18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja przejeżdża na czerwonym świetle

DariuszX • 2013-06-10, 11:25
Filmik znaleziony w sieci. Funkcjonariuszom musiało się naprawdę śpieszyć. Miasto: prawdopodobnie Wrocław



A tutaj numery boczne radiowozu:


Dranzes

2013-06-10, 14:34
Ból dupy, że oni mogą a on nie hahah.

Matush5

2013-06-10, 14:43
Z jednej strony to jest chamstwo z drugiej strony nikt z tym nic nie zrobi. Zgłosicie to do telewizji ? na policje ? Dostaniecie odezw, że akurat w tym momencie czujni policjanci dostali przeokropne zawiadomienie i popełnieniu przerażającego przestępstwa i byli tak przerażeni, że nie włączyli kogutów i sygnałów dźwiękowych :) Proste ? Prawdziwe na ch*j drążyć temat... Polacy robią wolną amerykankę i sadzą ze wszyscy są szeryfami a jak przyjdzie co do czego ich jedyne interwencje do łapanie przestępców którzy rzucili niedopałek na chodnik albo papierek po gumie i sypią mandatami. A jak trzeba pomocy to są na patrolu i nic nie można z tym zrobić ( tak miałem kilka razy sytuacje taką gdzie były poważne bitki lub na sąsiada narkomani napadli wybili szyby w domu a ziomek, który odbiera telefony powiedział, że teraz zajęci są patrolem ) Można ? :)

Do...........00

2013-06-10, 14:53
Pomyślałem sobie, co robi polski radiowóz w Rosji :D

Szron

2013-06-10, 14:55
Komendant w miski psich pulpecików na komendzie sypnął to się ścierwa spieszą.

Shaint

2013-06-10, 15:03
Nie rozumiem oburzenia, przecież do policja, oni mogą...

Ranger

2013-06-10, 15:03
Mam nadzieję, że jak będą jechać do interwencji u ciebie to będą przestrzegać przepisów bardzo rygorystycznie i nawet na wczesnym pomarańczowym nie przejadą ;)

Majster90

2013-06-10, 15:19
na policje z nimi!

SkipiBoom

2013-06-10, 15:21
Szkoda czasu na wasze komenty. placzecie ze im nie wolno a tak robia a sami robicie to samo, nawet i gorzej. Wielcy znawcy sprzed monitora, gimbaza itp. Bo w profilu wklei sobie ze ma powyzej 18 to czuje sie dorosly. Tak samo wielki placz o fotoradary. Po co? NA CO? Jezdzic przepisowo to zdjec dostawac nie bedziecie.

SalvaCzoko

2013-06-10, 15:32
Ja pie**olę, patologią to są ustawienia tych j***nych świateł. Przed przejściem dla pieszych i 50 metrów za nimi co k***a zmyla kierowców. Ogólnie zasada jest jedna, jeżeli stoisz w korku i widzisz, że za przejściem dla pieszych nie ma miejsca dla wozu to stajesz przed. Naj***niem takich świateł urzędasy same na swoje życzenie powodują wypadki.
Kierowcę radiowozu zmyliły pojazdy ruszające za przejściem dla pieszych.

Żal mi osób wstawiających takie filmiki (jak chcesz im wpie**olić to idź z tym gdzie trzeba), jest znacznie więcej pojebów którzy jeżdżą jak w gta i nic k***a z tym nie robicie.

Także k***a piwa nie będzie.

Bennek

2013-06-10, 15:43
Uważaj teraz Dariusz bo ktoś wpadnie popełnić Ci samobójstwo

willoo

2013-06-10, 15:43
Też jestem z Wrocławia, jechałem przedwczoraj tą samą trasą, policja przejechała na czerwonym rozpędzoną dużą suką , bo nie chciało im się na żółtym zatrzymywac... maderfakers...

zaxc

2013-06-10, 15:56
Nieprzestrzeganie przepisów przez policje kończy się tak
Cytat:

Policjant wymusił pierwszeństwo.
Mandatem został ukarany policjant, który w sobotę około godziny 17 doprowadził do zderzenia z innym pojazdem



Szczam_na_Zakrystii

2013-06-10, 16:19
SkipiBoom napisał/a:

Szkoda czasu na wasze komenty. placzecie ze im nie wolno a tak robia a sami robicie to samo, nawet i gorzej. Wielcy znawcy sprzed monitora, gimbaza itp. Bo w profilu wklei sobie ze ma powyzej 18 to czuje sie dorosly. Tak samo wielki placz o fotoradary. Po co? NA CO? Jezdzic przepisowo to zdjec dostawac nie bedziecie.



Tylko k***a mać idioto jak my tak robimy to dostajemy mandat!
Myślisz jakby zamienili się miejscami tzn. policja na lewym a kolega który zrobił zdjęcia na prawym to policjanci by to olali?
Weź skończ być śmieszny.
Z resztą ty pewnie nawet prawka nie masz a wielce dyskutujesz :facepalm:

20 letni mistrz kierownicy :facepalm:

Pogos

2013-06-10, 17:35
Czarcisyn napisał/a:

No ku**a, może się zagapił i przejechał. Po ch*j nagłaśniać takie sprawy, chyba tylko trole internetowe się cieszą, bo mogą komuś dojechać i się dowartościować. Nie nie mam rodziny ani znajomych w policji, piszę tak, bo każdy niezależnie o zawodu popełnia błędy. W końcu jesteśmy ludźmi Oo



To teraz zrób prawko i tak przejedz, a potem powiedz policji ze się zagapiłeś i co myślisz ze ich to będzie obchodzić ? I tak ci wpie**olą mandat, a takie rzeczy trzeba nagłaśniać bo im się kompletnie w dupach popie**oli chociaż i tak już się pewnie czuja bezkarni.