18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjne przesłuchanie

aa...........am • 2013-10-10, 23:29
spokojna psychologiczna rozmowa kluczem do prawdy :hitler:

feranos

2013-10-11, 11:48
@..JOK3R.. Bo Polskę uważa się za przeciętny kraj debili, każdy widzi co stało się z MTV i Vivą, prawda? Ponieważ w USA ludzie są takimi debilami z tak absurdalnie żenującym życiem, że oglądają debilne programy typu reality show dla upośledzonych, którymi są. Na szczęście MTV i Viva upadają, bo w sumie mają 20k oglądalności, nikt nie chce tego syfu oglądać - nie dziwię się, nie oglądałbym nawet, gdyby mi płacili. Natomiast co do paradokumentów, to myślisz, że to wymyślili Polacy? Bynajmniej! W całej europie ludzie oglądają podobny syf i klaszczą jajami ze szczęścia. Nawoływałbym do bojkotu owych debilizmów, ale one lecą w czasie, kiedy nie ma nic innego, ja już jedna k***a wolę oglądać agrobiznes, a najlepiej to wyj***ć telewizor przez okno i czytać książki słuchając Mozarta. Bo już ch*j mnie strzela.
13. Posterunek swojego czasu był nazywany serialem dla debili, ale k***a patrząc na to co dzieje się teraz w telewizji, to był program dla klasy inteligenckiej.

strzelec_

2013-10-11, 13:28
Świetny serial:) Szkoda, że teraz tylko taki chłam puszczają. Dobrze, że na jewtubie można chociaż obejrzeć :)

wraa

2013-10-11, 15:46
Zajebisty aktor.

Johny212

2013-10-11, 16:24
Na TV Puls lecą po 2 odcinki dziennie.

yoyoyo

2013-10-11, 17:33
Posterunkowa Kasia i te jej długie nogi...


gumis1412

2013-10-11, 17:42
"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

Esteban

2013-10-11, 18:09
Kickarse napisał/a:

Niestety drugi sezon już nie był tak udany, był zwyczajnie debilny i nie dało się go oglądać. Pierwszy sezon za to wspaniały, w każdym odcinku.



No coś w tym jest, ale akurat ten odcinek z 2 sezonu normalnie pretenduje do miana najlepszego ze wszystkich ;) :