18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja aresztuje poszkodowanego zamiast napastników

Macx83wwww • 2021-03-31, 05:52
Mężczyzna atakowany przez Antifę.


CzerstWybut

2021-03-31, 06:04
No co... nowy prezydent nowa demokracja :)

Macx83wwww

2021-03-31, 06:09
CzerstWybut napisał/a:

No co... nowy prezydent nowa demokracja




aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-31, 06:55
No co?? Jak w Polsce, nie wolno się bronić.

C0C0JUMBO

2021-03-31, 07:21
Mógł odjechać, to musiał wyciągnąć broń i zgrywać cwaniaka... A przecież zabronione jest strzelanie do zwierząt w mieście

żmij

2021-03-31, 08:14
C0C0JUMBO napisał/a:

Mógł odjechać, to musiał wyciągnąć broń i zgrywać cwaniaka... A przecież zabronione jest strzelanie do zwierząt w mieście



Trzeba sprawdzić, czy w pobliżu nie ma śmietnika, bo jeszcze mogą dokleić "przy paśniku".

notak

2021-03-31, 08:18
pie**olone lewaki, dlatego stany upadają
ciekawe kto im płaci

Halman

2021-03-31, 08:35
notak napisał/a:

pie**olone lewaki, dlatego stany upadają
ciekawe kto im płaci



ci którym zależy na chaosie...

MalcolmX

2021-03-31, 09:39
Przez lata USA "exportowało" na cały swiat McD, gume do żucia, Colę i szeroko rozumianą demokrację. Najczesciej demokracja byłą zrzucana z B-52 na głowy, jakims Wietnamczykom czy innym dzikusom. Teraz, tylko patrzeć,, kiedy głównym "towarem eksportowym" USA będzie komunizm oraz miłosc i tolerancja wobec pedałów i murzynów.

Noside

2021-03-31, 10:03
I tak to się żyje pośród komunistów. Napadną Cię i dostaniesz za obronę. Jeszcze dwa latka i będą się sypać KS za popieranie nie tego co się mainstreamowi podoba.

AN...........or

2021-03-31, 11:28
policjantow tych zwolnic z pracy, a na tych smieci z antyfi swat wyslac

Lololoney

2021-03-31, 12:34
ANALizator napisał/a:

policjantow tych zwolnic z pracy, a na tych smieci z antyfi swat wyslac



Z antifą jest jak z zarazą, raz, drugi, trzeci zignorujesz symptomy, tak już potem się tego nie pozbędziesz...
W mojej opinii to chodziło tylko o to by gościa "uratować" przed linczem, tzn. odwalić teatrzyk zatrzymania, wyprowadzić go stamtąd i żeby zjeby się odj***ły, no bo co mieli zrobić?
Stanąć za tym gościem i żeby jeszcze więcej zjebów się zleciało i żeby wybuchły kolejne zamieszki?
Ciekawie się robi na świecie bo i u nas też jest to instalowane - "głośniej drę mordę i jestem w grupie, więc moja racja jest mojsza i w dupie mam rozsądek i argumenty"...

janlew

2021-03-31, 12:40
notak napisał/a:

pie**olone lewaki, dlatego stany upadają
ciekawe kto im płaci


Ty tak serio pytasz? Przecież wiadomo że międzynarodowa koszerna banksterka. Kto miałby niszczyć cywilizacje? Dostali już za to po łapach za III rzeczy, to teraz robią to samo, ale rękami szabesgoji, to jest lewactwa.
Przecież o tym że żydzi i ich wartości są naszej cywilizajci wrogie, otwarcie mówił głównie kościół. To chyba oczywiśte że oni chcą cywilizacje na wartościach tego kościoła zniszczyć, a taką jest cywilizacja łacińska - nasza.
Zauważ że lewactwo nie ma żadnych soich wartości, oni chcą tylko niszczyć chrześcijanskie:
- sodomia zakazana? - to wspierają peerastów z adopcjami włącznie
- życie święte? - propaguja aborcje i eutanazje
- żona winna mężowi posłuszeństwo i wierność? - wspierają lezby, feministki i kurestwo
- złota wolność i wolna wola to wartość - to dawaj w ch*j przepisów i zakazów produkowanych przez koszernych prawników
- dzieci należą do rodziców!!! - nie ma! Sędziny z pejsarodem odbierają jak leci
- własność i prawo do jej obrony jest święta - dawaj rozbrajać ludzi i wprowadzać komunizmy
- zwierze to własność człowieka - dawaj wspierać poj***nych Animalsów, prawa zwierząt i ch*j wie co jeszcze.
- islam jest wrogi chrześcijaństwu? - na pontony więc muslimów i zalewać Europę
- biały jest dumny ze swojej cywilizacji - to BLM i dawaj go na kolana

Wszystko, dokładnie wszystko co promuje lewactwo za koszerne pieniądze, to nie żadne wartości, to tylko niszczenie wartości naszych. To tylko próba rozpieprzenia naszej cywilizacji której koszerni nienawidzą.
A jakieś LGBT, BLM, isis, feminazistki, neobolszewicy, ekoterroryści i animalsi to tylko bezmyślini szabesgoje, i durne narzędzia w ich rękach.

Noside

2021-03-31, 13:00
Lololoney napisał/a:

Z antifą jest jak z zarazą, raz, drugi, trzeci zignorujesz symptomy, tak już potem się tego nie pozbędziesz...
W mojej opinii to chodziło tylko o to by gościa "uratować" przed linczem, tzn. odwalić teatrzyk zatrzymania, wyprowadzić go stamtąd i żeby zjeby się odj***ły, no bo co mieli zrobić?
Stanąć za tym gościem i żeby jeszcze więcej zjebów się zleciało i żeby wybuchły kolejne zamieszki?
Ciekawie się robi na świecie bo i u nas też jest to instalowane - "głośniej drę mordę i jestem w grupie, więc moja racja jest mojsza i w dupie mam rozsądek i argumenty"...



Tak, k***a. Aresztować winnych. Jeżeli by byli agresywni to zgodnie z procedurą wyjąć broń i strzelać jak popadnie. Wszelkie media, które by rozdmuchiwały nienawiść do policjantów napie**alać karami administracyjnymi za antypaństwową propagandę i działanie na rzecz destabilizacji kraju. W przypadku rozrób wysłać j***ną Gwardię Narodową, tak jak potrafili to zrobić do zaprzysiężenia "najbardziej popularnego prezydenta w dziejach USA".
Ogień zwalczać ogniem.
Ty na łeb upadłeś? Gościa zwinąć i im pokazać, że tak można się zachowywać?
Ilu byś tak zwinął? Kiedy by Ci do domu weszli?
Dać palec to ujebią całą rękę. Ot co!