18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Policja

Ra...........hi • 2017-01-26, 11:31
Największe problemy w tym kraju wywołuje policja. Zauważyliście, że biorą udział we wszystkich strajkach i zamieszkach? :lol:

nowynick

2017-01-26, 12:24
Z innej beczki: jak jest strajk policji to kto ich pilnuje?

Kriski

2017-01-26, 14:31
W tym kraju to chyba tylko Sukienkowi nie strajkowali.

KrisCFC

2017-01-26, 15:15
nowynick napisał/a:

Z innej beczki: jak jest strajk policji to kto ich pilnuje?



Zapewne wojsko.

gustav665

2017-01-26, 19:20
akcja z soboty: siedze w furze na stacji, nagle podjezdza autobus z kibicami, wybiega 20 chlopa krzycząc "Promocja! Promocjaa!" wbijaja sie na stacje, po chwili wybiegają z chipsami i butelkami ze stacji biegna spowrotem do autobusu nadal wiwatując ile sił w płucach"promocjaa!" i odjeżdżają. Miny osób tankujących i obsługujących były nieziemskie, akcja trwała z 30 sekund

kaelem

2017-01-26, 19:36
Proszę administracje o wypie**alanie tego dzieciaka do zbiorczego, bo robi kupę gówna na portalu.

McKusmier

2017-01-26, 19:38
Ja naprawdę staram się nie narzekać... Ale jak to jest możliwe że to wchodzi na główną. Filmy typowo sadystyczne mają po 50-60 piwek a k***a j***ne żarty Ratoshiego po 100 i napie**ala nimi milion razy dziennie. Ostatnio widziałem nawet filmik na głównej "symulacja bitwy między pingwinami i Św. Mikołajami" i miała ok 200 piw. Więcej niż filmiki z wypadków czy rzeczywiście czegoś sadystycznego. No k***a błagam was...

vl...........00

2017-01-26, 20:11
Strajku policji pilnują kibole.

Indywidual666

2017-01-26, 20:30
nowynick
Z innej beczki: jak jest strajk policji to kto ich pilnuje?

jak to kto? właściciel schroniska

Black-Sheep

2017-01-26, 20:35
Sorry, że wam psuję zabawę, ale mundurowi nie mają prawa do strajku. :P

Loaloa

2017-01-27, 03:50
Cytat:

akcja z soboty: siedze w furze na stacji, nagle podjezdza autobus z kibicami, wybiega 20 chlopa krzycząc "Promocja! Promocjaa!" wbijaja sie na stacje, po chwili wybiegają z chipsami i butelkami ze stacji biegna spowrotem do autobusu nadal wiwatując ile sił w płucach"promocjaa!" i odjeżdżają. Miny osób tankujących i obsługujących były nieziemskie, akcja trwała z 30 sekund



Niech zgadnę - polactwo?

Cytat:

Ja naprawdę staram się nie narzekać... Ale jak to jest możliwe że to wchodzi na główną. Filmy typowo sadystyczne mają po 50-60 piwek a k***a j***ne żarty Ratoshiego po 100 i napie**ala nimi milion razy dziennie. Ostatnio widziałem nawet filmik na głównej
"symulacja bitwy między pingwinami i Św. Mikołajami" i miała ok 200 piw. Więcej niż filmiki z wypadków czy rzeczywiście czegoś sadystycznego. No k***a błagam was...



Przecież sadol to w większości gimbusy. Teraz są ferie, więc mają jeszcze więcej czasu. Czego ty się spodziewałeś?