18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polewka z przysięgi

Teodorr • 2015-05-02, 22:13
Powaga jak nic :D

lawfully, waffly and pancacky :mrgreen:

voidinfinity

2015-05-03, 15:30
Sku3l napisał/a:

Za ch*ja nie rozumiem i chyba nigdy nie pojmę pozytywnie na ślubie babka się roześmiała nikogo nie uraziło, a was to boli jakbym wam konar w dupę wsadzili i jeszcze ją oceniacie. k***a jakie buractwo tylko jechać każdego kto ma trochę lepiej. Ode mnie piwko pozytywny filmik



Dokładnie - mogła przecież focha zapuścić ;-)

KrisznaMan

2015-05-03, 15:31
pieprzone buraki z was, zbieracze wirtualnych piw....
tylko obczajacie najlepszy komentarz, który w danej sytuacji będzie miał najwiecej piwek i ciągniecie sens przewodni pod spodem k***a ja pie**ole jesteście takimi hipokrytami, gdzie na dwóch tematach o podobnwej tematyce na jednym się smiejecie a na drugim pie**olicie i wyzywacie, typowy okaz buractwa...przyklad k***a z tysiąca mozliwych raz cisniecie po Bongmanie, a raz k***a wielcy obroncy i ch*j potem cisza.....

CO do tematu babka się roześmiała przez wyraz twarzy męża, po czym zdała sobie sprawę z tego, że jest nma ślubie i po prostu smiala się z siebie ja jebie...

qwerq221

2015-05-03, 15:46
Ależ zabawnie jak fajnie cała sala się śmieje i o cho cho. A w głowie k***y w bieli. Jak to k***a do końca życia? Ja już się umówiłam na rżnięcie z drużbą zaraz po przyjęciu weselnym gdy ty mój męży będziesz spał naj***ny jak świnia... gdybyś tylko wiedział to nie byłoby ci tak do śmiechu. Ale on jest głupi. myśli k***a.

Ależ zabawnie jak fajnie cała sala się śmieje i o cho cho. A w głowie k***y w bieli. Jak to k***a do końca życia? Ja już się umówiłam na rżnięcie z drużbą zaraz po przyjęciu weselnym gdy ty mój męży będziesz spał naj***ny jak świnia... gdybyś tylko wiedział to nie byłoby ci tak do śmiechu. Ale on jest głupi. myśli k***a.

KrisznaMan napisał/a:

po czym zdała sobie sprawę z tego, że jest nma ślubie i po prostu smiala się z siebie ja jebie...



Aha czyli co wcześniej nie zdawała sobie sprawy z tego, że wychodzi za mąż?
Dla mnie to zwykła k***a, która nie potrafi utrzymać powagi nawet na własnym ślubie albo po prostu wyśmiewa tą przysięge tak czy siak to szmata

Teodorr

2015-05-04, 01:32
Wy idioci. Zapie**alac na lekcje angielskiego, a nie jechac po ludziach nie wiedzac o co chodzi.
Dla tych tepych spinaczy:
Mlody sie przejezyczyl, zamiast lawfully, co brzmi jak lołfli, ppwiedzial waffly,co brzmi jak łofli i zeby uratowac sytuacje z dystansem do siebie dodal ciasteczkowa "pancacky" i to ja rozbawilo.
Pozdrawiam

Wykalaczek

2015-05-04, 01:39
Lho_La napisał/a:

Wy idioci. Zapie**alac na lekcje angielskiego, a nie jechac po ludziach nie wiedzac o co chodzi.
Dla tych tepych spinaczy:
Mlody sie przejezyczyl, zamiast lawfully, co brzmi jak lołfli, ppwiedzial waffly,co brzmi jak łofli i zeby uratowac sytuacje z dystansem do siebie dodal ciasteczkowa "pancacky" i to ja rozbawilo.
Pozdrawiam


co ja bym bez Ciebie zrobił :*

a serio to dalej nieśmieszne.

Teodorr

2015-05-04, 23:49
nie ma za co, jakbys mnie potrzebowal, to jestem dla Ciebie :*
;)