18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polej tak wódę szwagrowi...

Halman • 2021-11-26, 08:11

przypuszczalnie przy piątku zrobisz na nim wrażenie... :-D

Anosa20

2021-11-26, 08:17
Trochę to wygląda jak Ja podczas wciągania mety. Jedną dziurką wyciągnęłam a drugą wyleciało... :D

baronturbina

2021-11-26, 08:59
Jak by wódkę tak lał, to by mu zatoki rozj***ło. Uwierzcie jestem ekspertem, bo miałem kiedyś cofkę i nosem wyleciało.

Anosa20

2021-11-26, 09:20
baronturbina napisał/a:

Jak by wódkę tak lał, to by mu zatoki rozj***ło. Uwierzcie jestem ekspertem, bo miałem kiedyś cofkę i nosem wyleciało.



Jak mam cofkę to tylko nosem mi leci :p

baronturbina

2021-11-26, 09:41
Anosa20 napisał/a:

Jak mam cofkę to tylko nosem mi leci :p


Chyba Cię kocham! :-)

htp

2021-11-26, 09:42
Anosa20 napisał/a:

Jak mam cofkę to tylko nosem mi leci :p



Czekam na komentarze, z czego to jest cofka.

Puczysta

2021-11-26, 10:30
Kolejny przegryw życiowy, który zamiast narywać do dziewczyn, to odpie**ala fetysz-owe numery.

DrAK

2021-11-26, 10:31
Zwyczajne płukanie zatok, niestety nie jest to miły widok dla osób postronnych. Niektórzy muszą systematycznie płukać zatoki. Zazwyczaj schemat jest podobny, zaczyna się od alergii, powodującej blokadę nosa, ciężko się oddycha, nie można przeczyścić nosa, przemienia się to w przewlekłe zapalenie zatok, dochodzą czasami polipy nosa. Łagodzenie objawów polega na w/w płukaniu, sterydy donosowe ew. operacja otwierania zatok i usuwania polipów.

źgój

2021-11-26, 11:29
Koleś wygląda jak ten komuch Nowicki

andrzejrobert75

2021-11-26, 11:58
DrAK napisał/a:

Zwyczajne płukanie zatok, niestety nie jest to miły widok dla osób postronnych. Niektórzy muszą systematycznie płukać zatoki. Zazwyczaj schemat jest podobny, zaczyna się od alergii, powodującej blokadę nosa, ciężko się oddycha, nie można przeczyścić nosa, przemienia się to w przewlekłe zapalenie zatok, dochodzą czasami polipy nosa. Łagodzenie objawów polega na w/w płukaniu, sterydy donosowe ew. operacja otwierania zatok i usuwania polipów.



Nie każdemu służy,żona wiosna reklamowanym zestawem przepłukała i dopiero jej po zatykało.

DrAK

2021-11-26, 12:55
andrzejrobert75 napisał/a:

Nie każdemu służy,żona wiosna reklamowanym zestawem przepłukała i dopiero jej po zatykało.



Rzeczywiście, można czasami sobie zaszkodzić. Trzeba znać swój stan zdrowia. Prawdopodobnie, płukała zatoki, w sytuacji infekcji, wtedy można rozprzestrzenić bakterie. Zamiast małej infekcji ma się Turbo infekcję całych zatok, łatwo atakujących płuca i w konsekwencji cały organizm. Pisząc o płukaniu, miałem na myśli, zdrowego człowieka, który musi spłukać biofilm z zatok, tak by nie dochodziło do podrażnienia ze względu na alergię. Pozdrawiam, życzę zdrowia dla żony.

CrookerS

2021-11-26, 13:53
DrAK napisał/a:

Zwyczajne płukanie zatok, niestety nie jest to miły widok dla osób postronnych. Niektórzy muszą systematycznie płukać zatoki. Zazwyczaj schemat jest podobny, zaczyna się od alergii, powodującej blokadę nosa, ciężko się oddycha, nie można przeczyścić nosa, przemienia się to w przewlekłe zapalenie zatok, dochodzą czasami polipy nosa. Łagodzenie objawów polega na w/w płukaniu, sterydy donosowe ew. operacja otwierania zatok i usuwania polipów.



W moim przypadku alergie. :ok: Wiosna i jesien. Praktukuje sposob wprowadzania plynu jedna z nosdrzy, druga zatykam i "otwieram przelyk" i wylatuje jama ustna. :ciasteczkowy:

P.s. Przez lata treningu walenie wody tak jak sie nalezy wyuczone na poziomie swiatowym :krejzi:

baronturbina

2021-11-26, 14:34
CrookerS napisał/a:

W moim przypadku alergie. Wiosna i jesien. Praktukuje sposob wprowadzania plynu jedna z nosdrzy, druga zatykam i "otwieram przelyk" i wylatuje jama ustna.
P.s. Przez lata treningu walenie wody tak jak sie nalezy wyuczone na poziomie swiatowym


Polecam punkcję. To jest wyższy level płukania zatok ;-)

Folur

2021-11-26, 17:03
chwali sie dziurą w przegrodzie? bleee

KonioBijca

2021-11-26, 17:14
Dziura w przegrodzie po kolczyku, czy innym syfie. Ślepi jesteście...