18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna pizda

~Velture • 2017-11-27, 11:46
Niby USA a policjant zachowuje się jak pie**olony p*zduś pomimo, że to nie biała baba tylko latynoska. Może jakby była czarna to by mu poszło szybciej i nie zrobiłby z siebie pośmiewiska.

Oszczędzając wam czasu:
0:00 ch*j wie co
0:25 taniec godowy
0:55 pierwsze próby użycia pały
1:13 pierwsze skuteczne użycie pały
1:20 glebowanie
1:55 posiłki

motci

2017-11-27, 12:00
p*zduś? No tak, Ty bohaterze byś tam wpadl bez pie**olenia i zglebil czekoladke jednym sprawnym ruchem kciuka. Zjedz snickersa. Gość zachował sie profesjonalnie, bez zbednego ryzyka, najpierw zglosił wszystko do centrali, ocenił czy gruba nie ma przy sobie przypadkiem kosy czy jakiejs klamki ukrytej pod ktorąś fałdą, potem wypunktowal ją po nogach zeby padła na glebe i w koncu ją przygwoździł i czekał na kolegów którzy już tam zapie**alali zanim w ogole do niej podszedl. Jak dla mnie wszystko na swoim miejscu... ale co Ty możesz wiedzieć. Pewnie liczyłeś na wybuchy, ostrą strzelankę i na koncu kierowce autobusu ze sweet kotem na glowie..

nowynick

2017-11-27, 12:16
motci napisał/a:

p*zduś? No tak, Ty bohaterze byś tam wpadl bez pie**olenia i zglebil czekoladke jednym sprawnym ruchem kciuka. Zjedz snickersa. Gość zachował sie profesjonalnie, bez zbednego ryzyka, najpierw zglosił wszystko do centrali, ocenił czy gruba nie ma przy sobie przypadkiem kosy czy jakiejs klamki ukrytej pod ktorąś fałdą, potem wypunktowal ją po nogach zeby padła na glebe i w koncu ją przygwoździł i czekał na kolegów którzy już tam zapie**alali zanim w ogole do niej podszedl. Jak dla mnie wszystko na swoim miejscu... ale co Ty możesz wiedzieć. Pewnie liczyłeś na wybuchy, ostrą strzelankę i na koncu kierowce autobusu ze sweet kotem na glowie..



Już o tym że baba ewidentnie czymś naćpana nie pominając. Nie ma jak ryzykować HIVa od ewentualnego zadrapania przy szamotaninie. ;-) @Velture jest ewidentnym przykładem dlaczego przy poborach robi się testy psychologiczne. "Mógł ją zastrzelić to czemu nie zastrzelił?"

~Velture

2017-11-27, 12:16
motci napisał/a:

p*zduś? No tak, Ty bohaterze byś tam wpadl bez pie**olenia i zglebil czekoladke jednym sprawnym ruchem kciuka. Zjedz snickersa. Gość zachował sie profesjonalnie, bez zbednego ryzyka, najpierw zglosił wszystko do centrali, ocenił czy gruba nie ma przy sobie przypadkiem kosy czy jakiejs klamki ukrytej pod ktorąś fałdą, potem wypunktowal ją po nogach zeby padła na glebe i w koncu ją przygwoździł i czekał na kolegów którzy już tam zapie**alali zanim w ogole do niej podszedl. Jak dla mnie wszystko na swoim miejscu... ale co Ty możesz wiedzieć. Pewnie liczyłeś na wybuchy, ostrą strzelankę i na koncu kierowce autobusu ze sweet kotem na glowie..


Liczyłem na to, że użyje mózgu i jej wyjebie paralizatorem zamiast się j***ć w tańcu ale widać ty nigdy nie słyszałeś o takim wynalazku.

hellbwoi

2017-11-27, 12:21
Velture znawca prawa stanowego we wszystkich 50 stanach... gorzej mu idzie z różnicami między holandią i niemcami.

Jupnik

2017-11-27, 12:36
ch*j, liczy się wynik końcowy, a batogi spadające na szkity raszpli brzmią jak złoto :D PIWO!

motci

2017-11-27, 12:48
@Velture
Nie wiem czy jestes tego swiadomy, ale światem rządzą procedury. Strzelam, że jednyną procedurą dla Ciebie jest wstanie rano z wyra, postawienie kloca, zgarnięcie zarcia i wpie**alanie przed sadolem.... Skoro postąpił tak, a nie inaczej, to znaczy, że tak miało być. Kazdy policeman ma tam kamerke 'w guziku' i jest rozliczany z tego co robi. Co jezeli gruba miala slaba pikawe? Taki taser mogl ją zglebic permamentnie... po co gość ma sie potem bujać po sądach i ryzykować swoją kariere? Pałka byla odpowiednim narzędziem w tej sytuacji.

BigCohones

2017-11-28, 11:27
Jak dla mnie szacun dla gliniarza. W 1:20 baba leży na glebie i są wezwane posiłki.
I pośmiewiska nie ma. A nie jest łatwo taką rozjuszoną lochę 120 kg powalić....

InnyName

2017-11-28, 15:46
k***a tam 1:30 i posiłki, a w Polsce szarpią się w centrum miasta 15minut zanim ktoś łaskawie podbije...

Enough

2017-11-29, 12:51
Velture - lubie cię, mimo że zapewne jesteś opasłym, pryszczatym neokidem siedzącym 48 godzin na dobe na sadisticu - lecz tym razem tytuł i opis są po prostu głupie.

Pozdrawiam :lubieplacki: