18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja koronawirus

C0C0JUMBO • 2020-03-27, 20:17
Wrzuciłem Wam Sadole kiedyś karetkę, to teraz dla odmiany Policja i kontrola kwarantanny (chyba u dzieci) :-)




Oceńcie sami

angel_punx

2020-03-28, 00:48
Ale by r*chał tą policjantkę, tak w rytm tej muzyki.

jazeck

2020-03-28, 01:36
I jeb dyscyplinareczka...

puscifier

2020-03-28, 07:42
Gdzie by to nie było to pokazuje że w policji też są ludzie :lol:

jakuzapk

2020-03-28, 08:33
McQurwa napisał/a:

Nareście spełnia się ich powołanie, bycie błaznem narodu



wyjmij tego ch*ja z dupy.

Realizuja czynności służbowe na mocy ustawy której nie złamali, nie złamali też zasad etyki zawodowej i moralności. W mojej ocenie nie naruszyli też tzw. dobrych obyczajów a to że puścili głośniej muzykę i chwile się poruszali (dla jakichś dzieci jak zrozumialem z tego filmiku na yt) nie jest niczym złym.
k***a, naprawdę policjant musi być burakiem który na każdym kroku będzie Cię gnoił?
Ni ch*ja nie zrozumiem takiego podejścia....

Szambo

2020-03-28, 09:00
hellbwoi napisał/a:

linda miał racje w jednym takim filmie o polakach..





Rację to miał Piłsudski:
Naród wspaniały tylko ludzie k***y

McQurwa

2020-03-28, 09:07
jakuzapk napisał/a:

wyjmij tego ch*ja z dupy.
Realizuja czynności służbowe na mocy ustawy której nie złamali, nie złamali też zasad etyki zawodowej i moralności. W mojej ocenie nie naruszyli też tzw. dobrych obyczajów a to że puścili głośniej muzykę i chwile się poruszali (dla jakichś dzieci jak zrozumialem z tego filmiku na yt) nie jest niczym złym.
k***a, naprawdę policjant musi być burakiem który na każdym kroku będzie Cię gnoił?
Ni ch*ja nie zrozumiem takiego podejścia....



Jak Igora Stachowiaka posłali do piachu to stałeś po drugiej strony barykady. Zapewne sturmowałeś komisariat we Wrocławiu.
To może włóż tego ch*ja z powrotem do dupy :lol:

Zcarg

2020-03-28, 09:31
roman970227 napisał/a:

I za taką Polske nic nie robiłem.
Normalnie aż muszę się napić, tak mi humor naprawili
Szacunek się należy o piwie już nawet nie wspomnę.
A Janusze Jp 100% jak zwykle doszukują się negatywy. Pamiętajcie, że jak wam coś się dzieje to pierwszi wciskacie 998
Pozdro i leci piwko
Ups mały błąd po szybkim pisaniu pierwsi wciskacie 997*



MENEL Z CIEBIE tfu alkohol

RoBoTRoN

2020-03-28, 22:15
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Tylko ja płace im podatki,żeby trzymali polacki alkoholicki k***idoł za pysk i napie**alali z gnata do złodziei,kryminalistów i bezdomnych!k***a płace to wymagam!!!!



Policjanci też płacą podatki, więc idąc Twoim tokiem rozumowania tak jakby są samozatrudnieni, więc mają Twoje gadanie w dupie... ;)

jakuzapk

2020-03-29, 12:41
McQurwa napisał/a:

Jak Igora Stachowiaka posłali do piachu to stałeś po drugiej strony barykady. Zapewne sturmowałeś komisariat we Wrocławiu.
To może włóż tego ch*ja z powrotem do dupy



Widzę że ktoś Ci kiedyś pokazał kotki w piwnicy przez co proponujesz ludziom wsadzanie sobie przedmiotów w odbyt.

Je...........ik

2020-03-29, 13:13
roman970227 napisał/a:

I za taką Polske nic nie robiłem.
Normalnie aż muszę się napić, tak mi humor naprawili
Szacunek się należy o piwie już nawet nie wspomnę.
A Janusze Jp 100% jak zwykle doszukują się negatywy. Pamiętajcie, że jak wam coś się dzieje to pierwszi wciskacie 998
Pozdro i leci piwko
Ups mały błąd po szybkim pisaniu pierwsi wciskacie 997*



Od tego k***a są oplacani z naszych podaykow woec k***a naród nie placi im za odbierdalanie cyrku tylko pilnowanie porzadku