18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci na wstecznym

phrontch • 2019-10-14, 08:26
Brazylijscy policjanci jadący na wstecznym








mygyry

2019-10-14, 16:42
morthand napisał/a:

Zarówno takich nieczułych zjebów jak Ty i kierowcę, który zlał sprawę powinni j***ć padem bez litości. Istnieje bowiem szansa na poprawę w kwestii użytkowania % mózgu.



To właścicielka jej nieczułym zjebem, która przez swoją nieodpowiedzialność doprowadziła do zdarzenia ty internetowy rycerzyku rusz swoim % mózgu

morthand

2019-10-14, 17:13
mygyry napisał/a:

To właścicielka jej nieczułym zjebem, która przez swoją nieodpowiedzialność doprowadziła do zdarzenia ty internetowy rycerzyku rusz swoim % mózgu



Typowe żydowskie myślenie. Szukanie winny u innych za brak uwagi, zakładam że w Twoim wypadku zaraz byś wybiegł z auta żeby Ci oddała odszkodowanie za lakier. Pejsy się kręcą... W tej dziczy nic mnie nie zdziwi. Ale w cywilizacji masz obowiązek niezależnie od winny zatrzymać się i udzielić pomocy/wezwać odpowiednie służby. Ale wszelkiego rodzaju lewactwo zawsze szuka winnych, bo tchórzostwo zakorzenione zbyt głęboko nie pozwala wziąć odpowiedzialności.

mygyry

2019-10-14, 18:01
morthand napisał/a:

Typowe żydowskie myślenie. Szukanie winny u innych za brak uwagi, zakładam że w Twoim wypadku zaraz byś wybiegł z auta żeby Ci oddała odszkodowanie za lakier. Pejsy się kręcą... W tej dziczy nic mnie nie zdziwi. Ale w cywilizacji masz obowiązek niezależnie od winny zatrzymać się i udzielić pomocy/wezwać odpowiednie służby. Ale wszelkiego rodzaju lewactwo zawsze szuka winnych, bo tchórzostwo zakorzenione zbyt głęboko nie pozwala wziąć odpowiedzialności.



Jak zaczniesz jeździć czymś innym niż elektryczna hulajnoga i MZK to nauczysz się, że z samochodu nie wszystko widać, droga to nie wybieg dla zwierząt, a ty jako właściciel psa/kota/dziecka odpowiadasz ciulu za to, żeby nie wpie**olił się pod auto

TB303

2019-10-14, 19:06
morthand napisał/a:

Zarówno takich nieczułych zjebów jak Ty i kierowcę, który zlał sprawę powinni j***ć padem bez litości. Istnieje bowiem szansa na poprawę w kwestii użytkowania % mózgu.


Się nie zesraj, c**o.

radek225

2019-10-14, 19:46
morthand napisał/a:

Typowe żydowskie myślenie. Szukanie winny u innych za brak uwagi, zakładam że w Twoim wypadku zaraz byś wybiegł z auta żeby Ci oddała odszkodowanie za lakier. Pejsy się kręcą... W tej dziczy nic mnie nie zdziwi. Ale w cywilizacji masz obowiązek niezależnie od winny zatrzymać się i udzielić pomocy/wezwać odpowiednie służby. Ale wszelkiego rodzaju lewactwo zawsze szuka winnych, bo tchórzostwo zakorzenione zbyt głęboko nie pozwala wziąć odpowiedzialności.



Jak zejdziesz z rowerka i zdasz prawko przynajmniej na to B to pogadamy. Każde auto, podkreślam KAŻDE ma martwe pola. Właśnie jestem w trakcie robienia prawka na C, C+E. Uwierz mi - ciężarówce widać właściwie to co przed Tobą i Twojej lewej stronie. Martwych pól nie miałem chyba tylko w Punto Cabrio po rozłożeniu dachu. W kabriolecie oprócz słupków A i tego, co jest bezpośrednio przed zderzakami widoczność jest zajebista. Ale nikt nie jeździ w Polsce cały rok kabrio. Co do policjantów najprawdopodobniej nie zobaczyli pchlarza, za to na pewno poczuli, jak po nim przejechali, bo widać wyraźnie, jak uniosło samochód na psie. Jednak patrząc na rodzaj i stan drogi, równie dobrze mogli pomyśleć, że to wybój. Jadąc drogą masz patrzeć i uważać, co się na niej znajduje, ale z drugiej strony, jak po drodze biega Twój bachor, pies, kura, czy jakiekolwiek inne zwierzę - nikt inny, tylko Ty jesteś za nie odpowiedzialny.

RadosnyRabarbar

2019-10-14, 20:55
oso napisał/a:

Mnie z szokował monitoring i to z dwóch kamer w takiej dziurze.



Asfaltu brak , ale kamery są

morthand

2019-10-14, 21:06
TB303 napisał/a:

Się nie zesraj, c**o.



Spoko, rozumiem, że Twoi starzy przewidzieli Twój charakter i masz tak w dowodzie., Ale podrośniesz to sobie zmienisz na j***ny głąb.

Mors_Nigra

2019-10-14, 21:35
I bardzo dobrze, jednego pchlarza mniej, patrzcie ile tych szczurów lata tam po podwórku, pojeby kompletne, nikt tego nie pilnuje, sra to wszędzie, ludzi po łydkach gryzie, pod samochody wpada i komuś hopkę zrobiło, a co jeżeli panu policjantowi się przez to pyszny obiadek cofnie? O tym głupia k***a puszczająca luzem całe tajtajstwo nie pomyślała! Jeszcze pretensje do niewiadomi kogo, że psa nie upilnowała! W ogóle ale się zesrał po wszystkim. Na czerwono i rzadko... pewnie buraczki przesolone jadł.

Tr...........ty

2019-10-14, 22:16
Ona skacze z radości pod koniec filmu?

radek225

2019-10-15, 09:27
RadosnyRabarbar napisał/a:

Asfaltu brak , ale kamery są



Do tych, co jęczą na temat kamer. Montowałem monitoring w swojej firmie. Wideorejestrator 4 kanałowy z dyskiem 500GB, interfejsem wyglądającym prawie tak samo, jak w tym filmie, z podglądem online i innymi szmerami bajerami kosztował mnie 700 zł z przesyłką. W zestawie miałem wideorejestrator, dysk, 15 metrów kabla BNC z końcówkami, zasilacz do kamer z rozdzielnią, końcówki do zasilania no i same kamery. Wszystko chińskie, bo chińskie, ale działa 2 rok bezawaryjnie. Kiedyś takie rzeczy kosztowały majątek, a teraz? Monitoring może założyć każdy i wszędzie, pod warunkiem, że masz dostęp do prądu i ewentualnie internetu.

SpeedyG

2019-10-15, 09:27
To sadistic czy kwejk. Jezdnia nie jest dla pieseczków i koteczków. Pchlarze biegają samopas po ulicy mogąc kogoś ugryźć- to właścicielka powinna mandat dostać i jeszcze zapłacić za szkody przy ewentualnych uszkodzeniach auta.
Poza tym pies jeszcze żyje, kona i męczy się niemiłosiernie. Skoro wszyscy tacy humanitarni to powinni go jak najszybciej dobić, żeby ukrócić cierpienie zwierzaka.