18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant cwelił imigranta.

hypertonic • 2017-02-08, 00:06
Tak ostro, że konieczna operacja



Francuski policjant został aresztowany i oskarżony o gwałt na 22-letnim czarnoskórym imigrancie, który z kolei był podejrzewany o handel narkotykami w dzielnicy biedoty pod Paryżem.

Agencja AFP podała, że w miejscowości Aulnay-sous-Bois znajdującej się pod Paryżem doszło do oburzającej sytuacji. Francuski policjant miał przekroczyć uprawnienia po akcji zatrzymania czwórki imigrantów z Afryki, którzy trudnili się handlem narkotykami.

22-letni imigrant miał stawiać czynny opór, więc funkcjonariusze użyli gazu. Z niewiadomych przyczyn jeden z policjantów postanowił zgwałcić i pobić zatrzymanego. Ściągnął mu spodnie i wsadził do odbytu teleskopową pałkę. Wielokrotnie wyjmował ją i ponownie wsadzał stopniowo zwiększając siłę.

Podczas penetrowania pałką funkcjonariusz miał parskać śmiechem i obrażać zatrzymanego. W wyniku gwałtu 22-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami odbytu wymagającymi operacji. Lekarze wykryli również ślady brutalnego pobicia.

Policjant już usłyszał zarzuty zgwałcenia zatrzymanego. Francuskie media są oburzone i przekonują, że francuscy policjanci regularnie nadużywają władzy wobec imigrantów z dzielnic biedoty pod Paryżem. Z drugiej strony, afrykańscy imigranci regularnie stawiają czynny opór i nie chcą podporządkowywać się poleceniom funkcjonariuszy.

DrWhisky

2017-02-08, 10:12
Czyli co? Zgwałcil go pałką bo bydlaka chyba nie wkładał. I dobrze zrobił, strasznie k***a oburzająca sytuacja, oko za oko, odbyt za odbyt.

imegas

2017-02-08, 10:42
Powinien kawałek wieprzowinki wepchać w dupę i super glue na koniec dla zaspawania :D

oleyu

2017-02-08, 10:53
Ja bym mu dał medal. Walczył chłop z imigrantami, którzy za przestępstwa są wypuszczani. A ten znalazł bardzo dobry sposób, zamiast dziewic, niewiast - pogarda i śmiech kolegów czeka na kolorowych przybyszów.

Polemon

2017-02-08, 12:24
Z tego policjanta taki francuz jak i z tego imigranta, a taka ładna była kiedyś francja.

PanDymsza

2017-02-08, 12:30
@nowynick
na jakie ty portale k***a wchodzisz...

maxximal

2017-02-08, 13:23
Trafił swój na swego

KillerLaugh

2017-02-08, 13:35
Cytat:

stawiają czynny opór i nie chcą podporządkowywać się poleceniom funkcjonariuszy.


Gdyby mi chcieli włożyć teleskopową pałkę w odbyt, też stawiałbym opór, przynajmniej na pierwszej randce.

grzybekwpr

2017-02-08, 13:45
Szwedzka policja powinna robić tak samo :-)

Hvsarz

2017-02-08, 13:48
Nie było mnie tam, toteż nie wiem na pewno jak było ale tak szczerze mówiąc to wydaje mi się to mało prawdopodobne. Skąd wiadomo czy sam się celowo nie okaleczył albo czy koledzy go nie puknęli, a teraz ma taką wersję, by go nikt z braci muslimów nie zabił za pedałowanie?
A wniosek wysuwam z obserwacji zachowania francuskiej policji, która już od lat jest zahukana - choćby słynne nagranie podpalania policjantów i radiowozów. Nie wiem czy we Francji został choćby jeden facet- choćby i sadysta, no chyba, że ten policjant sam jest z afryki.

xv89

2017-02-08, 13:54
Bez źródła to równie dobrze można napisać, że go Pszczółka Maja przecwe*owała.

Swoją drogą - jeśli to prawda - to zapewne w Grzydborczej będą głośno szlochać nad losem biednego, śniadoskórego człowieka pracy. Takie nieszczęście!

hypertonic

2017-02-08, 14:07

keisats

2017-02-08, 14:41
Policjant pewnie tez czarnoskóry ...