18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny Rottweiler

CrazyEdek • 2021-08-29, 21:04
Chyba wyczuł kokę, ale we krwi.


grudzin7

2021-08-29, 22:57
ch*jowo wytresowany ten pies :roll:

CzerstWybut

2021-08-29, 23:02
blokern napisał/a:

widzialem juz sporo psow ktore uczepia sie ofiary, jak masz przy sobie tylko gołe ręce to co najlepiej zrobic? kopac w jaja? wydlubac oczy? kopac w nos?
serio pytam.
mam male dzieci i mieszkam w warszawie gdzie jest ostatnio jakis wysyp idiotow z tymi zj***nymi pitbulami wiec pewnie to kwestia czasu



Jak masz taką k***e na ręce to przełóż go między nogi, połóż się na ziemi i jego łeb między nogi i norzycami zaciśnij mu szyje. Przydusisz go w ten sposób i w końcu puści jak to skutecznie zrobisz. Jak nie masz tyle siły w nogach to mozesz jeszcze spróbować tak ch*ja przełożyć żebyś jego szyje kolanem do ziemi docisnął.

Na psa który trzyma czy to rękę, nogę, dziecko czy jakieś inne zwierze nie działa zadawanie bólu w postaci kopania, dźgania czy palec w dupie. Najlepiej jak masz przy sobie pasek od spodni zakładasz ch*jowi na szyje i go dusisz, kwestia parunastu sekund i albo zjedzie albo puści z niedostatku tlenu.

CoJaTamKurwaWiem

2021-08-29, 23:34
blokern napisał/a:

widzialem juz sporo psow ktore uczepia sie ofiary, jak masz przy sobie tylko gołe ręce to co najlepiej zrobic? kopac w jaja? wydlubac oczy? kopac w nos?
serio pytam.
mam male dzieci i mieszkam w warszawie gdzie jest ostatnio jakis wysyp idiotow z tymi zj***nymi pitbulami wiec pewnie to kwestia czasu



Pozbądź się dzieci jak najszybciej i wyprowadź z Warszawy.

hdposter

2021-08-29, 23:35
Chłop krwawi, a ona drze japę, że podłogę myła i jej brudzi. Dobrze, że jej wyj***ł.

ManBearPig

2021-08-30, 00:15
hdposter napisał/a:

Chłop krwawi, a ona drze japę, że podłogę myła i jej brudzi. Dobrze, że jej wyj***ł.



Trochę się zagubiłeś w czasoprzestrzeni

saintv

2021-08-30, 00:58
blokern napisał/a:

widzialem juz sporo psow ktore uczepia sie ofiary, jak masz przy sobie tylko gołe ręce to co najlepiej zrobic? kopac w jaja? wydlubac oczy? kopac w nos?
serio pytam.
mam male dzieci i mieszkam w warszawie gdzie jest ostatnio jakis wysyp idiotow z tymi zj***nymi pitbulami wiec pewnie to kwestia czasu



W przypadku pitbulla, pies może do śmierci trzymać, duszenie to jedna z opcji, ale na zakapiora nie pomoże a tak serio to tylu znawców piesełków tutaj i nikt nie powiedział z breaking sticku, jest to narzędzie do "odblokowania" psiego zacisku.
Na końcu filmiku przybiegła suka z stickiem, ale trochę późno jak na miejsce z k9.
Breaking stick kosztuje u nas 20 złotych i każdy kto posiada psa 20kg+ powinien taki posiadać.

psylocebulka

2021-08-30, 01:34
Nie chce brzmieć w stylu "ja to bym...", ale tak się zastanawiam, dlaczego nigdy nie podduszaja takiego psa? Chwyt duszacy na szyję i powinien puścić, prędzej czy później, chociaż prędzej niż probowanie rizdzwienia za pomocą rąk. A jak jest jakiś pręt czy cokolwiek pod ręką to wsadzić w pysk i dopiero próbować dźwigni.
Ktoś się zna?

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-08-30, 07:41
Mnie rozbawił gościu z gałązką. Co on chciał nią zrobić, połaskotać psa w zęby czy gościa w ranę? Taki kompan zawsze pomoże w potrzebie.

Papież69

2021-08-30, 08:56
Czy ty k***a widziałeś kiedyś rotweilera?

jomjest

2021-08-30, 09:08
burn1878 napisał/a:

Co za k***a j***ne cioty. Zakładasz takiemu psu duszenie, blokujesz uścisk, przygniatasz ciałem i pies odpuszcza po maksymalnie kilkunastu sekundach bez tlenu



I można dłużej przytrzymać ucisk bo i tak na ch*j komuś w policji taki kundel który się nie słucha

blokern

2021-08-30, 10:56
Guwnojat napisał/a:

Napie**alać w nos ile fabryka dała - najczulszy punkt tych kundli. Jak nie pomoże, to przydusić w p*zdu. Innej opcji nie widzę poza zabiciem...



widzialem pelno tych filmow jak polewają wrzątkiem, walą długim na 1.5 metra prętem metalowy przez plecy. moze zaczac noz nosic przy sobie bo naprawde jakis j***ny wysyp psow sie zrobil w warszawie.

Farciak322

2021-08-30, 11:59
Oni jednak potrafią tylko je wpie**alać.

KFCnigget

2021-08-30, 12:02
burn1878 napisał/a:

Co za k***a j***ne cioty. Zakładasz takiemu psu duszenie, blokujesz uścisk, przygniatasz ciałem i pies odpuszcza po maksymalnie kilkunastu sekundach bez tlenu



myślisz że o tym nie wiedzą? :kawa:

mav

2021-08-30, 12:34
Jak mnie te merdanie ogonkiem wk***ia

burn1878

2021-08-30, 17:57
KFCnigget napisał/a:

myślisz że o tym nie wiedzą?



nic człowiekowi po wiedzy, jak jest obsrany. Zakładanie uścisku psu wiążę się z ryzykiem, że pies upie**oli nas w twarz, dlatego potrzeba odrobiny jaj i pewnego chwytu.