18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant strzela do nieuzbrojonego pana na dachu

pietrekpong • 2018-11-25, 19:29
Przeżył i teraz jest afera czy mieli prawo strzelać.


SinceAge

2018-11-26, 10:50
o k***a. pierwszy raz dindu naffin faktycznie zrobil dindu naffin. tzn. nic nie zrobił. chcial sie kłasć i w tej sekundzie dostal kulke:D no beko

Black Snake

2018-11-26, 11:20
Nic w ręce nie miał. To co spada to telefon powieszony na szyi. Schylał się bo chciał się położyć zgodnie z tym co policjant do niego krzyczał. Tak jak nie przepadam za ciemnymi to on tu nic nie zrobił i powinni psa za do wyjebac z roboty i doj***ć grzywnę.
Już widzę co by się działo jakby nasi policjanci mieli takie prawa jak w USA. Tam czasem zdarzy się pomyłka albo upośledzenie policjanta jak na tym filmiku. U nas co chwilę ktoś by ginął bo pił piwko pod chmurką, a brązowa butelka z daleka wygląda jak broń...

arkulik

2018-11-26, 11:25
Czarny czarnemu czarnym.

Flatron86

2018-11-26, 11:31
hmm ciekawe czy przedziurawi dach tymi kulami? system PVC nie jest tani.....

krasnal_hałabała

2018-11-26, 20:21
Black Snake napisał/a:

Nic w ręce nie miał. To co spada to telefon powieszony na szyi. Schylał się bo chciał się położyć zgodnie z tym co policjant do niego krzyczał. Tak jak nie przepadam za ciemnymi to on tu nic nie zrobił i powinni psa za do wyjebac z roboty i doj***ć grzywnę.
Już widzę co by się działo jakby nasi policjanci mieli takie prawa jak w USA. Tam czasem zdarzy się pomyłka albo upośledzenie policjanta jak na tym filmiku. U nas co chwilę ktoś by ginął bo pił piwko pod chmurką, a brązowa butelka z daleka wygląda jak broń...




pie**olicie Hipolicie, u nas kiedyś może nie policja ale milicja miała więcej uprawnień niż amerykańscy policjanci i nikt nie strzelał do ludzi z piwkiem, oczywiście nie bronię milicji bo miała dużo za uszami ale jeśli ktoś nie był politycznie podejrzany i robił to co partia kazała to istniało tylko i aż 50 procent szans że zabiją go albo w inny sposób zniszczą mu życie, słowem było gorzej niż w USA ale za picie piwka pod blokiem nikt nie karał, ba! władze komunistyczne cieszyły się że ludzie dużo piją alkoholu bo alkohol ogłupia.

htfl

2018-11-26, 23:00
Z jednej strony kontrowersyjne, z drugiej na fotelu przed kompem inaczej się ocenia stację, i myślę, że ja bym nie strzelił, ale z niezaprzeczalnie do poleceń się nie zastosował, kozakował to na co k***a liczył. poza tym nie wiemy jak wyglądała sytuacja wcześniej, więc jestem po stronie policjanta. skoro strzelił to miał powód. A i tak zachował się po dżentelmeńsku bo mógł zabić.

ziajos

2018-11-27, 08:52
Wywalić w typa 3 kulki i krzyczeć dopiero "get down!" gdy ten już leży na glebie po postrzale...