18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja zakatowała inwalide.

T3RMINATOR • 2019-12-30, 00:15
Panowie policmajsterzy z Kaliforni dostali zgłoszenie o kradzieży pojazdu, gdy go dojżeli przystąpili do interwencji. akcja się zaczyna 2:20
W samochodzie siedział właściciel samochodu który odzyskał swoją stratę, był inwalidą "przykutym do wózka" i korzystał z maski tlenowej a dzielni panowie przystępują do akcji (widzą że jakiś zgredzio przestraszony z rękami nad głową)
Policja nie reagując na niego poraziła paralizatorem/taserem oraz obezwładniła po przez walenie jego głową o drzwi samochodu. Obywatel zmarł. A więc Chwała Wspaniałej Dumie Policji.



52 year old California man named David Glen Ward reported his car stolen by a carjacker. Later, he recovered his car and while driving in it, he was pursued by Sonoma County Sheriff’s deputies whose “shoot first, ask questions later” attitude, as well as the itch to murder or brutalize someone every time they put on their uniform, is very much in line with the attitude of all cops in police states.

The Sonoma Cops pull Mr. Ward over and proceed to harras and assault him, without verifying whether he’s the owner of the car or not. Mr. Ward was a man with disabilities who had to carry an oxygen tank and use a walker or a wheelchair, according to his half sister.

Citizen killers Charlie Blount and Jason Little don’t care about any of that, and proceed to violently extract him from the car, even though his legs are pinned beneath the steering wheel.

Blount grabs Ward by his hair and pulls him out of the car window, while his buddy Little repeatedly deploys taser to enhance the brutality. Blount then smashes Ward’s head into the car door, and puts him in choke hold to drag his dying body out.

Cop Nick Jax later informs Blount and Little that Ward was a carjacking victim, not a car thief. Blount, who just itched to get a nudge on his belt for another life he took responds with “Oh well.” – typical cop response w hen finding out he had just killed an innocent man.

SupremeLeader

2019-12-30, 00:24
Jezu, no jak tak można? To straszne! potraktowali go jak czarnego! :lol:

~Velture

2019-12-30, 00:25
Ten to miał ch*jowy dzień. Nie dość, że jakiś chory i niedołężny, samochód mu zaj***li to jeszcze później policja go zabiła.

KANIBAL22

2019-12-30, 02:35
~Velturek napisał/a:

Ten to miał ch*jowy dzień. Nie dość, że jakiś chory i niedołężny, samochód mu zaj***li to jeszcze później policja go zabiła.



no kumulacja farta :D

Ca...........on

2019-12-30, 04:12
No i to jest właśnie żywy dowód, że prawo nie może być bezwzględnie po stronie mundurowych. Ci na filmiku zasługują co najwyżej, by ich rzucić na pożarcie wygłodniałym szczurom.

edmund

2019-12-30, 07:37
amerykańscy policjanci są znani ze swojej agresji i prostackiej wyższości obecnie, ale zastanawia mnie to jacy oni byli w latach siedemdziesiątych gdy w latach dziewięćdziesiątych ograniczono im możliwości

Puczysta

2019-12-30, 09:30
Pies pod celą na dodatek za zabicie niepełnosprawnego, toż to mokry sen grypsiarza.

jasypan

2019-12-30, 11:43
Niech zaczną szykować dupy na murzyńskie ku*asy, pie**olone zjeby. Powinni dostać karę śmierci.

krasnal_hałabała

2019-12-30, 12:12


Wszystko o tym kogo przyjmuje się do służb bezpieczeństwa.

Puczysta napisał/a:

Pies pod celą na dodatek za zabicie niepełnosprawnego, toż to mokry sen grypsiarza.



No już się Sebusiu tak nie unoś, i od razu zanim nazwiesz mnie psem, patrz co wstawiłem wyżej, a co do grypsiarzy to miałem niepełnosprawnego kolegę i tacy grypsiarze sprawili że już nie mam więc widzisz, to nie jest kwestia tego co kto nosi, czy mundur czy ortalion, to kwestia tego że pogłowie agresywnych sk***ysynów nie maleje, po jednej i po drugiej stronie są same tępe pętaki o nadmiernie rozrośniętych barach, nawet miałbym to w dupie że Sebiksy z Zomowcami się tłuką, mordują etc. i śmieszyłoby mnie to nawet ale nie śmieszy ponieważ problemem jest to że takie głąby szkodzą też normalnym obywatelom a w Cebulpolis nawet się świetnie dogadują między sobą byle normalnego człowieka udupić, dla mnie za jedno czy bandzior nosi mundur, ortalion czy leather jacket, bandzior to bandzior.

