18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjne obuwie taktyczne...

hellbwoi • 2018-06-23, 11:57
Brak więcej info poza tytułem.. ale na pościgi, zamieszki i do prowadzenia radiowozu w sam raz.


ProVVe

2018-06-23, 15:52
Chciałbym widzieć jak jakaś baba z policji przymusem bezpośrednim zatrzymuję faceta... Nawet jakiegoś naleśnika do 65kg powiedzmy...

rocknroll

2018-06-23, 16:31
Ma ktoś resztę zdjęcia? Bo po stopach r*chable :-D

Zeusek

2018-06-23, 17:03
Kiedy o 14 masz jeszcze służbe, a na 18 idziesz na remize.

solltys

2018-06-23, 17:08
@rocknroll No to niezłe masz braki jak wystarczy Ci zdjęcie stóp aby stwierdzić że dziewczyna jest r*chable.

Ja...........ro

2018-06-23, 19:22
Po sluzbie do drugiej roboty. Do tego dokladnie w tym samym stroju, plus, bo oryginalny a nie jakieś podrabiańce. Tylko, że druga robota za goDZIWe pieniadze :D

fi...........in

2018-06-23, 20:26
Byłoby do reszty komicznie, jakby jeszcze to zielsko w kadrze było konopiami :) Spodnie dziwnej marki sugerują długie i zapewne zgrabne nogi, oraz całkiem fajny tyłek

bocianoff

2018-06-23, 20:54
"po stopach r*chable"

Tego jeszcze k***a nie grali.

Pa...........or

2018-06-23, 21:46
Od kobiet w mundurach bardziej śmieszy mnie jedynie Monty Python.

edek.bajzel

2018-06-23, 23:50
HAL9000/2 napisał/a:

nie mam nic przeciwko kobietom w policji ale k***a w biurze.


i co znów kolejna biórwa, która będzie wyć w tvn że, k***a jej stawki są mniejsze niż mężczyzn,
dla mnie takie, aby zarabiać powinny kopać dołki w wydobyciu węgla,
na akord, może w końcu by coś zrozumiały
ale żądzą lewacy w Europie, na szczęście obecnie rządzący zjebom się nie poddają jak poprzednie partie kombinatótów,
Policja jeszcze powinna przejść restrukturyzację

UBcjaPOLSKA

2018-06-24, 01:08
Ja pie**olę... Nie wiem o co kaman... Ale to nie wydaje się możliwe. Nie wierzę w to co widzę.
Może ona w ogóle w służbie nie jest? Ale jeśli jest...
Kto odprawę robił? h*j wie. Ale ma przej***ne. Ona, drugi policjant, przełożony który robił odprawę...
Generalnie - to nie jest godne Policji.

Z drugiej strony zauważcie - jak bardzo się dzisiaj Policja zmienia w porównaniu do tego jak było za MO.
Nie ma k***a lipy ;)
(znaczy jest, to jest lipa, ale generalnie jej nie ma, jeśli z takiej pierdoły robi się aferę, to znaczy, że jest dobrze i nie ma się o co specjalnie więcej przypie**olić).

~PowerBoBass

2018-06-24, 02:08
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Ja pie**olę... Nie wiem o co kaman... Ale to nie wydaje się możliwe. Nie wierzę w to co widzę.
Może ona w ogóle w służbie nie jest? Ale jeśli jest...
Kto odprawę robił? h*j wie. Ale ma przej***ne. Ona, drugi policjant, przełożony który robił odprawę...
Generalnie - to nie jest godne Policji.

Z drugiej strony zauważcie - jak bardzo się dzisiaj Policja zmienia w porównaniu do tego jak było za MO.
Nie ma k***a lipy ;)
(znaczy jest, to jest lipa, ale generalnie jej nie ma, jeśli z takiej pierdoły robi się aferę, to znaczy, że jest dobrze i nie ma się o co specjalnie więcej przypie**olić).



Masz wyżej napisane, że to z jakiegoś planu filmowego. Film kręcili, czaisz? Aktorzy to są, nie było odprawy, komendant ma wyj***ne ;-)

Qunda

2018-06-24, 12:53
Nie ładne stopy. Laska może i być ładna, ale tutaj odpada.

~PowerBoBass

2018-06-24, 17:33
Qunda napisał/a:

Nie ładne stopy. Laska może i być ładna, ale tutaj odpada.



Nie pie**ol że byś nie wąchał :lol:

HansuVpl

2018-06-25, 19:39
Może trochę za późno, bo przeglądam kilka stron w tył, ale:

Dam trochę info - To jest ze Szczecina.

Nie ma za co ch*jki :->

wciazszukam

2018-06-25, 23:23
To nie jest śmieszne, tylko smutne. Policja jest tak zaniedbana w tym kraju, że ręce opadają. Wszelki osprzęt muszą kupić sobie sami, z mundurówki, tylko że jak nie zrobią durnych statystyk dla wojewódzkiej, to mundurówkę mają obciętą. Później mamy takie kwiatki.

Policja, zamiast robić dobrą robotę i łapać przestępców, ma za zadanie łapać bogu ducha winnych obywateli za jakieś pierdoły, żeby statystyki się zgadzały i były wpływy z bzdurnych mandatów. Budżet jest robiony z góry na rok i trzeba go za wszelką cenę zrealizować.

Radiowozy to w większości ruina, brak treningów strzeleckich, brak wyposażenia taktycznego, znikome wynagrodzenia za bardzo ryzykowne, ale niezwykle korzystne społecznie operacje, to wszystko obraz polskiej policji. Tam nie ma sensu starać się być dobrym gliną, żeby uczynić ten kraj bezpieczniejszym. Jeśli chcesz wyżywić rodzinę, lepiej siedzieć cicho i odpie**alać robotę głupiego.

Póki nie wyginie komunistyczny beton i jego spuścizna na wysokich stanowiskach, póty nic się nie zmieni. To komunistyczne ścierwo tworzy raz za razem komórki od przetargów na jakieś niewarte tych pieniędzy gówno, obsadza w tych komórkach wysoko postawionych ubeków, czy obecnie ich synalków, i na to idą publiczne pieniądze. Na konkretną policyjną robotę tych pieniędzy już nie ma.