18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja tuszuje pogryzienie psa

Penis_Jezusa • 2015-04-24, 18:52
policja w New Jersey improwizuje do pogryzienia przez ich policyjnego psa.

Gościu leży twarzą do ziemi i czeka na skucie kajdankami, nagle podlatuje pies i zaczyna gościa gryźć a policja ? zaczyna krzyczeć do gościa nie ruszaj się :-D








Ja pie**olę..... czekam na obrońców HWDP w komentarzach na to, co mają do powiedzenia :roll:

WidziszINieGrzmisz

2015-04-25, 21:13
Grzegorz.C napisał/a:

I gdzie są ci bohaterscy posiadacze broni kiedy mogliby obywatelsko zainterweniować przeciw psu i jego psu jak narażają życie obywatela?



W NJ nie jest tak latwo o bron jak w niektorych innych stanach tzn nie mozesz sobie wejsc do sklepu i na 2 ID ot tak kupic.
Pozatym pies na sluzbie to "oficer prawa" i jak strzelisz do takiego, to jego kumple cie rozmaza po chodniku, za atak na policjanta. :D

Smieszy mnie jak murzyn co nagrywa krzyczy, ze ta osoba na ziemi jest nieprzytomna, a na dole filmiku widac jak macha rekami i broni sie przed psem.

Gizmolka

2015-04-25, 23:15
BongMan napisał/a:

@up
Ty nie myśl tyle, bo do myślenia to ty stworzona nie jesteś :D



Mówiłam już ci kiedyś? A może nie? to powiem ci teraz: ciąg się cioto. :)

Kapral Poproszek

2015-04-26, 23:33
Prowokuje k***a a nie improwizuje. Improwizować to możesz jak ci przy zajebistej dupie nie staje, a prowokować to możesz ja eterem żeby się zgodziła isc z tobą.

NecroForce

2015-04-27, 08:26
@up czytam komentarze i k***a szukam czy to ja jestem jakiś poj***ny czy nikt nie zwrócił uwagi na różnicę pomiędzy improwizacją a prowokacją. Uratowałeś temat!

Adrian12109

2015-04-27, 09:18
Ten pies nie gryzie człowieka, tylko murzyna a to zasadnicza różnica. Myślę że policja dobrze zrobiła

Chędogi_Rzułf

2015-04-27, 09:42
Gdyby to był Pitbull a nie owczarek, to w komentarzach od razu zaroiłoby się od znawców kynologii pomstujących o uśpienie psa....

korinogaro

2015-04-27, 10:17
@BongMan co Ty pie**olisz? Z seriali znasz te historie o surowym karaniu policjantów? W tylko jednym stanie policja zabiła 480 osób przy czym przekroczenie uprawnień stwierdzono tylko w 2 przypadkach. Tyle że materiały nagrane przez ludzi pokazują ze takich przypadków jest znacznie więcej. Policja w USA w większości stanów jest główną przyczyną zgonów nie związanych z problemami zdrowotnymi. Policja nawet przed FBI które prowadzi statystykę śmiertelnych postrzeleń ukrywa liczbę spraw. Np. W Michigan policja przekazała informację o 430 zabitych, jednak pracownicy uczelni wykazali na podstawie materiałów prasowych i telewizyjnych że takich zdarzeń było około 1000.

q800

2015-04-27, 11:02
Tam coś dziwnego się dzieje w US. Policja się militaryzuje w zawrotnym tempie. Zaczyna stanowić państwo w państwie.

OblesnyKnur

2015-04-27, 11:30
To kto pogryzl tego psa? Na filmie nic nie widac!

sinner3city

2015-04-27, 11:33
chwała mu za to, że nagrywał w poziomie a nie jak jego kolega :o

MoviE

2015-04-27, 11:54
Przecież to murzyn nie człowiek... polać psu dobrze robi :mrgreen:

voidinfinity

2015-04-27, 15:28
BongMan napisał/a:

Każde nadużycie przez funkcjonariusza jest surowo karane, dlatego nadużyć jest niewiele, a policja cieszy się szacunkiem społeczeństwa.



pie**olnąłeś jak łysy grzywą o kant kuli.

Nadużycie trzeba jeszcze udowodnić, a jakbyś nie wiedział to co policjant zeznaje jest praktycznie święte, szczególnie jak partner potwierdzi w swoich zeznaniach.

A dlaczego partner miałby kłamać? Bardzo proste - solidarność zawodowa w obliczu kary.

Dlatego ogólnie psiarnia tak się wk***ia na ludzi kręcących filmiki - bo to stanowi (w cywilizowanych krajach) dowód dla sądu pozwalający skazać funkcjonariusza nadużywającego uprawnień.

ja88

2015-04-27, 17:50
Macie rację. Mogli zająć się psem i pozwolić murzynowi wyciągnąć klamkę.
Jakby typ nie uciekał to by psa nie wypuścili, a tak typa już powalili, a pies był spuszczony.
Podczas zatrzymania 2 funkcjonariuszy zawsze jest zajętych. Jakby od razu było 3-4 to by nie było problemu, ale typ uciekał, więc reszta dobiegła później.
Ciekaw jestem jak wy byście się zachowali jakbyście pojechali do murzyńskiej dzielnicy, gdzie średnia długość życia wynosi 19 lat. Przecież policjant przede wszystkim musi dbać o siebie i swojego partnera. Zwierzęta mają po prostu złapać.

matikesi

2015-04-27, 20:35
Cytat:

Policja tuszuje pogryzienie psa.



Kto pogryzł tego psa?policja?