18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja myje szwabskie ulice z protestujących.

T3RMINATOR • 2020-11-19, 16:38
Policja rozgania protestujących przeciw lockdown-owi w Niemczech.




Police fire water cannons in Berlin anti-corona lockdown protest.

Police in Germany have fired water cannon and pepper spray at anti-coronavirus restriction protesters.

Officers in Berlin said the thousands of demonstrators refused to heed their requests to wear face masks and social distance in line with regulations.
Police detained 190 people while nine officers were injured.

The protests happened as German MPs debated a bill that will give the government the legal backing to issue social distancing rules, close shops and other venues, prevent drinking in public and require masks to be worn in public to slow the spread of COVID-19.

Most people in Germany are in support of the measures but a vocal minority has staged frequent rallies around the country arguing that the restrictions are unconstitutional.

cuurniprime

2020-11-19, 16:43
Tłumacze na nasze, szwabki trenują pacyfikacje by nie wyszli z wprawy. Dziękuje pozdrawiam :ok:

davvv1

2020-11-19, 17:15
Protestują bo w szwabach przegłosowali ustawę, że policja może im od teraz wpaść na chatę bez żadnego zezwolenia by sprawdzić czy czasem nie jest przekroczona dozwolona ilość osób w gospodarstwie domowym w związku z tym przekrętem stulecia o nazwie COVID-19. Dzisiaj to cudowne prawo zagościło do Niemczech, wkrótce zagości w innych krajach, kwestia czasu.

zdun

2020-11-19, 17:35
podłączyć tylko pod hydrant i zabawa na cały dzień . :)

McQurwa

2020-11-19, 17:39
im wolno, w Polsce nie!
standardy uni niemieckej, j***na praworządność

Kriski

2020-11-19, 17:40
Za wcześnie, jeszcze mrozów nie ma.

Ni...........ny

2020-11-19, 17:56
McQurwa napisał/a:

im wolno, w Polsce nie!
standardy uni niemieckej, j***na praworządność



A kto powiedział że nie można w Polsce pałować hołoty ? ;-)


JaTylkonaChwile

2020-11-19, 18:50
Jak podae tvpis i tvn na protest przyszlo niecale 20 osob.... o przepraszam - sk***ysyny nie powiedza nawet, ze byl protest :/

swampman

2020-11-19, 19:00
davvv1 napisał/a:

Protestują bo w szwabach przegłosowali ustawę, że policja może im od teraz wpaść na chatę bez żadnego zezwolenia by sprawdzić czy czasem nie jest przekroczona dozwolona ilość osób w gospodarstwie domowym w związku z tym przekrętem stulecia o nazwie COVID-19. Dzisiaj to cudowne prawo zagościło do Niemczech, wkrótce zagości w innych krajach, kwestia czasu.



skad info?

Tomikchomik1

2020-11-19, 19:28
Miotacz ognia byłby skuteczniejszy.

Ni...........ny

2020-11-19, 19:35
davvv1 napisał/a:

w Polsce też to pewnie będą chcieli wprowadzić, ale im więcej będzie ludzi świadomych tym im będzie trudniej to zrobić



Wchodzę pod ten twój link a tam co ? Film z żółtymi napisami :amused:



O ch*j, ozonowanie krwi lekiem na covida :shock: Szuuuurja :jezdziec:

sa...........el

2020-11-19, 19:37
Ja powiem tak, że od początku mówiłem, że władza rozdmuch*jąc pandemię nad wirusem nieco groźniejszym od grypy, niedługo skorzysta z okazji w każdym kraju, nie tylko u nas, żeby wprowadzić trochę totalitaryzmu. Oczywiście łatka foliarza od razu przypięta, co dowodzi jak władza też dobrze umie propagandowo ryć beret. Ale teraz, gdy wprowadza się absurdalne prawa i ludziom zabierana jest wolność, to nawet mi ich nie szkoda. Jedyne co im mówię, gdy ich firma, czy zakład pracy się sypie, a mają nabrane kredytów, to: załóż maskę, zostań w domu i zamknij mordę.

swampman

2020-11-19, 19:40
davvv1 napisał/a:

stąd w Polsce też to pewnie będą chcieli wprowadzić, ale im więcej będzie ludzi świadomych tym im będzie trudniej to zrobić



bardziej mi chodzilo o podstawe prawna ze policja moze sobie wejsc do domu i policzyc ile jest osob.
czyjas interpretacja srednio na mnie dziala a filmikow mi sie nie che ogladac :lol:

Radbug

2020-11-19, 19:41
W Raichu się nie pie**olą. Tłum absolutnie niegroźny, coś tam sobie aby foliarskie, antyszczepionkowe ścierwo pokrzykuje. A u nas gdy feminiazistki obrzucaly ludzi butelkami, mazaly po pomnikach i niszczyły mienie, wielki pąłcz i rozdzieranie szat w TVN, ze faszyści pałują i oblali gazem 1 idiotkę.