18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w Stanach

Szczam_na_Zakrystii • 2015-07-23, 21:22
Mam mieszane uczucia oglądając ten zlepek.
Ale może niesłusznie...



:mrgreen:

KolekcjonerDobrego

2015-07-23, 21:45
Mam mieszane uczucia oglądając ten zlepek. -- może to od tej murzyńskiej muzyki

Ri...........to

2015-07-23, 21:58
A skąd te mieszane uczucia? Ja to oglądam z uśmiechem na twarzy :) ))

ps zaraz gangstery napinacze się odezwą że HWDP itp ;) ))

osa79

2015-07-23, 22:13
prawidłowo !!! jak debil nie rozumie że ma leżeć to trzeba pałować albo odstrzelić zjeba...

get.this.log.bitch

2015-07-23, 22:58
Popieram wszystkie ujecia, w ktorych bita byla czarna holota.. We wszystkich innych musze niestety przyznac, ze policja w stanach to prawdziwe sk***ysyny.

Bugini

2015-07-23, 23:01
osa79 napisał/a:

prawidłowo !!! jak debil nie rozumie że ma leżeć to trzeba pałować albo odstrzelić zjeba...


Nawet jak rozumie to dostanie po kilka kopów na głowę albo całą serię pałą po żebrach bo stróż prawa ma zły dzień. Tą służbę przecież mają pełnić fachowcy a nie świry. Ewentualnie niech zachowają siły na seryjnych morderców i prawdziwych zwyrodnialców. Jak dla ciebie prawidłowo działają to ja nie mam pytań.

lasior

2015-07-23, 23:50
Tresują goryle, a to bywa brutalne.

vang

2015-07-24, 00:12
Eeee to wycięte z kontekstu prawie wszystko. Oglądałem dużo tych wycinków w całości i działania policji były w pełni uzasadnione. Mało kiedy za darmo dostaje się wpie**ol od policji w USA.

WidziszINieGrzmisz

2015-07-24, 00:23
Bugini: a jaka masz pewnosc, ze na tym filmiku nie ma wlasnie prawdziwych zwyrodnialcow?
Z tydzien temu 16to czy 17to latek zgwalcil kilkuktornie 6cio letnia dziewczynke. Calkiem niedaleko mojego miasta. Nie mialbym nic przeciwko gdyby gosc pare razy im "upadl" w drodze na komisariat.

Filmik ogolnie 6/10 zdecydowanie za malo gazu.

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-24, 00:26
WidziszINieGrzmisz napisał/a:

Nie mialbym nic przeciwko gdyby gosc pare razy im "upadl" w drodze na komisariat.



Raczej wypadł przypadkowo z radiowozu :mrgreen:
Za gwałt na dziecku powinien być albo srogi pół roczny wpie**ol aż do zgonu albo... W sumie nie, nie ma "albo", pierwsze mi wystarczy w zupełności.

innykonbarwyognia

2015-07-24, 01:21
Najpewniej ci napinacze co im rano żona nie dała już siedzą wraz z pałowanymi... To nie Polska. Tam ich sądzi 12 gniewnych ludzi z gminu a nie kumpel Rycha i Zdzicha.

Vesso1989

2015-07-24, 01:57
hymm w sumie 70% słusznych wpie**oli .. rozj***ło mnie to z ta laska, że jak mogli ją zabić !! przecież ona młoda bla bla bla.. dobrze tak k***ie skoro nie dość, że ją aresztowi to jeszcze szmata uciekała z kajdanami .. wiadomo murzynów też tam ładnie tłuki bo oni "znają swoje prawa" i stawiają się policji - trzeba tresować brudasów.

iI...........Ii

2015-07-24, 02:47
Lubię jak biją ludzi. Chyba nadaję się na policjanta.

ghost114

2015-07-24, 08:12
Kolejny filmik miłośnika zwierząt ... Najpierw skaczą do policji a potem jak dostają wpie**ol to się biorą za nagrywanie... Myślę że bez powodu ich nie leją. Każą się zatrzymać to się zatrzymaj, każą pokazać co masz w kieszeniach to pokazuj... Biorąc pod uwagę że mają takie prawo do użycia broni to i tak lekko im...

artoo2

2015-07-24, 08:21
W hameryce mają bardzo fajne prawo jeśli chodzi o zatrzymanie przez policję. Jeśli policjant Ciebie zatrzymuje, wydaje Ci polecenie jakieś, musisz je wykonać, nie ma że boli. Nie wykonasz, może Ci wpie**olić albo użyć jakichkolwiek środków do tego byś to polecenie wykonał. Hmm, jeśli chodzi o wpie**ol, to zapewne albo nie słuchali poleceń albo sami rzucali się do policjantów. To nie polska, że tutaj policjanci omijają niektóre dzielnice bo się boją wpie**ol dostać. Druga sprawa, że jeśli nie masz nic do ukrycia, nie odj***łeś nic, to po ch*j stawiać się policjantowi skoro wiesz, że możesz wpie**ol albo kulkę dostać? Jednak amerykanie nie są zbyt inteligentni, w szczególności ta ciemniejsza ich odmiana.