18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant "rasista" sprawdza murzynkę.....

krzyks • 2015-10-03, 18:18
Tak w skrócie. Policjant w USA grzecznie kontroluje kierowcę, którym okazuje się być murzynka. Ta oczywiście oskarża o rasizm, bo policjant jest biały, tym samym taka kontrola to jawna dyskryminacja... W efekcie kontroli znaleziono między innymi maryśkę i załadowaną broń.



Uwaga na głośniki... z początku jest cicho, ale potem czarna drze ryja. Policjant ma ode mnie piwo.

ProxyOne

2015-10-03, 18:35
Pewnie zapomniał zabrać ze sobą broń i musiał skończyć na zatrzymaniu (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

Essent

2015-10-03, 18:52
Tym czarnym gównom chyba się w dupach popie**olilo od tej całej islamizacji...

bloodwar

2015-10-03, 22:45
Oskrażyła go o to, że widząc kolor jej skóry poddał się stereotypom rasy i założył, że ma coś przy sobie.

Miała coś przy sobie

Stereotypy są złe, krzywdzące i opierają się na fałszywych, zmyślonych faktach :amused:

Tco

2015-10-03, 22:58
uuu, gun :D

iamthelaw

2015-10-04, 12:33
Dokładnie. Rasista i tyle w temacie. Jeśli będę kiedyś miał złodzieja w domu to nie powinienem go zatrzymywać, bo być może to nie złodziej, tylko moje uprzedzenia sprawiają że wydaje mi się że przedmioty przez niego skradzione nigdy do mnie nie wrócą. Tak naprawdę pewnie taki chce pożyczyć, ale nie zna właściciela więc nie wie biedak jak zagadać. A tak poza tym to pewnie ma złe dzieciństwo, ojciec alkoholik, matka k***a, a rodzeństwo m różnych tatusiów i śpią po 4 w łóżku bo przy 20 bachorach miejsca brak. Taki to zły ze mnie człowiek-rasista.

vassili

2015-10-04, 13:04
Zauważcie, że drugi policjant (ten co ma kamerę) jest prawdopodobnie czarny. Widac to po palcach gdy w kadr wchodzi dłoń z latarką.

iOskar

2015-10-04, 13:53
Więcej kropek w tytule!

Wielokropek składa się z 3 kropek. Nie 23. Nauczcie się...

Vaa

2015-10-04, 14:09
Ale prawda jest taka, że tak macha ta kamerka, że ten "uuu gun" sam mógłby podrzucić jakby chciał :amused: . Aczkolwiek oczywiście ja w to nie wierzę :P

qwased

2015-10-04, 16:18
Miałem nadzieję, że ją odstrzeli za darcie mordy :/