generał • 2012-09-26, 21:00
Krótki ale konkretny filmik o naszej armii




Muza to: Linkin Park - Faint

bogus32pl

2012-09-26, 21:03
Piwo za muzykę jak i za samo WP

mattheo

2012-09-26, 21:05
Nic specjalnego nie pokazali szczerze mowiąc :|

Radysh

2012-09-26, 21:10
Ooo! Tak jak stare Golf`y, Audi`ce i inne BMV`ki. Tylko, że te są w powietrzu. Bogowie nie mają litości dla Lubuskiego i w Krzesinach tudzież pomniejszych, któreś F-16 spadnie nam na łeb... A póki co, wozili rozmontowane, się człowiek nie bał, jak za hitlera! Wzięli zmontowali i próbują latać. Krowy płoszą, i pitbule. Paski od dresów odpadają... Wstyd i wiocha!

stalowyszczur

2012-09-26, 21:11
Yyy.... ze co? To F16 to jest dluzszy temat, jak zwykle dalismy sie zapiac amerykanom w dupala, zamiast brac przyklad ze szwabow czy ruskich. Ze paskami i gwiazdkami, znaczy ze lepsze. ch*ja.

Istota polskiego wojska sa nasze jednostki specjalne, w ktorych liczy sie indywidualna sprawnosc kazdego zolnierza.

Szkoda tylko, ze robimy za murzynow wuja sama w afganie, okupujac bogu ducha winnych ludzi. Na dodatek jestesmy takimi biedakami ze nie stac nas nawet na medevac czy nawet k***a kilka helikopterow do transportu. Ale co tam k***a, wasatym grubasom w cieplych gabinetach to nie przeszkadza.

ch*j mnie strzela jak o tym mysle, a jak ktos wyjezdza jeszcze z jakimis "bohaterami", to juz po calosci.

mutant

2012-09-26, 21:11
2minuty filmu i budżet Wojska Polskiego wykorzystany do 2015 roku

ans83[Ż]

2012-09-26, 21:28
ej do k***y nędzy, gdzie się podział ten zajebisty filmik o obronie ratusza w Iraku????

teken

2012-09-26, 22:00
Wojsko Polskie jest żałosne jak cholera. Mam kilku znajomych na "służbie", musieli kupić laptopy, żeby się nie nudzić. Tak robi pewnie 3/4 "zawodowych" wojaków.
Dodaj do tego przestarzały sprzęt, używane gówna kupowane od innych armii.
Sprzęt, który widać na filmach promujących armię, jest tak na prawdę na pokazówkę, aby zachęcić, nijak ma się to do realiów. Na służbach używa się starego sprzętu, a do tego najnowszego z pewnością dostęp mają oddziały jadące na misję (żeby nie ośmieszać się przed innymi).
Prawda jest taka, że chłopaki na misjach mają skilsy, ale ni jak ma się to do stanu naszej armii i gotowości bojowej.
Nic tylko w razie wojny sp***alać na drugą stronę.

Pan_Generał

2012-09-26, 22:14
ans83[Ż], kochany moderator przypiął go do innego tematu.

Kaszysz

2012-09-26, 22:56
stalowyszczur napisał/a:

Yyy.... ze co? To F16 to jest dluzszy temat, jak zwykle dalismy sie zapiac amerykanom w dupala, zamiast brac przyklad ze szwabow czy ruskich. Ze paskami i gwiazdkami, znaczy ze lepsze. ch*ja.


http://pl.wikipedia.org/wiki/General_Dynamics_F-16_Fighting_Falcon

jeżeli chodzi o flotę naszych f16 to wypadamy całkiem nieźle na arenie międzynarodowej, ale wiem że w TVN mówili że utopiliśmy kasę to trzeba to powtarzać.

ButcheredAtBirth

2012-09-26, 23:04
Widzę Bong, że próbujesz rzetelne argumenty wstawiać.. Irak miał w 2003 roku:
-390 tysięcy żołnierzy
-2200-2600 czołgów
-2400 dział dużego kalibru
- 316 samolotów bojowych
Porównaj sobie teraz to co oni mieli z tym co my mamy teraz.. A cyferki to nie wszystko. Prawda jest taka, że nasza nieliczna armia jest niedofinansowana, słabo przeszkolona, ma niewiele nowoczesnego sprzętu,
i nie mamy pieniędzy na prowadzenie wojen (kilka lat temu ktoś nawet wyliczył, że stać nas na prowadzenie wojny przez 3 dni bodajże), a większość tego co osiąga zawdzięcza tylko i wyłącznie samym żołnierzom :roll:

@up

I co z tego, że mamy ich dużo, skoro jeszcze liczy się ich sprawność, przeszkolenie pilotów, dostępność zaplecza które będzie się zajmować naprawami itp. itd. Ciężko mi to przyznać, ale nawet w tvn czasami uda powiedzieć się prawdę :oops:

Ec...........on

2012-09-26, 23:05
0:33 Gliwicki AGAT wspierający np. działania GROM-u

przemo111

2012-09-26, 23:12
sory ale polska armia nie trzyma się dobrze na świecie, więc nie wiem czy jest co pokazywać, ale i tak szacun dla nich !!!

Mateusz_stg

2012-09-26, 23:12
Fest armia, jeden nowy samolot, jeden nowoczesny karabin 2 działa pozazdroscic :D