18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja vs cywile. Belgrad, Serbia.

~Velture • 2022-09-18, 07:45
Serbska policja się nie pie**oli w tańcu :shock: a ludzie nie pozostają dłużni :amused:




masiur

2022-09-18, 08:14
w kociołku znowu wrze?

skkkkkuczysynek

2022-09-18, 11:58
dobrze niech walcza z tyranami, u nas zapomnieli jak za maseczki ganiali

Toperson1

2022-09-18, 12:37
Nie zadni cywile tylko kibole napie**alali najpierw homosiów a potem psiarnię.

Majchol

2022-09-18, 13:41
skkkkkuczysynek napisał/a:

dobrze niech walcza z tyranami, u nas zapomnieli jak za maseczki ganiali




Durniu, oni są prawie w 100% za kacapami. j***ć serbów i ich gówniany kraj. Robili k***a wiece poparcia do zajęcia Ukrainy.

Kto jest za nimi ten popiera żebyśmy mieli granicę z Rosją nie tylko przy obwodzie Kaliningradzkim, ale i na południowym wschodzie.
Jebnij się k***a w łeb i wszyscy którzy ci piwko dali.

PS: Byłem kiedyś za "Kosovo je Srbija". ale ich teraz pie**olę.
Dorosłem i zrozumiałem, że oni nas mają w ch*ju.

smc

2022-09-18, 15:17
To Land Cruiser, on przejedzie po wszystkim...

przewodnik_elektryczny

2022-09-18, 20:13
Majchol napisał/a:

Durniu, oni są prawie w 100% za kacapami. j***ć serbów i ich gówniany kraj. Robili k***a wiece poparcia do zajęcia Ukrainy.
Kto jest za nimi ten popiera żebyśmy mieli granicę z Rosją nie tylko przy obwodzie Kaliningradzkim, ale i na południowym wschodzie.
Jebnij się k***a w łeb i wszyscy którzy ci piwko dali.
PS: Byłem kiedyś za "Kosovo je Srbija". ale ich teraz pie**olę.
Dorosłem i zrozumiałem, że oni nas mają w ch*ju.



Dobrze gadasz. Serbowie popierają ruskich i niby wielka przyjaźń, ale ta wielka przyjaźń opiera się tylko i wyłącznie na nienawiści do zachodu. Niech się Serbowie cieszą że nie mają wspólnej granicy z ruskimi, bo może teraz t o u nich byłaby prowadzona ,,operacja specjalna''. Ruscy mają konflikty praktycznie z każdym krajem z którym mają granicę ze

ArtoldStolzmannn

2022-09-19, 00:10
Co wy pie**olicie , to Lizcie jaja j***nym banderowcom i ich celtyckim krzyżom na naszych czołgach, pojeby!!

18kamel

2022-09-19, 11:31
to ruskie trole sa albo za kopiejki albo nieswiadomi pozyteczni idioci, kreml chce rozwalic polske od srodka i robi to wysylajac skosnookich i patole na mieso od wschodu ukrainy przejmujac tereny bogate w surowce i dostep do moza czarnego, moskwa gotuje dwie pieczenie na jednym ogniu a proukro polaki chwala sie pomoca ukraincom, ciekawe jak nasi bracia beda mili jak sie pieniazki skoncza

SlimShady

2022-09-19, 15:42
Czy mi się wydaje czy tam łamią konstytucję?

kocur

2022-09-19, 23:16
j***ć ich, razem z piswoskimi szmatami i ich poplecznikami.