18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjantka z Nashville...

Jesse.Pinkman • 2021-12-02, 21:38
...potrącona podczas próby zatrzymania uciekającego bandziora.

silwerbalk

2021-12-03, 01:04
Baby w policji :roll: mogły by wystawiać mandaty albo nie wiem kierować ruchem ale niee k***a my chcemy na akcje a potem jak coś to nawet cię nie opatrzy bo krew itd

~sensualna

2021-12-03, 01:06
silwerbalk napisał/a:

Baby w policji mogły by wystawiać mandaty albo nie wiem kierować ruchem ale niee k***a my chcemy na akcje a potem jak coś to nawet cię nie opatrzy bo krew itd



zdajesz sobie sprawę że baby krwawią co miesiąc i wrażenia na nich to nie robi? xd

Tetrix

2021-12-03, 01:08
Mózgu brak, wyliczenia ch*jowe ale jaja jak berety. W sumie coś spróbowała.

Zasysacz

2021-12-03, 01:23
Brzydka sprawa jak normalny kraj a przeżyła to ze 20 lat odsiadki za usiłowanie zabójstwa(jak złapią) nie wiem czy warto lepiej było zapłacić te 500 dolcow :P . Chyba że zwłoki w bagażniku miał to wtedy perspektywa 20 lat wcale nie taka zła w zamian za dożywocie:P

sothis

2021-12-03, 01:28
sensualna napisał/a:

zdajesz sobie sprawę że baby krwawią co miesiąc i wrażenia na nich to nie robi? xd



Spoko riposta.

Jesli jednak chodzi o kontakt z krwią, to on nie uodparnia. Problemem jest (chyba) nie tyle sama krew, co jej pochodzenie i otoczka.
Nie miałem problemu z czyszczeniem ran z ropy, pracą w rzeźni, zabijaniem i oprawianiem zwierząt. Natomiast najbliżej omdlenia byłem kilka minut po pobieraniu mi krwi :D zabawne trochę :D
Ale nie mam bladego pojęcia, czy kobiety radzą sobie gorzej czy tak samo jak mężczyźni w kontekście opatrywania ran...
Facetów cipek jest w społeczeństwie sporo. Ale kobitek, przy których wolałbym żeby nie udzielono mi w razie W pomocy niż żeby to one miały ogarniać pierwsza pomoc... No.... Dużo.

sa...........el

2021-12-03, 11:00
~sensualna napisał/a:

zdajesz sobie sprawę że baby krwawią co miesiąc i wrażenia na nich to nie robi? xd



Do garów. A potem szmata w łapę i na korytarz.

Babiczko

2021-12-03, 11:18
satariel napisał/a:

Do garów. A potem szmata w łapę i na korytarz.



Pod gradobiciem pytań - klasyka.

Quassar

2021-12-03, 13:39
~sensualna napisał/a:

zdajesz sobie sprawę że baby krwawią co miesiąc i wrażenia na nich to nie robi? xd



No właśnie tym bardziej mnie to dziwi przecież mają te miesiączki i inne gówna, a mimo to nie podejdzie bo się krwi brzydzi...

Ale będzie stać i się przyglądać bo jest ciekawa jak to wygląda.

michalmichal

2021-12-03, 16:13
Chciałbym zobaczyć statystyki takich wypadków. Jaki procent z nich to kobiety a ile mężczyźni.