18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polimaty Plus #24 Jedyna choroba, której nie mam

capekpl1 • 2013-04-08, 18:14
Kolejna część super Polimatów.

De...........K2

2013-04-09, 00:43
Jeden z niewielu kanałów na Youtube które sobą coś reprezentuje, a co za tym idzie przekazuje coś odbiorcy za Radka zawsze piwo ;)

OliverSucks

2013-04-09, 00:43
Jestem niezniszczalny, przeżyłem około 4 końców świata.

vandamme1

2013-04-09, 00:43
ANALgezia... widzialem cos takiego na hardzie

HotSzot

2013-04-09, 01:36
DezerterMK2 napisał/a:

Jeden z niewielu kanałów na Youtube które sobą coś reprezentuje, a co za tym idzie przekazuje coś odbiorcy za Radka zawsze piwo ;)


Ja pie**ole, czy naprawde pod kazdym filmikiem "Polimatow" ktos musi kolejny k***A raz napisac, ze: "Jeden z niewielu kanalow na youtube ktory cos soba reprezentuje"? Ja pie**ole, jeszcze pare innych typu "nie zgrywa, cwaniaka, nie kozaczy". Od tego sa "Piwa" matoly, jezeli ma duzo piw, to samo swiadczy czy filmik warty ogladniecia, czy tez nie. Komentarz wyzej rzadzi, he he he

Max Ibuprom

2013-04-09, 02:48
Powiem Wam że należy isę piwo, koleś nie zgrywa cwaniaka nie kozaczy i prowadzi jeden z niewielu kanałów na youtube który coś sobą reprezentuje!

xD musiałem:p

A tak serio to naprawdę w porzo ma te programy, trochę takie za bardzo ułożone i grzeczne ale zdecydowanie lepsze to niż źle zrozumiane robienie czegoś z jajem i beką przez którą jedyne co przemawia to chęć popisania się... zero treści i forma też h*jowa, a tu koelga łądnie isę broni i rob coś co miło się ogląda nie goniąc za młodzieżowymi, hipsterskimi trędami łał, elo joł, ziomuś, eloszka <facepalm>

Eloszka ziomusie xD

Dzoyo

2013-04-09, 03:04
HotSzot napisał/a:


Ja pie**ole, czy naprawde pod kazdym filmikiem "Polimatow" ktos musi kolejny k***A raz napisac, ze: "Jeden z niewielu kanalow na youtube ktory cos soba reprezentuje"? Ja pie**ole, jeszcze pare innych typu "nie zgrywa, cwaniaka, nie kozaczy". Od tego sa "Piwa" matoly, jezeli ma duzo piw, to samo swiadczy czy filmik warty ogladniecia, czy tez nie. Komentarz wyzej rzadzi, he he he



To samo chciałem napisać ;>

Zbyt duże parcie na pokale i tyle.

Irenvelle

2013-04-09, 05:07
DezerterMK2 napisał/a:

Jeden z niewielu kanałów na Youtube które sobą coś reprezentuje, a co za tym idzie przekazuje coś odbiorcy za Radka zawsze piwo ;)


To prosze Cie idz na ten kanal, zabierz ze soba ten temat z tym zniewiescialym pedalem i nigdy nie wracaj

TiberianWolf

2013-04-09, 07:43
Irenvelle napisał/a:

To prosze Cie idz na ten kanal, zabierz ze soba ten temat z tym zniewiescialym pedalem i nigdy nie wracaj



Jeśli on według Ciebie wygląda jak zniewieściały pedał, to jak powinien wyglądać normalny facet?

Yogii26

2013-04-09, 08:40
Ku gwoli ścisłości to "Polimaty PLUS" to nie kolejna część, a jakby dodatek do odcinka. W Plusach twórca odpowiada na wybrane komentarze użytkowników, ale owszem można się dowiedzieć czegoś nowego, jak zawsze.