18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja bije kobietę

MisiaXD • 2020-10-28, 08:43
j***na policja bije kobietę.


skywalker75

2020-10-28, 09:20
edek_kotek napisał/a:

Pislamskie sługusy bez honoru, łeb zakuty pała w ręku i bohater tłucze bezbronną kobietę . ChWDP



A kto powiedział że to kobieta? Może się czuje agresywny m mężczyzna

Cz...........as

2020-10-28, 09:23
"Policja bije kobietę" - Ty szowinistyczny mizoginiczny i płciowo uprzedzony gadzie, jak śmiesz narzucać jej jaką dzisiaj płeć wybrała?? :amused:

Lewacka propaganda w narodzie rozkwita.... Na filmie absolutnie nic nie widać, różowowłosa damulka siedzi na chodniku i płacze. ch*j wie co zrobiła zanim wyłapała (jeśli w ogóle) w łeb. Sracie się w komentarzach snując domysły.

Ludzie plują, obrażają i atakują policję na marszach a potem wielki płacz "bo jak można kobietę uderzyć/zagazować"





Ratunkuuuu bijooo!!!

banerr

2020-10-28, 09:25
Mnie to wygląda na bukkake.

Pralpunkt

2020-10-28, 09:44
Dostała bo kolor włosów na cpice nie pasował do koloru na głowie

gagatek690

2020-10-28, 09:44
I lewaki maja teraz bol dupy bo ich wlasna bron(bzdety o 77 plciach, o utozsamianiu sie z inna plcia niz wskazywalyby to chromosomy itp) moze obrocic sie przeciwko nim. Sam mam ochote wpierdzielic sie do babskiej przebieralni na basenie i potrzepac sobie caly czas krzyczac ze jestem czarnoskora, homoseksualna, izraelska 13-latka

Ni...........ny

2020-10-28, 09:48
AyCaramba napisał/a:

ch*j wie co zrobiła zanim wyłapała (jeśli w ogóle) w łeb. Sracie się w komentarzach snując domysły.



Policja działa w ramach i na podstawie prawa, mają prawo użyć siły ale nie po to żeby komuś wpie**olić. Użyte środki muszą być adekwatne do sytuacji. Nie mogą sobie obskoczyć jednej osoby, spałować czy nawet poszturchać i se odejść bez zatrzymania. Tak to działało ZOMO, w normalnym kraju takie zachowania są uznawane za przekroczenie uprawnień.
Może myślisz inaczej i marzy ci się państwo w którym pies może cię spałować bo się krzywo spojrzałeś, albo ma zły dzień, ty się akurat napatoczyłeś to obskoczysz wpie**ol.

AyCaramba napisał/a:

Ludzie plują, obrażają i atakują policję na marszach a potem wielki płacz "bo jak można kobietę uderzyć/zagazować"



Wszyscy plują i obrażają prewencje od zawsze, jeżeli puszczają im nerwy to nie nadają się de tej pracy. I nie pamiętam żeby mieli tyle śmiałości do kiboli czy nacjiozjebów jak do jednej kobiety czy grupki przedsiębiorców.

mosel

2020-10-28, 10:08
A skąd wiesz że ją pobili ? Może ona symulowała. Kiedyś taką jedna pinda mówiła że policja nazwała ją "k***ą" a policjant wołał tylko kolegę kulfona. A jeżeli już dostała pałą to widocznie zasłużyła. I nie widujecie durnoty na policję.

maddog77

2020-10-28, 10:10
Chyba liczydłem kręcone.

Collector

2020-10-28, 10:12
Wał się lewaku z takimi urywkami

Juzwa

2020-10-28, 10:13
Niezwyciężony napisał/a:

mają prawo użyć siły ale nie po to żeby komuś wpie**olić. Użyte środki muszą być adekwatne do sytuacji.



Ską wiesz, że nie były. Nie widać, żeby miała rozkrwawioną mordę, coś połamanego. Mogła opluć jakiegoś policjanta, mogli jej zwrócić uwagę, że nie ma maseczki na ryju, pyskowała to dostała gazem albo plaskacza. Rozluźnij gumkę w majtach. Jak ktoś skacze do policjantów, to musi się liczyć z wpie**olem. Jakoś mnie nigdy policjant nie uderzył. Według ciebie kobitka spokojnie szła/stała/siedziała a policjanci ją napadli i pobili. W takie bajki to już nikt nie wierzy.

Cz...........as

2020-10-28, 10:26
Niezwyciężony napisał/a:

Może myślisz inaczej i marzy ci się państwo w którym pies może cię spałować bo się krzywo spojrzałeś, albo ma zły dzień, ty się akurat napatoczyłeś to obskoczysz wpie**ol.



Domysłów ciąg dalszy. Nic mi się nie marzy. Gdzie tu widzisz pałowanie czy wpie**ol? Nie każdego protestującego którego dotknął (szturchnął) policjant mają obowiązek zatrzymać. W ramach kontroli protestujących czy kiboli policja używa pałek, osłon, gazu itd a zatrzymują najbardziej agresywnych.

Niezwyciężony napisał/a:

I nie pamiętam żeby mieli tyle śmiałości do kiboli czy nacjiozjebów jak do jednej kobiety



Mało pamiętasz, i napisz proszę co jej takiego zrobili?

A samo nagranie w czasach srajfonów , srajsungówi sralomii w takiej jakości??

cz...........ek

2020-10-28, 10:27
zdun napisał/a:

przyjdzie PO i zlikwiduje podatki


Nigdzie nie napisałem, że PO jest lepsze od PiS łbie

Ni...........ny

2020-10-28, 10:28
Juzwa napisał/a:

pyskowała to dostała gazem albo plaskacza.



W żadnym przepisie nie ma pyskowania jako podstawa do użycia środków przymusu bezpośredniego.

Juzwa napisał/a:

Rozluźnij gumkę w majtach. Jak ktoś skacze do policjantów, to musi się liczyć z wpie**olem.


Za komuny za którą najwidoczniej bardzo tęsknisz faktycznie tak było, w cywilizowanym państwie policja nie karze ludzi wpie**olem, tylko stawia zarzuty a od karania jest sąd.

Juzwa napisał/a:

Jakoś mnie nigdy policjant nie uderzył.


Może jeszcze obskoczysz wpie**ol bez powodu i coś dotrze do pustego łba ;-)

Juzwa napisał/a:

Według ciebie kobitka spokojnie szła/stała/siedziała a policjanci ją napadli i pobili. W takie bajki to już nikt nie wierzy.



Cokolwiek zrobiła, powinna zostać zgarnięta, otrzymać zarzuty poparte dowodami i wniosek o ukaranie do sądu.
Nie wierzysz w takie bajki ale to że podbiegli w 20 żeby jej uprzejmie zwrócić uwagę ze nie ma maski to już łykasz ? ;-)

I nie bronię tu nikogo, po prostu widziałem na własne oczy jak niedoj***nemu psu potrafi odpie**olić od odrobiny władzy.
Mieliśmy w okolicy zjeba co zaczynał rozmowę od pały i trochę to trwało zanim w końcu przegiął, dostał wyrok i poleciał z policji.

Więc na waszym miejscu bym się tak nie podniecał przekraczaniem uprawnień, bo to nie wygląda tak zabawnie jak się znajdziesz po niewłaściwej stronie pały ;-)

Mordor86

2020-10-28, 10:31
ch*ja widać . Powinno być jak w USA nie bić od razu odstrzelić . Każdy jebie na policję jak się pod dupą pali to dzwonią i proszą o pomoc .

andysmith

2020-10-28, 10:32
oj tam lewak dostal gazem