18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja vs pieszy na pasach.

TRQPL • 2021-02-19, 10:40
Nagranie z 11-02-2021r.
Do zdarzenia doszło w Łodzi.
Na chwile obecną brak szczegółów dotyczących zdarzenia.
Edit:
Rondo Sybiraków ul. Przybyszewskiego w strone centrum, Łódź

cormax19000

2021-02-19, 14:15
Artixxxx napisał/a:

Po co tak pisać ? Tak z czystej ciekawości pytam



Bo to prawda a jak nie rozumiesz to sobie domaluj pasy

Smokw

2021-02-19, 14:28
cormax19000 napisał/a:

Bo to prawda a jak nie rozumiesz to sobie domaluj pasy



Przecież on nie o tym ...

TRQPL

2021-02-19, 14:50
Kriski napisał/a:

No fajnie ale gdzie reszta filmu, bo nie wierzę że nagle kamerka się rozładowała?



Ten film nie miał ujżeć światła dziennego nie ma już go w źródle z którego go ściągnąłem , na chwilę obecną brak też jakichkolwiek oficjalnych informacji.

trimix82

2021-02-19, 15:53
Jeszcze pójdą na zwolnienie powyżej 7 dni i gościa zakwalifikują jako sprawcę wypadku. Faceta zapewne będą sądzić aby wypłacił funkcjonariuszom milicji, oj przepraszam policji o odszkodowanie!

Anonimowyja

2021-02-19, 16:00
TRQPL napisał/a:

Ten film nie miał ujżeć światła dziennego nie ma już go w źródle z którego go ściągnąłem , na chwilę obecną brak też jakichkolwiek oficjalnych informacji.



Buehehe, na Stop Chamie jest w normalnej jakości.
https://youtu.be/0duxA19kv44?t=476

7:56



Mam w pracy takiego "kolegę", co pokazuje filmiki "od znajomego policjanta" i mówi, żeby nikomu nie mówić bo to tajne i nie może ujrzeć światła dziennego. A ten sam filmik od tygodnia jest dostępny na sadolu :lol:

TRQPL

2021-02-19, 16:26
Anonimowyja napisał/a:

Buehehe, na Stop Chamie jest w normalnej jakości.
7:56
Mam w pracy takiego "kolegę", co pokazuje filmiki "od znajomego policjanta" i mówi, żeby nikomu nie mówić bo to tajne i nie może ujrzeć światła dziennego. A ten sam filmik od tygodnia jest dostępny na sadolu



Ok, nie oglądam stopcham a z mojego źródła go usunięto.
Przy weekendzie życze zimnego piwa i gorącej kobiety lub odwrotnie ;)

mesjans

2021-02-19, 16:35
Kumpla ostatnio mało radiowóz nie potrącił na drodze z pierwszeństwem ruchu pieszego, tylko się wywrócił. Jak zobaczył że policjant wychodzi myślał że idzie zapytać czy nic się nie stało i przeprosić a ten z mordą do niego że maseczka nie na nosie.

DzidaZawodnik

2021-02-19, 17:32
zaszh napisał/a:

Pomijając samo potrącenie to jakim trzeba być baranem żeby się pchać przed maskę jak można przejść z tyłu.



Powiedz komuś, że ma takie prawo i będzie je celebrował.

Rozyk00

2021-02-19, 18:37
ja to bym zmienil totalnie prawo jakbym mogl, i zrobil tak ze pieszy zawsze jest winny/wspolwinny potraceniu, dlatego ze to pieszy ryzykuje wtargniecie na jezdnie i potracenie przez wazece tone auto, a piesi praktycznie zawsze wychodza na pasy, nawet jak widza ze jedziesz, no bo k***a on jest ponad prawem bo jest na pasach, wiec ty masz naginac zasady fizyki zeby wychamowac przed chlopem ktory wszedl na pasy no bo to ty masz uwazac, nie on. tylko jak go uderzysz to tobie sie nic nie stanie a jemu wrecz przeciwnie. I ten filmik pokazuje jak piesi nie mysla, "bo sa na pasach", zamiast przejsc bezpiecznie za autem to on k***a wchodzi komus przed maske, widzac ze reszta aut przed nim rusza do przodu, zwyczajna zlosliwosc pieszych, ch*jow.

Mors_Nigra

2021-02-20, 17:50
I znowu, debil z debilem się spotkał. Jeden w radiowozie a drugi co przyśpiesza kroku, byle aby na pewno zostać rozjechanym...

TRQPL

2021-02-20, 20:14
JUZ WIEMY JAK ZOSTAŁ UKARANY POLICJANT!!

"Policjanci niezwłocznie wezwali pomoc medyczną i zaopiekowali się pieszym - informuje Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. - Po badaniu okazało się, że nie doznał żadnych obrażeń. Wezwana na miejsce załoga obsługująca zdarzenia drogowe, przeprowadziła szczegółowe oględziny i zbadała trzeźwość uczestników. Zarówno kierujący, jak i pieszy byli trzeźwi. Na tym etapie sprawę zakończono pouczeniem kierującego."

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-21, 19:49
Gdyby to był zwykły człek, to mandat i zabrane prawko za stworzenie zagrożenia.
Na szczęście to byli policjanci i dlatego na emeryturę pójdą koło 45 lat...

TRQPL

2021-02-23, 21:33
Policja po opublikowaniu filmu z potrąceniem pieszego zmieniła zdanie !!!

Zwrot w tej sprawie.
"Toczy się postępowanie dyscyplinarne w stosunku do funkcjonariusza kierującego radiowozem" - powiedział kom. Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.