18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja vs Korona Kielce

by...........cz • 2013-08-27, 17:03
Policja bez podstaw zatrzymuje kibiców Korony na osiedlu KSM atakuje kibiców bez podstaw i rozpyla gaz łzawiący :karate:


Tulkas

2013-08-28, 12:08
nie ma ludzi niennych są tylko źle przesłuchani

demz

2013-08-28, 12:08
Jak zwykle "bez podstaw". Ciekawe. ;)

goolman

2013-08-28, 12:19
widzę w ch*j psów siedzi na sadolu

Jarrt

2013-08-28, 12:30
Nie ważne czy z podstawami czy bez, zatrzymanie kibiców zawsze jest prawidłowe.

PanMarian

2013-08-28, 12:36
Cytat:

Nie ważne czy z podstawami czy bez, zatrzymanie kibiców zawsze jest prawidłowe.

WTF?
Chodzenie na mecze, czy ubieranie sie w barwy klubowe jest zabronione czy co?

sadolek

2013-08-28, 12:36
Czemu k***a nigdy Mariana co po bułki wyszedł nie zatrzymają, tylko biednego kibica.
No ja pie**ole, pewnie pyskował, lub stawiał się kiedy chcieli go (może) przeszukać to dostał to na co zasłużył.

mack_k

2013-08-28, 12:46
a mogli zabic

maciek55

2013-08-28, 12:47
k***a bez podstaw..... za sam wygląd należy im się dożywocie

kuba1393

2013-08-28, 12:59
rozpie**ala mnie ten sadsistic wszyscy k***a sadole gardza nawet glodnymi dziecmi jak jest jakas wrzuta o tej tematyce , ale dla psow to dali by sie nawet w dupsko wyr*chac. Jestescie zwyklymi cwe*ami spolecznymi i nieudacznikami bez kumpli ktorzy w razie w by wam pomogli. Siedziec w domu cioty

PanMarian

2013-08-28, 13:00
sadolek napisał/a:

Czemu k***a nigdy Mariana co po bułki wyszedł nie zatrzymają, tylko biednego kibica.
No ja pie**ole, pewnie pyskował, lub stawiał się kiedy chcieli go (może) przeszukać to dostał to na co zasłużył.

Tylko zauwaz, ze kibicom juz zostala przyklejona latka chuliganow, i niezaleznie od tego czy to kibol, czy jakis Marian(miales na mysli mnie? : D) bedzie szedl w barwach klubowych, to przy ewentualnym zatrzymaniu, opinia bedzie wlasnie taka, ze "dobrze tak chuliganowi kibolowi, pewno lawki obgryzal" itd. Natomiast ten sam Marian, gdyby idac po bulki, i zostal tak samo zatrzymany, wywolalo by to oburzenie mediow, o naduzywaniu wladzy policji i byc moze nawet protesty.
Wiec policja sie nie boi, zatrzymac takiego kibica, niezaleznie od tego czy za nic, czy za zbyt glosne spiewanie piosenek, albo i nawet piwko w parku, bo statystyki poprawic sobie musza, a jak przy wchodzeniu mu na glowe kolanem, krzyknie zeby zeszli z niego, czy sprobuje sie uwolnic, to mozemy jeszcze wpisac obraze funkcjonariusza panstwowego, i stawianie oporu przy zatrzymaniu, ot cala filozofia.
Nie twierdze, ze Pan z filmiku byl niewinny, odnosze sie do ogolnej sytuacji jaka ostatnio zapanowala, Polacy sa coraz bardziej i coraz bezkarniej kontrolowani, a dzieki pomocy miedzypanstwowej, teraz nawet ogolnopolski protest by nam nie pomogl, niezaleznie w jakiej sprawie, bo palami i gazem by wszystkich rozgonili, a mieliby jeszcze pretekst by odwolac wybory, bo narod zglupial itp. A Policja bedzie jak piesek wiernie sluchac, bo dostaje pieniadze z rzadu, jedyna nadzieja bylaby w armii, ale europa by to jako bezprawny przewrot czy przejecie wladzy potraktowala, no i znowu rozbiory bylyby gotowe, ze wzgledu na to, ze "Polacy nie potrafia, sami rzadzic swoim krajem", oczywiscie to tylko teoria, ale w dzisiejszych czasach wprowadzenie jej w zycie, byloby dla rzadzacych dziecinnie latwe.

Pozdrawiam

Matikens

2013-08-28, 13:21
kuba1393 napisał/a:

rozpie**ala mnie ten sadsistic wszyscy k***a sadole gardza nawet glodnymi dziecmi jak jest jakas wrzuta o tej tematyce , ale dla psow to dali by sie nawet w dupsko wyr*chac. Jestescie zwyklymi cwe*ami spolecznymi i nieudacznikami bez kumpli ktorzy w razie w by wam pomogli. Siedziec w domu cioty



Skoro Cię tak rozpie**ala to pakuj manele i wypad bo sadol nie potrzebuje debili takich jak ty(specjalnie z małej jako oznaka pogardy dla podludzi).