18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna Alfa Romeo

CzarDo • 2014-03-19, 18:41
Tak nasi dzielni funkcjonariusze jeżdżą, a przecież mają świecić przykładem dla obywateli. Uprzedzając pytania to nie ja nie nagrywałem, filmik znaleziony na jednym z portali.

przemas6662

2014-03-20, 10:01
Standardowo, dostali jakieś pilne zgłoszenie a dyspozytor nie wyraził zgody na użycie sygnałów uprzywilejowania, więc tam gdzie mogą to dopie**olą żeby być szybciej.

depechepl

2014-03-20, 10:57
A widzisz te k***y w Borkowie kilka km wcześniej pokitrane mandaty za 70 na takiej trasie na 50-tce w zabudowanym wpie**alają bez skrupułów! Sam byłem ofiarą takiego zabiegu jechałem w śnieg pod koniec stycznia na całej trasie max 70 a tu ch*j i tak mandat i tak! Pozdrawiam

bez888

2014-03-20, 11:00
same dzieci czworonogów na forum. kto by pomyślał. Już bym wołał być komornikiem niż wiadomo czym... Może napisze ktoś historię: "Jak pomogła mi Policja moja kochana najwspanialsza w świecie" Bo mnie, moim znajomym, rodzinie, nigdy nie pomogli. Słabi jesteście fizycznie, psychicznie i potrzebujecie piesków żeby was bronili- rozumiem i współczuję. Szacunek należy się tylko strażakom i wojakom. Przynajmniej mają jako takie szkolenie a nie 10 przysiadów w minutę! Wiem że to bezsens pisać to tutaj bo wy już macie tak nasrane we łbach że nic was nie przekona. Dzwońcie na 112 że wam władzę obrażam!

OgarStaryx2

2014-03-20, 11:39
Już wymiera pokolenie komuchów i milicjantów. Teraz biorą do policji normalnych młodych ludzi. Takich jak ja czy Wy. Oni też jarali trawę, pili na imprezach, zapie**alali polenezem drifty, bili się z kolegami, wk***iali kogo popadnie :D
Obecnie mało jest policjantów-służbistów. Zawsze można się dogadać. Wiadomo mają normę do wypłaty i choćby ch*j na ch*ju stanął to trzeba ją zrobić. Pomyślcie co on w domu powie? Nie dostałem premii i nie kupimy dziecku zabawek bo pan Kowalski miał spalone żarówki a ja mu odpuściłem.
Panowie nasze mandaty to jego wypłata (nie w stosunku 1:1 ale dzielą to na jakieś punkty).
Pomyślcie czy widzieliście kontrole prędkości 20 dnia miesiąca lub po dwudziestym :)


scp83p6j8m5lku9bv3

2014-03-20, 11:44
pakicito napisał/a:

"dobra starczy" tylni radar nas chwycił ?



Co to jest " tylni " radar? jest "tylny" albo " z tyłu ".
Ale co ja tam wiem... :roll:

Nikczemny_Płód

2014-03-20, 11:49
Kto jeździł Alfą ten wie, że nią się nie da wolno jechać.

Rozgrzeszeni
Amen

cncvb

2014-03-20, 12:10
Cebulaki w "Ałdi" srałdi co się dziwić. Jeszcze typowo wieśniacki akcent :mrgreen:

Te "Jedzie przed nami Alfa stosześdziesiąt na godzinę" rozwaliło mnie

Dziwie się, że te wasze gówno nie rozsypało się przy takiej prędkości



:idzwch*j:





Meretrix

2014-03-20, 12:25
Policjanci debile, nawet jak jadą za kimś namierzając go radarem powinni jechać na sygnale, później pokazują filmik który jest dowodem tego, że złamali przepisy.

