18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polej no jeszcze stara...

Halman • 2021-09-06, 13:24

co by nam córuś się dobrze wydała... :-D

Mzimu

2021-09-06, 21:01
korowiow777 napisał/a:

Nie jestem mądrzejszy a chciałbym. Ponizej moje efekty po podlewaniu podpałką bezpośrednio na ogień. Nie polecam ogólnie.



Łóżeczka pomyliłeś czy dzis spisz u rodziców w nogach?

mazga50

2021-09-06, 21:17
zwierzak30 napisał/a:

Chińczycy używają takich bądź podobnych podgrzewaczy od j***nych tysięcy lat.I nadal mają problem z przystosowaniem.
Nie ilość a jakość mocium Panie.



Spirytusowe podgrzewacze od tysięcy lat mają?

hitmen

2021-09-06, 21:28
Oni tam spirol piją czy rozpałkę do grila?

korowiow777

2021-09-06, 22:14
Mzimu napisał/a:

Łóżeczka pomyliłeś czy dzis spisz u rodziców w nogach?



Jak widzisz jełopie leżę na materacu a łóżko mojej córki jest w tle. Wiem, że kojarzenie faktów jest trudne ale staraj się, ćwicz i bądź dzielny w swoim wysiłku. Prawdopodobnie nadaremno, ale przynajmniej zawsze sobie możesz powiedzieć, że się starałeś.

luxpiotr

2021-09-07, 00:27
Bo podpałka jest do podpalania a nie palenia.

notak

2021-09-07, 07:46
korowiow777 napisał/a:

Jak widzisz jełopie leżę na materacu a łóżko mojej córki jest w tle. Wiem, że kojarzenie faktów jest trudne ale staraj się, ćwicz i bądź dzielny w swoim wysiłku. Prawdopodobnie nadaremno, ale przynajmniej zawsze sobie możesz powiedzieć, że się starałeś.



po co idiotom odpisujesz,
olej ciepłym moczem,
zresztą ranę też, podobno lepiej się goi

ps.
teoretycznie, nie powinno się bąbli przekłuwać, ale jak miałem podobnie, poprzekłuwane bąble goiły się szybciej

cazio

2021-09-07, 14:53
korowiow777 napisał/a:

Nie jestem mądrzejszy a chciałbym. Ponizej moje efekty po podlewaniu podpałką bezpośrednio na ogień. Nie polecam ogólnie.



Musiałeś być narąbany bo nie widzę innego wytłumaczenia dla tego typu działania

korowiow777 napisał/a:

Nie jestem mądrzejszy a chciałbym. Ponizej moje efekty po podlewaniu podpałką bezpośrednio na ogień. Nie polecam ogólnie.



Musiałeś być narąbany bo nie widzę innego wytłumaczenia dla tego typu działania

Jebaka80

2021-09-07, 17:57
Siedziała na rogu i starą panna zostanie. Życie :)

korowiow777

2021-09-07, 22:18
cazio napisał/a:

Musiałeś być narąbany bo nie widzę innego wytłumaczenia dla tego typu działania
Musiałeś być narąbany bo nie widzę innego wytłumaczenia dla tego typu działania



Nie, nie piję prawie. Po prostu chciałem rozpalić niewielkiego grilla (taki okragły jakieś 45 cm). Mały płomień więc chciałem podsycić. Polałem podpałką w płynie. Zassało płomień w butelkę a ta pod wpływem gazów pękła. Część płonącej podpałki oblała mi nogę. Ot, zwykła rzecz jaką robiłem w życiu wielokrotnie okazała się ch*jowym pomysłem.