18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant zabija motocyklistę

BlckSn • 2015-08-18, 23:09
Jak w tytule. Coś pięknego. Szkoda, że nie można do nich strzelać na co dzień.


Sutson

2015-08-19, 22:39
Ludzie ogarnijcie, że ten typ próbuje zdobyć fejm na sadolu. Bongmanowi się udało, JanuszowiChytrusowi nie wyszło. A gość od "motop*zdeczek" jest już blisko.

Ech....och...

2015-08-19, 22:44
Uwaga uwaga. To nie jest motocyklista. To jest facet, który przyjechał na motocyklu lub skuterze.
Przykro mi BlcSn ty ch*ju :)
Ps jak piszesz "motop*zdeczka" to przypomina mi się taki filmik, jak dziewczyna jechała na moto i wkładała sobie palec do p*zdeczki, tak więc spoko.

tranzystor

2015-08-19, 23:26
BlckSn napisał/a:

Jak w tytule. Coś pięknego. Szkoda, że nie można do nich strzelać na co dzień.




Zostałeś zrobiony miękkim ch*jem.

PolaczekRR

2015-08-19, 23:59
Chyba ci motocyklista dziewczyne wyr*chał że tak po nas ciśniesz ;)

OstryGwałt

2015-08-20, 00:01
Coś ty się k***a ich tak uczepił?

muraaas

2015-08-20, 00:16
Sutson napisał/a:

Ludzie ogarnijcie, że ten typ próbuje zdobyć fejm na sadolu. Bongmanowi się udało, JanuszowiChytrusowi nie wyszło. A gość od "motop*zdeczek" jest już blisko.



Bongman przynajmniej na swój sposób był śmieszny. A ten od motop*zdeczek to zwykły debil jest...

RomanErotoman

2015-08-20, 00:31
Sporo was tutaj żałosne dzieciaki, idzćie sobie pograć na xboxie a my w tym czasie pójdziemy pojeździć na moto z waszymi dziewczynami. Nie wiem co wam motocykliści zrobili, ale takie komentarze są tak k***a żałosne że aż mi cebula z półki spadła.

SadoLzSosnowca

2015-08-20, 00:43
każdego szkoda, oprócz murzynów, ciapaków i pedałów, a zwłaszcza czarnych terrorystów w rurkach.

Allin23

2015-08-20, 00:52
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@BlckSn: Niestety, pracuję w swoim zawodzie od ponad dekady i większość czasu spędzam poza dostępem do odmóżdżającej części sieci Internet i jak już chcę coś wrzucić, to było. Ale nie zmienia to faktu, że dbam o to aby jedna z kilku stron, które odwiedzam, miała jakiś porządny poziom, poziom dla ludzi, którzy gardzili dziećmi neo, którzy dziś mają 22-27 lat.



Tania neostrada "dla mas" została wprowadzona w 2004 roku. Wtedy też dzieci, później nazywane dziećmi neostrady zaczęły swoje debilizmy w internecie. Były to głównie dzieci w wieku 10-14 w momencie wprowadzenia usługi. Jest 11 lat później.

Dzieci neo MAJĄ teraz 21-25 lat.

Więc co ty chcesz powiedzieć ?
Cytat:

poziom dla ludzi, którzy gardzili dziećmi neo


czy
Cytat:

którzy gardzili dziećmi neo, którzy dziś mają 22-27 lat.



Problem jest, bo powiedziałeś KTÓRZY mają dziś 22-27 lat a nie KTÓRE (te dzieci, rodzaj nijaki). Jakbyś powiedział KTÓRE mają teraz 22-27 lat to miało by sens. A tak wychodzi że dbasz o poziom dla ludzi w tym wieku, tylko że ludzie w tym wieku TO WŁASNIE dzieci neostrady.

Więc troche namieszałeś. Nie czepiem się gramatyki, tylko zmieniłeś sens zdania i nie wiadomo co chcesz powiedzieć.

bonjo93

2015-08-20, 02:52
@Allin23
Z tego co pamiętam, to "zjawisko" dzieci neo zaczęło być widoczne ok. 2009r. i były to osobniki w wieku ok. 12 lat(?). Uwzględnij w swoich kalkulacjach, że ludzie którzy mają dziś 22-27 lat, spędzali większość czasu na dworze, grając z kumplami w gałę. Nie byli zatem na tyle zj***ni. :ok:

dr.benzoesan

2015-08-20, 07:36
Uhuhu kogos znowu nie bylo stac na motocykl na ten sezon

Jak spotkam kogos twojego pokroju na drodze co szuka za wszelka cene h uja do dupy to z serdecznoscia wykur wie z kasku :lol:

Gungrir

2015-08-20, 16:50
Allin23, szczerze powiedziawszy to wiek ma ch*j do tego, jak jesteś sp***oliną to nie ważne czy urodziłeś się w 85 czy 95 i tak umrzesz sp***oliną.