18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polatamy?

Góral • 2012-03-06, 18:01
Music: Bob Marley - Sun is Shining (Smoke out Dubstep remix)

Ps. Jak ktoś chciałby kupić GoPro Hero to możemy się dogadać. :lol:

qbsol

2012-03-06, 23:09
Siedze przed kompem , patrze na ten film i stwierdzam ze moje zycie jest marne.

Grillowany

2012-03-06, 23:23
Jak czytam te komentarze, w których ciśniecie po Dubstepie to myślę, że jestem na drugim k***a "glamrap" gdzie siedzi banda gimbów, która nie potrafi napisać nic poza "ch*jowe, beka z wieprza, wiadomo, nawet nie sprawdziłem". Jak już ktoś zaznaczył wcześniej - zamknijcie p*zdy, włączcie swoją muzykę i oglądajcie. I nie, nie jestem fanem dubstepów - słucham rapu cały czas, nie pogardzę również muzyką t.j. Dżem, Czesław Niemen, Bob Marley czy coś z dzisiejszego R'n'B, jeśli tylko mi wpadnie w ucho. Więc jeśli chcielibyście mi pocisnąć, że jestem dub-zjebem to już macie po argumencie.

Wracając - kiedy pierwszy raz zobaczyłem tę formę rozrywki (bo chyba sportem tego nie można nazwać, a w sumie sport ekstremalny), stwierdziłem, że sam bym się na to chętnie kiedyś skusił, aczkolwiek nie wiem jakie są procedury tego wszystkiego i wymagania. Czy jest to tak jak ze skokiem ze spadochronem, że trzeba najpierw w tunelu ćwiczyć, a dopiero później skakać (jakby ktoś miał jakieś wiadomości na ten temat to bardzo bym prosił). Mógłbym w sumie stwierdzić, że jest to pewnego rodzaju marzenie na przyszłość, skoczyć kiedyś i poczuć tą wolność oraz zobaczyć to co oni widzą podczas skoku.

BongMan

2012-03-06, 23:25
Król reggae i jakiś ch*jowy dubstep. Załamka :facepalm:

Magnic

2012-03-06, 23:58
Jako fan tego typu muzyki (techno, house, trance, dubstep) mówię, że ten remix jest do dupy.

faba

2012-03-06, 23:59
Ma ktoś wersję na PC?

korskidegenerat

2012-03-07, 00:00
Nie wiem czy bym się zdobył na takie coś. Trzeba mieć nerwy ze stali.
Co do nutki wszystko zostało powiedziane. Nie pasuje, nie słuchaj.
@Grillowany nie wierzyłem w Twoje słowa więc odwiedziłem ten portal i nie wierze w to co widze, tam jest naprawde tak jak napisales. Dlaczego nikt im nic nie zrobi za te , k***a nie wiem jak to okreslić, wyzwiska? offtop? spam? whatever...

=CAMEL=

2012-03-07, 00:31
Norwegia-piękna. Od połowy robi się ostro...I tak świątecznie życzę wam czasu i pieniędzy na taki sport...bo chęci to chyba nikomu by nie brakowało!

@p sory nie czytam nawet wstecz ale nie zsobył bys się? Pomyśl o piękniejszej śmierci. Szybko, praktycznie bez bólu, robiąc coś pięknego. Nie mówię, że bym nie odcinał kloca, ale trzeba czasem powiedziec "j***ć to-lecimy" żeby przeżyć (lub nie i ch*j ;) ) coś pięknego. Kwestia nastawienia. Nadal podkreślam że bym się srał i nie kozacze :P

djhexe

2012-03-07, 00:46
@Grillowany
do skoków nie trzeba ćwiczyć w tunelu ale żeby tak latać, to np w usa, trzeba wykonać 500 skoków... reszta w necie hasło: Wingsuit flying

Grillowany

2012-03-07, 00:47
korskidegenerat napisał/a:

@Grillowany nie wierzyłem w Twoje słowa więc odwiedziłem ten portal i nie wierze w to co widze, tam jest naprawde tak jak napisales. Dlaczego nikt im nic nie zrobi za te , k***a nie wiem jak to okreslić, wyzwiska? offtop? spam? whatever...


To jest bardziej portal stworzony pod nich, gdzieś, gdzie te wszystkie hejty mogą wypłynąć na światło dzienne, a i tak nikt ich nie weźmie na poważnie. Glamrap to po prostu miejsce dla idiotów.

Vito Corleone

2012-03-07, 09:47
Aż mi się smutno zrobiło słuchając tego gówna. Jak można remixować tak odmienne gatunki, które zupełnie nie pasują do siebie?

Grillowany

2012-03-07, 11:09
djhexe napisał/a:

@Grillowany
do skoków nie trzeba ćwiczyć w tunelu ale żeby tak latać, to np w usa, trzeba wykonać 500 skoków... reszta w necie hasło: Wingsuit flying



Wybacz, dopiero teraz zauważyłem Twoją odpowiedź - właśnie sobie muszę posprawdzać, bo nigdy nie pamiętałem jak się ten "sport" nazywa. Dzięki za pomoc.

jahrod

2012-03-07, 13:14
Joke Sommer i Halvor Angvik..Dedal i Ikar..pinionierzy agresywnego proximity basejumpu..przepiekne..profanacja czy nie..zamiast pie**olic jak mozna bylo tak zjebac Sun Is Shining dubstepem zastanowcie sie ile pracy trzeba bylo wlozyc by nakrecic takie cudo

z reggae zyje od 15 lat..i z calym szacunkiem do tworczosci Marleya nie uwazam by bylo to gorsze od tworczosci chociazby jego synow a Island Record po smierci mistrza wydalo jeszcze wiele oficjalnych albumow zmarlego Boba w nietypowej oprawie muzycznej..wystarczy przypomniec sobie Soul Almighty..jezeli komus nie podobaja sie takie kulinarne eksperymenty moze zawsze wylaczyc glosniki..jezeli ktos widzial wczesniejsze dream line-y Sommera i zanurzyl sie w temacie troche głebiej zrozumie ze to jego styl..filmik ten powstawal bardzo dlugo i caly basejumpowy świat niecierpliwie czekal na 3 juz odslone najlepszych na świecie skoczkow w Vampirach..nawet jesli nie podoba ci sie podklad muzyczny uszanuj to co jest w obrazie..bo o takich wyczynach mozemy tylko pomarzyc

Cwanshy

2012-03-07, 13:16
Oni to mają wielkie jaja !!!

camelmc

2012-03-07, 14:51
"Sun is shining. Dubstep is still shit"

Rumcajs1522

2012-03-07, 17:52
Witam. Założyłem konto niedawno, a portal przeglądam od dawna. chciałem to już wcześniej napisać, ale nie miałem energii. Do rzeczy:
Dostaje się tutaj coraz więcej j***nych pokemonów słuchających jakiegoś pie**olonego gówna, którzy umieszczają filmy z tą "muzyką". Czy administratorzy tego portalu nie mogą wypie**olić ich stąd!? Chciałbym żeby ta strona wróciła do swej świetności. Gdzie złamania? Gdzie krew? Gdzie śmianie się z cudzego nieszczęścia? Jedynie hard utrzymał swój poziom... Idę dalej patrzeć na "kobiety" z ku*asami bo to jedyne co mi pozostało.