Bembols

2014-03-20, 12:34
Najgorszy jest służbista przyuczający strażnika miejskiego :)
Na nic się wtedy zdają prośby i pie**olenie. Mandat 100%. Ostatnio mi wj***ł taki 100 zł za przejście nie po pasach. Wciskałem mu kit, ale ni ch*ja. Przyjmujesz czy do sądu. Panie może pouczenie jakieś, pierwszy raz mi się to zdarzyło (codziennie zapie**alam tamtędy do pracy, nigdy po pasach, bo nie chce mi się nadrabiać około 80m :D ), ale na nic zdały się moje błagania i prośby, wj***ł mi 100 zł 7 dni na zapłatę, a we mnie się zagotowało, tak bardzo że po pracy do apteki po maść na ból dupy musiałem zapie**alać, a jemu pragnąłem tak bardzo wygarnąć, niestety powstrzymałem się bo i tak ch*ja bym z tego miał, jedynie mógłby mi wpie**olić kolejne 100 zł za obrazę funkcjonariusza na służbie.
JP na 100%.

St...........ke

2014-03-20, 13:27
Bembols napisał/a:

Najgorszy jest służbista przyuczający strażnika miejskiego :)
Na nic się wtedy zdają prośby i pie**olenie. Mandat 100%. Ostatnio mi wj***ł taki 100 zł za przejście nie po pasach. Wciskałem mu kit, ale ni ch*ja. Przyjmujesz czy do sądu. Panie może pouczenie jakieś, pierwszy raz mi się to zdarzyło (codziennie zapie**alam tamtędy do pracy, nigdy po pasach, bo nie chce mi się nadrabiać około 80m :D ), ale na nic zdały się moje błagania i prośby, wj***ł mi 100 zł 7 dni na zapłatę, a we mnie się zagotowało, tak bardzo że po pracy do apteki po maść na ból dupy musiałem zapie**alać, a jemu pragnąłem tak bardzo wygarnąć, niestety powstrzymałem się bo i tak ch*ja bym z tego miał, jedynie mógłby mi wpie**olić kolejne 100 zł za obrazę funkcjonariusza na służbie.
JP na 100%.



Zapie**alasz codziennie, a tylko 100zł mandatu. Ciesz się i dołóż te 80m, chyba że w przyszłości chcesz kolejną stówkę wybulić. Albo przejdź w drugą stronę 20m, o ile tam nie ma w pobliżu pasów i możesz na legalu przejść, ze względu na przepis mówiący, że jeśli w pobliżu 100m nie ma przejścia dla pieszych, to możesz cisnąć przez ulicę.

Gercio

2014-03-20, 14:56
Jadą 50 źle jadą 140 jeszcze gorzej, k***a j***na polska mentalność

AxL

2014-03-20, 15:12
Tafariel napisał/a:

Vectrę rozj***li to teraz alfą jeżdżą :amused:


Wszyscy wiemy, że Vectra jest na tyle ch*jowa że sama się rozj***ła ;)

PoMaluchu napisał/a:

Cwaniaki z Kolna w audi.Taki powinien być tytuł.

Kolejny przykład, że kamerka może świadczyć przeciw właścicielowi, ale się nie dziwię to jest kolniactwo!
A Policja, jak policja , zapie**ala może akurat mają interwencję, gdzie chłop pierze naj***ny swoją babę.

Ludzie najpierw sami bądźcie kryształowi, a później pierzcie czyjeś brudy.

Ps

Oddajcie Krym, weźcie Kolno!


Paszoł won Putinowi tyłek lizać.

Akurat tych dwóch co zazwyczaj tą alfą jeżdżą to najgorsze co może w policji siedzieć. Po prostu kwintesencja 'władzy'.
Palców u jednej ręki mi wystarczy by zliczyć wszystkich uczciwych gliniarzy.

Fredoo

2014-03-20, 15:30
nie wiedzialem ze golf dwojka 140 ciagnie...

endrju132

2014-03-20, 20:07
up ,zrzucił paliwo i dlatego taka prędkość :D

gupichuj

2014-03-20, 20:27
Jeśli by tych z audi nagrywali to po pierwszym przekroczeniu prędkości musieli by ich już zatrzymać.
Nie ma tak że sobie zapie**alają, podpuszczają ich i sumują punkty do ilu chcą.

Chyba