18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja rozpędza i gazuję demonstracje pod Sejmem.

jola270 • 2016-12-17, 03:25
Pacyfikacja protestu 16\17 12. 2016


Bobikufel

2016-12-17, 03:34
na 2gim filmie widac że położony koleś.
pewnie sam rzucił ten dymny shit a potem sie kładzie i leży jak by go powaliło 40 koni.

de...........nt

2016-12-17, 03:36
Piękna manipulacja. Żydzi w sumie od dawna mają w garści większość telewizji i wytwórni filmowych.

Ludzie, niezależnie od sympatii politycznych popatrzmy na to trzeźwo, nie pod kątem mediów sponsorowanych przez żydo-unię.

Pokazują nam to, co mamy zobaczyć, podstawić ludzi, żeby rzucili racą, petardą i wszczęli zadymę nie jest trudno.
Potem sprawa pójdzie w świat i będzie halo, że u nas nie ma demokracji, że są łamane prawa człowieka, że jest stan wojenny, że godzina policyjna, itp, itd.

W dupie mam tę całą politykę, nie jestem fanem PIS, nie jestem fanem PO, Nowoczesnej, czy KOD-u, z tym że Ci trzej ostatni dodatkowo sprzedali się unii żydoeuropejskiej.

Chcę tylko, żeby Polska pozostała suwerenna, żeby w końcu przestały wykupować nas obce gospodarki, a w mediach nie pie**oliły gęby opłacane przez Berlin, czy Brukselę.

Pamiętajcie, że dla eurosk***ieli słaba i skłócona Polska (czy jakikolwiek inny kraj srunijny), to silniejsza "unia".

Ko...........ki

2016-12-17, 03:37
Do 43. to im jeszcze nieco brakuje :mrgreen:

W............R.

2016-12-17, 04:03
Info od kolegi, który jest na miejscu. Jeden z protestujących rzucił świecę dymną, żadnego gazu łzawiącego nie było.

Te barany naprawdę podpalą Polskę w imię swojej fanatycznej nienawiści pod adresem PiS...

Stoho

2016-12-17, 04:53
Mieli tych pie**olonch sprzedawczykow porozjezdzac...

incar84

2016-12-17, 05:04
o kuwa położył się i umiera KOD sp***alaj jaka jest obłuda że coś się dzieje KOD Nowoczesna na miejscu bronią demokracjii konstytucji dziennikarzy a marszałkowie biorą mikołajkowe oprócz kukiz proponuje głosowanie ilu z pań i panów posłów jest za podniesieniem nam pensnsjii wszyscy za?

alexraider77

2016-12-17, 05:32
Załoga rudego kaszuba długo walczyła o wprowadzenie ustawy 1066 w ruch.Teraz patrzcie co się będzie działo.

maderfakermen

2016-12-17, 06:36
frajer j***ny. kolejny dziennikarzyna szukający taniej sensacji z szechterówki?

elfis

2016-12-17, 07:00
słowo daję , chciałbym aby poszli tam kibole ,wtedy może oglądać by co było

Enbeen

2016-12-17, 07:34
k***a jak ja kocham Sadola haha ostoja normalności, za każdym razem jak jakiś zwolennik kod czy tam po wpada, to szybkie sprowadzenie na ziemie
krata piw dla całego sadola haha

saves

2016-12-17, 08:08
Tak nagle broni się mediów w Sejmie? A kiedy, k***A!!!, ktoś ostatnio oglądał jego obrady??? Uczciwie się przyznać.

W............R.

2016-12-17, 09:43
Zajrzyjcie na stronę The Guardian... POdały zorganizowały kampanię szkalującą i już wisi tam news, że policja użyła gazu łzawiącego...

Jak to dobrze, że ci idioci nie rozumieją, że w ten sposób tylko tracą elektorat :)

sezamkowyRozpierdol

2016-12-17, 10:08
(tak w uproszczeniu)

Przed
(KOD,PO,.N) L - Pacyfikowaliśmy demonstracje narodowców, zarzynaliśmy media P, hahaha dobrze sk***ielom, faszystom, katolom.
(PiS,narodowcy) P - Wolne media! Żądamy demokracji i wolności! Każdy ma prawo do demonstracji!

Po
(PiS,narodowcy) P - Pacyfikowaliśmy demonstracje KOD/PO/.N, zarznęliśmy media L, hahaha dobrze sk***ielom, lewakom, żydom.
(KOD,PO,.N) L - Wolne media! Żądamy demokracji i wolności! Każdy ma prawo do demonstracji!

Także ten no.
Wszystko po staremu :-D
This is Poland :lodowka:

BrianGriffin

2016-12-17, 10:11
pisiory mogą nie dotrwać do końca 2017, a putin sie cieszy.
Może trzeba zlikwidować lokaty i jednak zainwestować w złoto.