18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja nie daje rady obezwładnić agresywnego gościa

Radoslaf • 2015-04-10, 16:22
Kod:

Gdy na miejsce przyjechał policyjny patrol, mężczyzna wciaż zachowywał się agresywnie i obrażał funkcjonariuszy. Wtedy ci podjęli próbę jego obezwładnienia. Nieskutecznie. - Chwilę później mundurowi odjechali




Sorry, taką mamy policję...


Źródło

RustyRat

2015-04-10, 16:28
przecież oni są szkoleni do wypisywania mandatów, czego się spodziewałeś

mi...........80

2015-04-10, 16:29
Bo ta baba ch*ja pomoże w takim mieszanym patrolu. Co oni paralizatorów nie mają, gazu jakiego? Użycie pały było raczej zasadne.

pewnie się bał że mu k***a pałę wyrwie i obojgu wpie**oli.

leonfun

2015-04-10, 16:30
Przecież to Jaś i Małgosia, wracali sobie z piernikowej chatki i wpadli na pomysł żeby zatrzymać obywatela.

SpeedyG

2015-04-10, 16:35
k***a, jak baba jest w patrolu to co ma sam jeden policjant zdziałać. Przy biurku w Policji są już wszystkie miejsca dla kobiet zajęte, i najlepsze jest to że tam można szybciej awansować (a wiadomo, że dupą szybciej to się robi) niż będąc zwykłym krawężnikiem. Najgorszy jest cały ten feminizm, przez który musi być przyjętych więcej kobiet do mundurówek. Nawet coś tam było słychać, że test sprawnościowy dla kobiet ma być lżejszy, chociaż takie tory z płotkami, rzucaniem piłką lekarską i pokonaniem toru na czas miałem już na W-f'ie w 6 klasie podstawówki.
Jak mamy się czuć bezpiecznie jak w policji są kobiety. Nie jestem szowinistą, ale to właśnie testy sprawnościowe ogólnie dla kobiet i mężczyzn powinny być o wiele cięższe (nawet cięższe od wojskowych- bo to w sumie też prościzna 12 podciągnięć, 3km w 15 minut i jakiś tor przeszkód).

jarz

2015-04-10, 16:46
Kolega przynajmniej starał się ogarnąć sytuację. Elegancka postawa

zincum

2015-04-10, 16:49
Na ch*j tu wpieprzasz feminizm? Baba to tu powinna zabezpieczać, nawet wyciągając broń. A sprawny funkcjonariusz takiego gościa powinien mieć na glebie po 2 sekundach. A nie się szarpać jak dwa żule pod sklepem. I żebym nie został źle zrozumiany, nie bronię bab. Ot dwie p*zdy w radiowozie. Z tym, że jedna prawdziwa a druga z ku*asem.

ganji

2015-04-10, 16:53
Nie kmnie was. Kogoś przy zatrzymaniu obezwładnią z użyciem środków przymusu to krzyczycie, że k***y, że jp to w ogóle na 10000%. Kogoś nie obezwładnią, bo nie użyją gazu, czy paralizotora, czy nawet nie przyjebią wychowawczego to też ch*jowo.

Jak nie dąb ch*jowy to ch*j dębowy.

mi...........80

2015-04-10, 16:54
Dodatkowo problem w psychice, po prostu wydygali i zaniechali interwencji, podobnie jak ci, co ostatnio dali pobić tego gościa co dziecko chciał.

zincum

2015-04-10, 16:57
Z tym kolego, że to szarpanie się już jest jakimś środkiem przymusu. Niestety nieskutecznym. A to, że ktoś postronny wyszarpuje swoje kolesia od tyłu jest już czymś nagannym. Bo równie dobrze mógł wyszarpać broń...

SsijMiKij

2015-04-10, 18:24
Polska Policja to mega zbiór ludzi z kompleksami i z zaniżoną samooceną i bez pomysłu na służbę ! To dobry materiał do rozmów w toku i dla psychiatrii jako materiał kosmiczny raczej nie wyleczalny bo to może nie kwestia ich samych tylko tych ludzi co prowadzą nabór i szkolenia że z krowy wilebłąda nie zrobisz. Jak ktoś się nie nadaje to się nie nadaje a w Polsce (masówka) każdego biorą by odstukał 15 lat i słoma z butów wyszła ! Ci ludzie mają słabe psychiki i efekt blachy. Mi ich szkoda bo zamiast być podziwianym i mieć szacunek społeczeństwa to są obiektem kpin i pośmiewiska ! Śpią w ciemnych uliczkach, rozbijają samochody, gonią staruszki na pasach na służbie, łamią nagminnie przepisy itp. DNO !

Sasker

2015-04-10, 18:43
Koleżka w pomarańczowym zrobił więcej niż te gałgany :) panie prezydencie- należy sie medal

inwazja6

2015-04-10, 20:47
tak więcej kobiet w policji. Na pewno będzie bezpieczniej

uho82

2015-04-10, 21:18
ma szczęście, że to nie było w USA. paralizator co najmniej by miał w plecach, a u nas pie**olą się jak w przedszkolu z bezstresowym wychowaniem

dominator76

2015-04-11, 00:31
nie rozumiem was jak psy wpier spuszczają to źle jak się gramolą jak tu to też źle wiec czego wy poparancy chcecie?