Ale wracając do meritum, w moim rodzinnym mieście była kiedyś taka sytuacja, jak jeszczem tam mieszkał że grupa kiboli zabiła staruszkę z niepełnosprawnym wnuczkiem więc już nie gloryfikuj tak gangusów bo są najczęściej jeszcze gorsi niż niebiescy.

Cheeki

2019-12-30, 18:34
Mógł nie uciekać przed policją i gryźć podczas zatrzymania, wtedy nie zostałby potraktowany jak bandzior, widocznie z głową też nie było wszystko w porządku.

r061071

2019-12-30, 18:42
edmund napisał/a:

amerykańscy policjanci są znani ze swojej agresji i prostackiej wyższości obecnie, ale zastanawia mnie to jacy oni byli w latach siedemdziesiątych gdy w latach dziewięćdziesiątych ograniczono im możliwości


obejrzyj Rambo I

TłustyManat

2019-12-30, 19:06
Cheeki napisał/a:

Mógł nie uciekać przed policją i gryźć podczas zatrzymania, wtedy nie zostałby potraktowany jak bandzior, widocznie z głową też nie było wszystko w porządku.



O własnie to! Z konwersacji wynika że najpierw uciekał autem i patrząc na radiowóz w boku najprawdopodobniej zatrzymali go taranem.

Jakby nie odpie**alał to pewnie by inaczej się z nim obchodzili....

Xs...........33

2019-12-30, 20:30
jasypan napisał/a:

Niech zaczną szykować dupy na murzyńskie ku*asy, pie**olone zjeby. Powinni dostać karę śmierci.



Karę śmierci powinni usłyszeć wszyscy idioci twojego pokroju, którzy od tak skazują innych na śmierć.

Smokw

2019-12-30, 20:37
Tylko ja obejrzałem ten filmik w całości? Wątpię, żeby coś zrobili tym policjantom. Koleś stawiał opór pomimo swego złego stanu zdrowia. Oglądać od początku jak koleś macha rękami i gliniarze boją się do niego podejść. Wystarczyło oprzeć ręce na głowie albo kierownicy i później zastosować się do zaleceń policjanta czyli otworzyć drzwi. Otworzyłby drzwi to by go nie musieli wyciągać oknem. Nie szarpałby się i nie darł pyska to by nie dostał paralizatorem.

Caramon napisał/a:

No i to jest właśnie żywy dowód, że prawo nie może być bezwzględnie po stronie mundurowych. Ci na filmiku zasługują co najwyżej, by ich rzucić na pożarcie wygłodniałym szczurom.



No napisz proszę co powinni zrobić inaczej?

St...........on

2019-12-30, 20:51
Cheeki napisał/a:

Mógł nie uciekać przed policją i gryźć podczas zatrzymania, wtedy nie zostałby potraktowany jak bandzior, widocznie z głową też nie było wszystko w porządku.



Daj wykręcę ci łapę tak że prawie ją złamię zobaczymy czy odruchowo nie zaczniesz się rozpaczliwie bronić w tym i gryźć aby tylko ból ustał.

Smokw napisał/a:

Tylko ja obejrzałem ten filmik w całości? Wątpię, żeby coś zrobili tym policjantom. Koleś stawiał opór pomimo swego złego stanu zdrowia. Oglądać od początku jak koleś macha rękami i gliniarze boją się do niego podejść. Wystarczyło oprzeć ręce na głowie albo kierownicy i później zastosować się do zaleceń policjanta czyli otworzyć drzwi. Otworzyłby drzwi to by go nie musieli wyciągać oknem. Nie szarpałby się i nie darł pyska to by nie dostał paralizatorem.
No napisz proszę co powinni zrobić inaczej?



Problem w tym ,że aqmerykańska policja popadła juz dawno w rutynę, a hasło na radiowozie " serve and protect " jest już tylko pustym sloganem. Nie winię Policji za to, no może po części, ale nadmiar tego co widzą codziennie prowdzi w dwie strony- albo z czasem ze skóry robi się skorupa, pancerz, albo rezygnują ze służby bo nie wytrzymuja tego psychicznie. To coś jak wojna tylko w bardziej lajtowym wydaniu. Macie znajomych w dochodzeniowo- sledczej? kryminalnej? Są normalni w kontaktach? ja znam 2 z kryminalnej, obaj po rozwodach, którychś z kolei, z dzieciakami nie mają kontaktu. Siada na łeb po prostu, czasem dłużej to trwa, czasem krócej, ale prawie wszystkich dopada rutyna.